Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.04.16
17169 20 Друкувати

Подання звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП в єлектронному вигляді

   Відповідно до Порядку формування та подання звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого Постановою правління Фонду від 18.01.2011 року № 4 (із змінами та доповненнями), та Порядку подання страхувальниками електронних документів до Фонду затвердженого Постановою правління Фонду від 27.04.2011 року № 23, страхувальники можуть подавати звітність за формою Ф.4-ФСС з ТВП в електронній формі.
   
   Електронний документ надсилається страхувальником адресату через автоматизовану інформаційну систему приймання електронних документів Фонду за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку загального користування на підставі укладеного договору між адресатом та страхувальником.
   
   Для укладення договору страхувальнику необхідно звернутися до робочого органу Фонду за місцем реєстрації. Разом із договором до робочого органу надаються посилені сертифікати відкритих ключів.
   Договір діє до закінчення терміну чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.
   
   Якщо страхувальник подає адресату нові посилені сертифікати ЕЦП, договір вважається продовженим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.
   
   Автоматизована інформаційна система приймання електронних документів Фонду забезпечує цілодобовий прийом електронних документів від страхувальників. Обробку документів адресат здійснює з 9:00 год. до 17:00 год. щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів.
   
   Датою подання електронного документа вважається дата, зафіксована у першій квитанції до електронного документа, за яким страхувальником отримано третю квитанцію з повідомленням про прийняття (або неприйняття) електронного документа.
   
   Електронний документ, до якого страхувальником не було отримано третьої квитанції, прийнятим не вважається.
   
   Нагадуємо, що звітність за формою Ф.4 –ФСС з ТВП надається не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.
   
   За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.
   
   
   Інформація по темі:
   Подаємо звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП
За матеріалами Виконавча дирекція Київського міського відділення ФСС з ТВП

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
15.04.16 08:27

Когда уже будут принимать Заявки по больничным в электронном виде? Почему соцстрах так усердно противится? Пора бы его полномочия передать органу которому в силу это организовать.

Відповісти
  • Анжелика
15.04.16 08:58

Каждый раз приезжая в ФСС просто умиляюсь. Бегают тетки с кабинета в кабинет, хихикают, чаи-кофе гоняют, моду обсуждают...

Відповісти
  • Учетное Дело
15.04.16 09:28

А эти все разъяснения клепают. Их же слить в один фонд должны были.

Відповісти
  • Євген
15.04.16 09:54

Сори за глупый вопрос, а какой софт (бесплатный) умеет делать этот отчёт и отсылать?

Відповісти
  • бух
15.04.16 10:01

Вот и меня волнует вопрос -когда будет возможность подавать заявки в электронном виде?

Відповісти
  • Машуня
15.04.16 10:08

Какой "електроний вигляд"? Вы что? А поговорить???

Відповісти
  • Елена
15.04.16 10:47

В Киеве на Дегтяревской видели их условия работы? Перекрикиваться нужно - на таком расстоянии они сидят друг от друга и корпоративы проводить. Интересно, чем они заняты с 20 апреля до 01 июля?

Відповісти
  • 911
15.04.16 11:58

ні ну тут ми не праві ми самі навчили їх, основна причина по якій фонд не приймає заявки це те що в законі прописано що вони повинні перевірити оплату єсв (вони повинні але ми не зобовязані), ні доступ до бази у них звичайно є але вони кажуть що там затримка в місяць, але ж то не проблема коли "добрі" платники самі несуть завірені платіжки + добрі платники самі наберуть в екселі заявку і принесуть на флешечці в мого бухгалтере колись не прийняли 1 людину без флешки, сходив сам зробив скандал із дзвінками і в обласну і на гар лінію, таки прийняли і сказали "а то ви дзвонили" так от самі винуваті, якби ми зразу себе поставили: -принесіть платіжку - нахер -принесіть флешку - нахер -напишіть пояснювальну- нахер тоді б у нас все булоб добре, а так ми спочатку купуємо дитині планшет/телефон щоб не заважала сидіти в інтернеті і не путалась під ногами, а потім сваримось з нею що вона весь день в планшеті сидить -принесіть флешку - нахер

Відповісти
  • Марина
15.04.16 12:06

Да, согласна с 911. Мы сами виноваты. А как с ними бороться? Кричать-нах...р? Может и стоило через горячую линию. У нас вообще ФСС в другом городе, банк, что бы заверить-еще в другом. Такая специфика. Ну когда вчера заставили принести объяснительную за больничный директора, за то, что у нее зар.плата больше всех, а на больничный она пошла первый раз за 15 лет и вся зар.плата белая, тут у меня крышу и снесло..... . Нервы потрепала и им, и себе.

Відповісти
  • Юрій
15.04.16 12:28

По моєму це самий лояльний і порядочний Фонд. Коли і з яким питанням не приходив - завжди нормально і швидко обслуговували. І штрафи у них за порушення напевне самі менші. Ну і взагалі люди привітні і адекватні. Я думаю Ви з цим погодитесь.

Відповісти
  • Жираф
15.04.16 12:30

911, улыбнуло, спасибо, вспомнился этюд из "Расмеши комика" - "Витя, иди нах...р" админы, вы у ж простите за сквернословие, но правда смешно

Відповісти
  • 911
15.04.16 12:43

для Юрій "По моєму це самий лояльний і порядочний Фонд. Коли і з яким питанням не приходив - завжди нормально і швидко обслуговували. І штрафи у них за порушення напевне самі менші. Ну і взагалі люди привітні і адекватні. Я думаю Ви з цим погодитесь." перепрошую ви в якій країні живете? замість того щоб платити достойні пенсії моїм батькам, мої кошти(податки) йдуть на утримання отаких привітних і адекватних дармоїдів, які в свій час мене "поімелі" за те що назва підприємства написана не виликими буквами - чисто адекватність а пенсійний ви думаєте їх скоротили коли ЄСВ від них забрали - фігушки, їх порозпихали по відділах і тепер вони ходять кожну справку перевіряють а безробіття - найбільш безтолкова організація в нашій країні, а статистика - кому вона нафіг потрібна, кому в цій країні потрібно знати скільки тоннокілометрів проїхав транспорт юр установ - кому?

Відповісти
  • а у нас
15.04.16 14:09

Юрій, Вас, певно, жодного разу не штрафував ФСС! Да, сам адмінштраф ну дуже-то і великий в порівнянні із фіскалами, але йому передує штраф на підприємство (читай, на бухгалтера, який з якоїсь причини помилився), в розмірі 50% від суми неправомірно використаних коштів! Забув працівник поставити печатку на сан-курпутівці - от і 50% із 6000 - це багато чи мало? І взагалі - цей фонд (я маю на увазі ФССзТВП) - практично пережиток минулого! На нашому підприємстві (промисловість, шкідливі умови, "біла" зарплата) ЖОДНОГО місяця не було заявлено до відшкодування коштів більше, ніж ми сплачуємо до цього фонду (відсоток від ЄСВ), навіть в 2016 році при 22% і реальній епідемії грипу і ОРЗ в січні-лютому плюс декретні ( про санаторно-курортне лікування я вже мовчу - за 4 роки 5 путівок при 600 працюючих)! Залиште кошти підприємствам - вони самі розберуться, як проводити ці лікарняні!

Відповісти
  • Джаконда
15.04.16 15:02

а ПОЧЕМУ НЕТ ЭТОГО ОТЧЕТА в медке?????

Відповісти
  • Елена
15.04.16 15:30

Самого гадостного и противного фонда как ФСС з ТВП не видела в жизни! Тёхи с огромными задними бамперами...когда к ним заходишь такое впечатление, что я пришла к ним лично в дом или живу на их зарплату. Помню, больничные беремке ходила туда оформлять...наслушалась такого! Ну их! Город наш - Кременчуг! Может хоть почитают и что-то изменится...хотя...сомневаюсь.

Відповісти
  • 911
15.04.16 15:34

Джаконда чому нема С0100224

Відповісти
  • MNL
15.04.16 17:14

Прикольно, они о нас тоже самое говорят, мой коллега- бухгалтер два раза ходила,не могла правильно посчитать дни, не знала как правильно называется организация в которой она работает и ещё начислила дикретные ниже минималки.. Так что не судите да не будите судимы.

Відповісти
  • ***
19.04.16 11:42

MNL Вот для этого и нужно сдавать заявки и этот отчет через МЕДОК. Что-то неправильно- не проведут одному, зато 99 не будут создавать пробку на Дегтяревской 51. Каменный век, когда с челобитной "Прошу разрешить оплатить больничный" с наших же уплаченных налогов десятки тысяч предприятий посылают гонцов.

Відповісти
  • Татьяна
26.04.16 12:02

Для Елены: Я езжу из Кременчуга в Комсомольск сдавать заявки и отчеты (т.к.ФОП оформлен там) - то не дай боже , поставишь вчерашнюю дату на заявке - а приехала на след.день! все неправильно - переделывайте! так что везде одинаково)

Відповісти
  • Евгения
04.07.16 12:41

Подскажите пожалуйста,позвонила на гарячую линию ФСС 01.07,уточнить провинансирован ли больничный по БиР,проверили по ИНН-сказали что организация еще заявку не подавала.больничный от 26.05,передала на работу 31.05,перезвонила в бухгалтерию-сказали что заявку подали.как такое может быть и как розобратся?через какое время в ФСС регистрируется то что заявка подана??

Відповісти