Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.08.13
6149 40 Друкувати

Заполнение графы 15 таблицы 6 Отчета по ЕСВ за последний месяц декретного отпуска

   У графі 15 «Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця» зазначається кількість днів перебування в трудових відносинах для жінки, яка перебуває в соціальній відпустці.
   
   Оскільки трудові відносини не розірвані й факт звільнення відсутній, то, відповідно, у графі 15 зазначаємо кількість календарних днів у відповідному місяці. Наприклад, у листопаді декретні нараховано за 126 к. дн. (з 05.07.2013 р. по 07.11.2013 р.), тоді у Звіті по ЄСВ за листопад місяць у реквізиті 15 слід проставити 30 к. дн. (тобто повний місяць), а не 7 к. дн.
За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
16.08.13 07:26

кстати прошла по ссылкам и примерам - подано НЕВЕРНОЕ заполнение реквизита 15 Согласно МЕТОДИЧКЕ ПФ (МЕТОДИЧКУ ПФУ : Опис формату звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до Порядку, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.11.2010 за № 1014/18309 враховуючи зміни постанови правління Пенсійного фонду № 18-1 від 23.06.2011 та зміни постанови правління Пенсійного фонду № 24-1 від 10.12.2012) : ********Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди. ******** ну и с отпуском тоже неверно заполнен рекв.15. ТАК ЧТО ОСТОРОЖНО ипользуйте приведенные ПРИМЕРЫ заполнения !!!

Відповісти
  • нет сил...
16.08.13 08:04

Для ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ: СПАСИБО.........

Відповісти
  • Валя
16.08.13 08:11

Кстати, это разъяснение ПФУ, а в методичке, о которой вы говорите, объяснения к заполнению старой формы отчета, в которой декретных вообще не было . Поэтому я б не горячиласт и сначала выяснила в своем териториальном органе ПФУ, как надо.

Відповісти
  • NT
16.08.13 08:12

А я звонила в пенсионный по этому поводу, то сказали заполняять к-во дней пребывания не 31 (в июле) а 7 дней9когда закончился больничный,т.к. спосле этого дня сотрудника уже будут показывать соц.органы.

Відповісти
  • Светлана
16.08.13 08:15

Что-то в данной консультации не так.Декретные начисляются не пост-фактом,а на перед,т.есть в июле за 126 дней

Відповісти
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
16.08.13 08:25

Валя я в курсе,,,, но появление начислений на декретные не меняет правил заполнения рекв.15 !!! А вот за август будем сдавать уже по новой нормативке в Миндоходов - там нужно будет читать, что поменяли...

Відповісти
  • iak
16.08.13 08:26

Я тоже звонила в ПФУ, тоже сказали 7 надо показать, в принципе логично, ведь собес, мамочек в отпуске до 3-х лет, тоже подает в отчете и в стаж эти 3 года не идут, пока . Правда странная консультация?

Відповісти
  • Михаил
16.08.13 08:51

просто в каждом отчетном месяце будете показывать соответ-щие календарные дни без сумм, суммы вы уже показали в первом отчете когда начисляли декретный больничный

Відповісти
  • Мара
16.08.13 08:59

Для ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ Где можно найти МЕТОДИЧКУ ПФУ? Если не сложно, дайте пожалуйста, ссылку.

Відповісти
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
16.08.13 09:11

http://new.balance.ua/ua/detail.php?ID=59796 по сслке перейти на МЕТОДИЧКУ ПФУ + изменения по декретным : ввели новые коды ЗО, к примеру для облагаемых теперь больн. по берем. - код ЗО=42 : http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1289-13

Відповісти
  • Мара
16.08.13 09:14

Спасибо!

Відповісти
  • Ксюха
16.08.13 09:31

Святошиський р-н сегодня сдан отчет (ходила ножками) Приняли отчет со следующими заполненными столбцами по "декретным" табл. 6 "10столб" -1 "11столб."-7 -2013 "15столб"-31дн. сумма зарплаты за июль +ед внесок "10столб"- 42 "11столб"-7-2013 сумма декретных за июль "10столб"-42 "11столб"-8 -2013 сумма декр за август и так долее При сдаче отчета за август сказали по декретчице заполнять"10столб"-1 "11столб"-8 "15столб"-31дн.

Відповісти
  • Валя
16.08.13 09:43

Звонила в ПФУ, сказали, что в их разъяснении все правильно, а руководствуются они при заполненинн Листом Пенсійноно фонду від 07.02.2013, "Опис формату звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до Порядку, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 N 22-2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.11.2010 за N 1014/18309, враховуючи зміни постанови правління Пенсійного фонду N 18-1 від 23.06.2011 та зміни постанови правління Пенсійного фонду N 24-1 від 10.12.2012") Реквізит 15. Кількість днів перебування у трудових / ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця. Заповнюється у кожному звітному періоді у реквізиті 15 т. 6, починаючи з 1 січня 2013 року, та використовується органами ПФУ для підрахунку трудового стажу по кожній застрахованій особі. Показник відповідає кількість календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), значення реквізиту 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення. Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати і т. д.) не впливає на обов'язковість заповнення цього реквізиту, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох та шести років. Реквізит заповнюється одним значенням у одному рядку, що відповідає звітному. За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому, в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності). Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди.

Відповісти
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
16.08.13 09:48

так я о том же и написала - читайте Ваше последнее предложение из Методички : Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди. рекв.15 в июле только календ.дни июля, а в примерах еще и август, сентябрь... - НЕПРАВИЛЬНО

Відповісти
  • Михаил
16.08.13 09:51

рекв.15 в июле только календ.дни июля, а в примерах еще и август, сентябрь... - НЕПРАВИЛЬНО\\ ну не так же там написано графі 15 зазначаємо кількість календарних днів у відповідному місяці

Відповісти
  • 999
16.08.13 10:06

Скажите а отчет по новой форме уже подавать или та которая 01.01.13?

Відповісти
  • Михаил
16.08.13 10:14

по новой. она действует с 9 числа

Відповісти
  • Маша
16.08.13 10:18

Начисляете декретный в июле значит показываете все в одном отчете с разбивкой по месяцам, ведь по ведомости они проходят в июле, это также как и с переходящим отпуском

Відповісти
  • metodist
16.08.13 10:21

Приклад не відповідає методиці заповнення графи 15. Будь-ласка, додайте до нього спростування. Вище вже вказали (ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ і Валя) чому так. Від себе також хочу додати, що методика підтверджується логікою. Адже звіт МІСЯЧНИЙ і відображає стаж за ОДИН місяць. Те, що в наступних місяцях потрібно показувати пустий рядок без сум, але з періодом трудових відносин - нормально, бо показує реальний стан справ: працівник не отримує заробітку, але перебуває у трудових відносинах цілий місяць. Така ситуація не лише з вагітністю, але й з іншими періодами тимчасової непрацездатності та тривалими відпустками. А визначати реальний страховий стаж - справа ПФУ за поданими даними нарахованого внеску.

Відповісти
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
16.08.13 10:51

Михаил, Вы видимо не поняли в примерах по ссылке данной статьи - неправильно (не согласно Методички) заполнен рекв.15 - об этом и говорим тут. В примерах рекв.15 за все мес-цы декрета заполнен, а нужно только в июле за июль ставить.

Відповісти
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
16.08.13 11:01

Прочитайте название реквизита гр.15 "Реквізит 15. Кількість днів перебування у трудових /ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця. "

Відповісти
  • Михаил
16.08.13 11:33

ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ 16.08.2013 11:51:16 Михаил, Вы видимо не поняли в примерах по ссылке данной статьи - неправильно (не согласно Методички) заполнен рекв.15 - об этом и говорим тут. В примерах рекв.15 за все мес-цы декрета заполнен, а нужно только в июле за июль ставить\\ аа. я туда не лез в примеры)

Відповісти
  • Бухг
16.08.13 11:49

такой вопрос, если показал неверное количество застр. лиц в отчетном периоде, которым начислены выплаты, будет ли штраф?

Відповісти
  • Людмила
16.08.13 11:54

ОТВЛЕКИТЕСЬ!!!!!!Юморина Объявление: У вас совершенно нет свободного времени? Завал на работе? Обращайтесь – за символическую плату съезжу за вас в отпуск на любой курорт мира!!! *** Если в отпуск захотелось, а с возможностью – косяк, Отрываться можно дома, посоветую я как. Первым делом ведер десять на ковер насыпь песку, Лежачок кинь посредине, чтоб валяться на боку, Вентиляторов штук восемь – это будет бриз морской, К потолку за ногу куру – чайкой будет (хоть какой), А теперь – пошире краны – отдыхать так отдыхать, В ванной, кухне и прихожей будем море наливать! Кто там с криками ломИтся, зависть, что ли, не пойму, Ладно, поплыву, открою – отдохнут пусть, всех приму! (Интернет-юмор)

Відповісти
  • Анна
16.08.13 15:02

Подскажите, а если у меня декретчики находятся в отпуске по уходу до 3х лет., их не нужно отражать?

Відповісти
  • Аня
16.08.13 15:49

"...Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати і т. д.) не впливає на обов'язковість заповнення цього реквізиту, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох та шести років...." Трудовой стаж не начисляется, если в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет. И если больничный до 07 числа, а бывшая декретчица идет в отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет с 8-го и за нее будет отчитываться соц. страх, то получается в компании у нее трудовой стаж до 7-го. Тоесть в графе 15 - 7 календ.дней

Відповісти
  • Н
16.08.13 16:04

То есть тех, кто в отпуске до з-х лет, мы в этом отчете не показываем??? Только тех, кто в отпуске по беременности и родам (126 к.д.). Правильно я понимаю??? уже все смешалось

Відповісти
  • Михаил
16.08.13 16:04

Подскажите, а если у меня декретчики находятся в отпуске по уходу до 3х лет., их не нужно отражать?\\ в новой форме нужно - в таблице 5 категория 6

Відповісти
  • Таня
16.08.13 16:28

1. а если беременная увольняется по собственному, кто ей начисляет по больничному в теч. 4 мес и кто оплачивает есв с них? 2. если беременная уже на больничном и насчитали ей и выплатили всю сумму - все уплаты есв, а в это время она увольняется по собственному. может так сделать?

Відповісти
  • Михаил
16.08.13 16:31

Подскажите, а если у меня декретчики находятся в отпуске по уходу до 3х лет., их не нужно отражать?\\ в новой форме нужно - в таблице 5 категория 6 момент ухода прихода естественно

Відповісти
  • Михаил
16.08.13 16:36

1. а если беременная увольняется по собственному, кто ей начисляет по больничному в теч. 4 мес и кто оплачивает есв с них?\\ неработающей в смысле ? собес

Відповісти
  • Бухгалтер
16.08.13 16:47

Если работница ушла в декрет с 19 июня, а больничный принесла в августе, соответственно, только в августе его и расчитали, то что показывать в июне - июле? Корректировать ли июнь, если в отчёт ЕСВ указана только сумма з/п по 18.06.13?

Відповісти
  • Елена
17.08.13 07:43

Суммы б.листа отражается только с июля-июньские не облагаютя!

Відповісти
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
19.08.13 08:11

Кстати, у кого как в разных регионах решился вопрос с "переходными" больничными по берем. и родам (начало больничного до 01.07, конец после 01.07.2013) - что говорят Ваши ПФ : облагать или нет ЕСВ частичный период после 01.07.2013г. ???

Відповісти
  • Елена
19.08.13 15:09

Если б.л. начислен после 01июля-то суммы до июля не облагаются, а только оставшийся период.

Відповісти
  • Елена
19.08.13 15:10

В данном вопросе главное слово - когда начислен!!!

Відповісти
  • Наталья
18.09.13 08:26

Опис формату звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до Порядку, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.11.2010 за № 1014/18309 враховуючи ..... зміни постанови правління Пенсійного фонду № 12-1 від 22.07.2013 Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні та минулі звітні періоди , за виключенням відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами та випадків поновлення на роботі особи за рішенням суду.

Відповісти