Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.07.13
924 19 Друкувати

Получение и сохранение квитанций при представлении отчетности в электронном виде

   Після того, як платник надіслав звітність електронкою (засобами телекомунікаційного зв’язку) до органу Міндоходів, він отримує першу та другу квитанції.
   
   Перша квитанція є підтвердженням платнику передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу Міндоходів. Ця квитанція надсилається органами Міндоходів на електронну адресу, з якої було надіслано податкову звітність. Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним.
   
   Підтвердженням платнику прийняття його податкових документів до бази даних Міндоходів є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі. В ній визначаються:
   
   - реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі,
   
   - відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа,
   
   - результати перевірки електронних цифрових підписів (далі – ЕЦП),
   
   - інформація про платника податків,
   
   - дата та час приймання,
   
   - реєстраційний номер,
   
   - податковий період, за який подається податкова звітність,
   
   - дані про відправника квитанції.
   
   На цю квитанцію накладається ЕЦП органу Міндоходів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку.
   
   Другі примірники першої та другої квитанцій в електронному вигляді зберігаються в органі Міндоходів.
   
   Нагадаємо, якщо податковий документ в електронному вигляді надійшов до органу Міндоходів до 16 години, то протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) платнику надсилається друга квитанція. Якщо після 16 години – протягом перших двох годин наступного робочого дня.
   
   Архів надісланих до органу Міндоходів файлів податкових документів із накладеними на них ЕЦП платника податків та отриманих електронних квитанцій зберігається протягом строку, передбаченого законодавством для зберігання податкової звітності на паперових носіях. Тобто, 1095 днів з дня подання податкової звітності.
   
   Відповідна норма визначена р. ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 №23.

За матеріалами Інформаційно-комунікаційний департамент Міндоходів
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Аноним
24.07.13 08:03

А как же быть с ПФУ? Какой принцип действия квитанций у них? Так как на самом деле у них свои законы...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Маруся-Дуся
24.07.13 08:07

"Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним." А если сразу пришла вторая квитанция, без первой?.. так часто бывает... "Нагадаємо, якщо податковий документ в електронному вигляді надійшов до органу Міндоходів до 16 години, то протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) платнику надсилається друга квитанція. Якщо після 16 години – протягом перших двох годин наступного робочого дня". Часто приходится звонить в ПФУ на следующий день, спрашивать, где квитанции. Просят назвать ОКПО - затем высылают...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ника
24.07.13 09:13

Скоро отчёт по ЕСВ будем отсылать в налоговую. Так что, квитанции будут приходить быстрее. Но, будет ли лучше от этих перемен? Очень сомневаюсь.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
24.07.13 10:29

А что означает "повидомлення"? Его текст "Звiт доставлено в поштову скриньку ДПC України " - это по-моему и есть "підтвердженням платнику передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу Міндоходів."

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Львівянка
24.07.13 11:41

а якщо , скажем, декларацію по пдв подати електронкою в останній день після 18.00, то вона вважається вчасно здана чи ні?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • непонятки
24.07.13 11:41

т.е. вся отчетность до 2009 включительно - у них уже "погибла"? можно и свою выкинуть?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 444
24.07.13 11:51

всегда отправляю после 16.00 и через полчаса приходили квитанции

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Радостная
24.07.13 12:38

Пока приходят быстро квитанции ( налоговая), а ПФУ- только на второй день!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
24.07.13 13:54

Перша квитанція є підтвердженням платнику передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу Міндоходів. Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним .............Дебилы если документы не переданы Миндоходов, то на что приходит вторая квитанция ???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алиса
24.07.13 14:43

Согласна дебилы полные,и чем дальше тем хуже

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Людмила
24.07.13 16:44

А если квитанции не пришли, хотя отчеты приняты? как быть?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
24.07.13 17:57

Позвонить, чтобы выслали квитанции. Высылают без проблем.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нелли
25.07.13 11:59

Отослала отчет 1-ДФ, а ответов уже два дня нет. И что делать? Опять отсылать? Помогите кто знает?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 11
25.07.13 12:23

Вам нужно позвонить на гарящую линию, чтоб они постмотрели в базе, пришел ли к ним ваш отчет. После этого попросите квитанции выслать повторно.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Зайка
25.07.13 16:00

... а я взагалі відсилаю звіти вночі бо вдень працюю на іншій роботі і мені приходять квитанції... то що, мої звіти неприйняті, якщо квитанції приходять вночі???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Радостная
25.07.13 16:22

ЗАЙКЕ ...якщо податковий документ в електронному вигляді надійшов до органу Міндоходів до 16 години, то протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) платнику надсилається друга квитанція. Якщо після 16 години – протягом перших двох годин наступного робочого дня.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Зайка
25.07.13 16:27

але мені приходять квитанції всі. я вже так два роки відправляю))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Руся
29.07.13 12:05

А если 26.07 отправили н/н а сегодня (29.07) стоит статус "В дорозі"!!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Татьяна
02.08.13 09:18

А раньше было три квитанции... теперь всего две? не могу найти сообщение о таком изменении, может кто объяснит. Пришло две квитанции, а я все жду третью.

Відповісти