Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

20.04.16 00:32
3157 15 Друкувати

Вебінар від ДФС на тему заповнення та подання податкового розрахунку за ф. №1ДФ

   Згідно норм Податкового кодексу України до 10 травня включно податкові агенти зобов’язані подати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого обліку(ф.1ДФ) за 1 квартал 2016 року.
   
   Такий розрахунок подається за наявності у податкового агента найманих працівників та у разі нарахування сум зазначених доходів платникам ПДФО протягом звітного періоду.
   
   ГУ ДФС у Черкаській області 21 квітня запрошує податкових агентів взяти участь у спеціальному вебінарі з детального роз’яснення порядку заповнення та подання податкового розрахунку за ф. №1ДФ.
   
   Онлайн трансляцію вебінару дивіться на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/ Початок трансляції – о 10-00 год.
   
   Питання для спікерів надсилайте перед вебінаром та під час трансляції на адресу help_payer@ukr.net
   
   Також у зв’язку з наближенням терміну подання звіту щодо сум нарахованого ЄСВ днями буде поширена відповідна відео консультація завідувача сектору адміністрування єдиного внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталії Бойко.
   
   Радимо переглянути й попередні вебінари та відео консультації ГУ ДФС у Черкаській області з висвітлення податкових змін – 2016 і заповнення податкової звітності. Відео знаходиться на спеціальному каналі проекту «Допомога платнику» в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw
   
За матеріалами ГУ ДФС у Черкаській області
Коментарі
  • ооо
20.04.16 08:40

а с какой даты они завершают? т.е. когда менять настройки? или подождать обновлений где автоматически все исправится?

Відповісти
  • Мирра
20.04.16 09:00

благодарю!!! в самой почте ни чего не меняем в настройках?

Відповісти
  • Ольга
20.04.16 09:57

вопрос по почте, но немного не в тему )) : если надо поменять почтовый ящик в Медке на другой, то надо куда-то "сообщать" со всеми вытекающими, или можно его менять хоть "каждый день" ?

Відповісти
  • Шурик
20.04.16 09:58

"Использование IMAP/POP3 и SMTP" - в почте они под одной галочкой прописаны, а раз есть там ИМАП то уже должен работать.

Відповісти
  • Шурик
20.04.16 10:03

Ольга, хоть каждый час меняйте. Главное тут, то что квитанции с налоговой приходят на ту же самую почту с которой был отправлен отчёт. Менять не раньше получения всех квитанций.

Відповісти
  • Ольга
20.04.16 10:12

Шурик, списибо за ответ

Відповісти
  • Ольга
20.04.16 10:38

А если в Медке 2 предприятия, можно ли для каждого сделать разные ящики? Раньше компании были на одном, а теперь решила их "развести", так вот пытаюсь поменять на одной из компаний ящик - выдает ошибку при проверке соединения, что невозможно подключиться к почтовому серверу. Хотя оба адреса на ukr.net и настройки одинаковые... Возвращаю старый адрес - все работает...

Відповісти
  • sunset rider
20.04.16 10:45

Ольга, пароль для нового ящика прописали?

Відповісти
  • Ольга
20.04.16 10:50

sunset rider20.04.2016 10:45:47Ольга,пароль для нового ящика прописали? -- нуда, и с сайта пробовала заходить (чтобы проверить живой ли ящик) - все рабочее...

Відповісти
  • Мира
20.04.16 13:40

что то я не поняла про обложение ндфл и в.с. больничного по беременности и родам .......я никакие налоги не удерживаю кроме как начисления 22% ЕСВ.....а Вы?

Відповісти
  • ННННН
21.04.16 10:50

Доброго дня, на вебінаре 21.04.2016 спікер говорить, що в Розділі 2 не вказуються доходы, які не обкладаються ВЗ. Алеж в ЗІР цій Коментар переведено до не чинних, Чинна Коротка: У рядку «Військовий збір» відображається загальна сума нарахованого доходу. Повна: Порядок відображення відомостей у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ (далі – розділ II) визначено п. 3.11 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, зокрема: у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються. Цеж підтвердили і на Горячей Лінії., Тобто з 1 кв. 2016 Нарахований і утриманий доход В Розділі1 і Роділі 2 співпадають!!!!

Відповісти
  • ННННН
21.04.16 10:55

Офійійних роз"яснень немає, шраф буде в обох случаях!!!

Відповісти
  • ННННН
21.04.16 10:56

Штраф

Відповісти
  • Хелло
21.04.16 12:53

Дзвони в ДФС по прийому звіту 1 ДФ. Казали по військовому збору не відображати доходи з яких не утримується. Тобто так, як і раніше.

Відповісти
  • лика
21.04.16 16:57

Позвонила на горячую линию- подтвердили, что сумма гр 3а= сумме начисленного дохода по ВС. На мой вопрос об разїяснениях Черкасской ДФС, ответили -мало ли ,что они там комментируют.. Просто зла не хватает.

Відповісти