Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.08.13
794 8 Друкувати

Печать фискальных отчетных чеков при электронной отчетности по РРО

   Як відомо, термін впровадження електронних реєстраторів розрахункових операцій пролонговано до 1 січня 2014 року. Між тим, деякі суб'єкти господарювання вже встигли запровадити такі новації. Перехід на електронну звітність з РРО позбавляє необхідності здавати щомісячний звіт про використання реєстраторів та книг обліку розрахункових операцій за формою №3ВР-1. Дехто також переконаний, що роздруковувати та зберігати фіскальні звітні чеки не потрібно. Чи так це насправді?
   
   Відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року № 265/95-ВР (далі – Закон) суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані подавати до органів Міністерства доходів і зборів України звітність, пов'язану із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв'язку.
   
   Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів Міністерства доходів і зборів України дротовими або бездротовими каналами зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, що до них приєднані.
   
   Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів Міністерства доходів і зборів України дротовими або бездротовими каналами зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій або безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті.
   
   Згідно з п. 9 ст. 3 Закону суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг, зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.
   
   Отже, підсумовуючи викладене, можемо зробити висновок, що суб'єкти господарювання, які подають до територіальних органів Міністерства доходів і зборів України дротовими або бездротовими каналами зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, не зобов'язані подавати Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій за формою №3ВР-1. При цьому такі суб'єкти господарювання не звільняються від щоденного друкування та зберігання фіскальних звітних чеків.

За матеріалами АФ "Де Візу"
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Светлана Одесса
23.08.13 07:39

А в ГНИ другого мнения...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ГБ
23.08.13 07:46

это всего лишь чей-то висновок

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • paleontolog
23.08.13 08:21

Да, вроде, и ГНИ тоже считает, что для тех, кто подает данніе по РРО по єлектронке, такой отчет не нужен. Если надо, посмотрю, где-то видел

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • paleontolog
23.08.13 08:26

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ Питання: Чи необхідно суб'єктам господарювання, які подають до органів доходів і зборів по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, подавати Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій за формою N 3ВР-1 та роздруковувати фіскальні звітні чеки? Відповідь: Відповідно до п. 7 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", із змінами та доповненнями, суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані подавати до органів державної податкової служби звітність, пов'язану із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця, у разі якщо цим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку. Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднані. Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті. Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій (п. 9 ст. 3 Закону N 265). Враховуючи вищевикладене, суб'єкти господарювання, які подають до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, не зобов'язані подавати Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій за формою N 3ВР-1. При цьому такі суб'єкти господарювання не звільняються від щоденного друкування та зберігання фіскальних звітних чеків.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Iehbr
23.08.13 09:48

Тот отчёт минутное дело, почему бы не отправить. Выводы падатковцев мало должны интересовать у них писюлька от азара главней любых законов, а это геологическое дерьмо ещё то.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Соль
23.08.13 13:58

paleontolog, Вы и "По материалам: АФ "Де Візу" пользуетесь одним источником)))) ..пару слов изменил и вот она, статья.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лю
23.08.13 15:17

мы решили пока подавать отчет потому что его видят и в нашей налоговой а электронную кассовую ленту только в киеве

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Таша Харків
23.08.13 15:38

На мою думку - за наявності передачі електронної копії розрахункових документів все одно до кінця 2013 року краще подавати звіт по РРО і роздруковувати щоденний Z -отчет. А там побачамо...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28550 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд