Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.08.13
608 13 Друкувати

Минюст создает Единый реестр на базе трех существующих реестров

   Міністерство юстиції України створює Єдиний реєстр на базі трьох існуючих реєстрів: Єдиного державного реєстру, Єдиного ліцензійного реєстру та Реєстру документів дозвільного характеру. Це передбачено розробленим законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», який Мін’юст направив до Кабінету Міністрів України.
   
   За словами Міністра юстиції України Олени Лукаш, законопроект дає змогу розширити за допомогою нотаріусів коло реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також удосконалює саму процедуру реєстрації, знявши зайві перешкоди й ажіотаж.
   
   Створення Єдиного реєстру – це ще й вільний і безперешкодний доступ усіх бажаючих через Реєстраційний портал до інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі, перетворення цієї інформації на загальнодоступну, - заявила Олена Лукаш. – Відомості, починаючи з видачі ліцензій і документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання, та закінчуючи копіями установчих документів юридичних осіб і змін до них, а також інформацією, отриманою з податкових реєстрів в порядку взаємообміну, більше не будуть інформацією виключно для чиновників. Ми запроваджуємо прозору європейську практику доступу населення до інформації.
   
   Як повідомила Міністр юстиції, створення Єдиного реєстру позбавить ще й необхідності витрачати кошти на утримання трьох майже тотожних реєстрів та забезпечить реалізацію права суб’єктів господарювання на отримання інформації з Єдиного державного реєстру, у тому числі у формі виписок та витягів.
   
   Законопроектом запроваджується також можливість подання юридичними особами в електронній формі щорічного підтвердження відомостей про юридичну особу та її фінансової звітності у складі балансу і звіту про річні фінансові результати.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Андрей
21.08.13 06:23

Особенно приятно, что теперь каждое чмо может узнать всю подноготную любого предприятия, а братки, посаженные в 90-х как раз выходят на свободу!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Iehbr
21.08.13 07:27

Те братки давно уже правят своим гадсударством, им всё прекрасно известно. А кучу реестров навыдумывали чтобы над нами поиздеваться, правильно что объединяют, и туда надо вообще все собрать включая и НДС а номер самого ндс вообще можно убрать всё равно он никому и нигде не нужен.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Андрій
21.08.13 07:46

Не знаю про яких братків йде мова, але наприклад в Австрії, кожен має можливість отримати не тільки дані з реєстру, але й копії протоколів про рішення учасників підприємства про внесення змін до цих реєстрів! Я особисто вважаю, чим більше публічності тим менше корупції!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • A
21.08.13 08:19

неужели за "витяги и виписки из ЕР" не надо будет им платить??? не верю!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Олег
21.08.13 09:19

три в одном. пустьобъединяют. Объединение можно назвать Змей Горыныч :)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Анатолий
21.08.13 09:57

В идеале нам будут не нужны вытяги и выписки .

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Викторович
21.08.13 10:38

Теперь четвёртый будет...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Alehandro09
21.08.13 10:52

Самого главного в статье нет. Сколько нам это как налогоплательщикам будет стоить? И кого накажут (фантастика) если реестр почему то не создастся, а денежки выделенные тю-тю

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
21.08.13 13:29

Законопроект только направлен в Кабмин. Он еще даже не прошел первое чтение в парламенте, а они уже создают реестр на основании этого законопроекта. И кто-то говорит о правовом государстве!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • противный
21.08.13 13:32

И кого накажут (фантастика) если реестр почему то не создастся, а денежки выделенные тю-тю----НИКОГО! СЕБЯ НЕ НАКАЗЫВАЮТ!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • аса
21.08.13 15:09

Короче в три раза бардака будет больше!

Відповісти