Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


18.07.13
1458 10 Друкувати

Может ли налогоплательщик подать уточняющую отчетность до начала плановой документальной проверки?

   Якщо платник податків отримав копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати проведення такої перевірки, то уточнюючі розрахунки він може подати до її початку.
   
   Під час проведення документальних планових та позапланових перевірок платник не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом.
   
   Нагадаємо, про проведення документальної планової перевірки керівником органу Міндоходів приймається рішення, яке оформлюється наказом.
   
   Право на проведення документальної планової перевірки платника надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки. Разом з копією наказу повинно бути письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.
   
   Відповідна норма передбачена ст. 50 і 77 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 -VI зі змінами та доповненнями.

За матеріалами Міндоходів
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • бух
19.07.13 07:54

А как же штраф 1-ДФ 510? Все ж применяется или нет за корректировку?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • а у нас
19.07.13 08:58

Применяется. Если сами подадите - и если подадите по результатам проверки. А вот если не найдут....... Зачем исправлять - это ведь не пенсионный. Хотя для тех работников, кто пользуется налоговым кредитом, это важно.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бух
19.07.13 09:11

Меня вынудили, теперь думаю ехать в понедельник сдаваться...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Lori
19.07.13 09:45

Подскажите в отчете за 2 кв.2013 указала не правильный код налоговой - надо ли подать "новий звітний"? В налоговой сказали - ошибка не существенная.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • в шоке
19.07.13 09:46

Сдавала две уточненки 1-ДФ, никаких 510 не было. Если только был занижен НДФЛ, то 3% на недоначисленую сумму

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бух
19.07.13 10:57

в шоке Вы в каком городе?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
19.07.13 13:39

П-т. 120.2 НКУ: "При самостійному донарахуванні суми податкових зобов'язань інші штрафи, передбачені цією главою Кодексу, не застосовуються." Штраф 510грн. обозначен в п-те.119.2 этой-же главы. Следовательно требование п-та 120.2 о неначислении прочих штрафов на п-т. 119.2 также распространяется.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Тонита
19.07.13 13:44

Я (г.Запорожье Комунарский р-н) сдавала 3 шт. уточненки по 1-ДФ за 2012 г. Заплатила 510 и предупредили если еще хоть одна уточненка -в двойном размере. Вот так. Так что больше уточнять ни чего не хочу, когда прийдут (дай Бог чтоб не пришли) тогда буду решать.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Львівянка
22.07.13 13:52

в шоке, які 3% по 1-ДФ? До якої суми? вони ж досі нарахувань в обліку по ПДФО не проводять. Чи я не права?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
01.08.13 15:08

Сдавала две уточненки по 1-ДФ в г. Запорожье. Штрафов нет!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
26514 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд