Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.08.13
1163 10 Друкувати

Авансовые взносы по налогу на прибыль, подлежащие уплате в течение отчетного года, являются налогом на прибыль

   Ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду від 10.07.2013 №805/3093/13-а
   
   Апеляційний суд погодився з висновком суду першої інстанції та твердженням позивача (юрособи), що авансові внески з податку на прибуток, які підлягають сплаті протягом звітного року, є саме податком на прибуток, що розрахований на підставі розрахунку щомісячних авансових внесків у складі річної декларації та підлягає обов’язковій сплаті протягом звітного періоду.
   
   При цьому на суму авансових внесків з податку на прибуток під час виплати дивідендів допускається зменшення податкових зобов’язань з податку на прибуток у декларації за 2013 рік.
   
   Тобто авансові платежі з податку на прибуток є узгодженою сумою податкових зобов’язань з податку на прибуток у 2013 році.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Коментарі
  • ****
07.08.13 07:31

Авансы - это согласованные обязательства?! Да... лиха беда начало((

Відповісти
  • koty
07.08.13 07:46

"Тобто авансові платежі з податку на прибуток є узгодженою сумою податкових зобов’язань з податку на прибуток у 2013 році."- очень хочу верить, что это не так, ибо недоплаченый рубль, в результате может стоить значительно дороже.... Хотя, в любом случае бред.

Відповісти
  • Злой бух
07.08.13 08:06

Зачем одно и тоже повторять, ведь это изначально так было, а кто-то еще сомневался?

Відповісти
  • Ольга
07.08.13 08:53

Вывод один - когда звонят ГНИды и просят войти в положение и заплатить аванс - ПОСЫЛАТЬ В САД!

Відповісти
  • rufa
07.08.13 08:57

подскажите подали декларацию за полугодие, платить на счет аванса, или на старый счет прибыли??

Відповісти
  • Аноним
07.08.13 09:16

сумма к начислению по декларации уплачивается на старий счет прибыли

Відповісти
  • rufa
07.08.13 09:46

спасибо! я тоже так думаю

Відповісти
  • Nata
07.08.13 11:24

Коллеги, читаем: "Донецкий суд..." Не удивительно, что у них аванс и обязательство - это одно и тоже. Яблоко от яблони.....

Відповісти
  • Аноним
07.08.13 20:45

А мы выиграли суд по авансам. Крым. Симферополь

Відповісти
  • Миму
08.08.13 12:54

а по какому поводу судились?

Відповісти