Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


01.09.13
2748 16 Друкувати

Предоставление налогоплательщикам сообщения о выявленных расхождениях между налоговыми обязательствами и налоговым кредитом контрагентов

   Прес-служба ДПІ у Печерському районі ГУ МДЗ у м. Києві
   
   ДПІ у Печерському районі ГУ МДЗ у м. Києві повідомляє, що контролюючі органи за даними реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, наданих в електронному вигляді, повідомляють платника податку про наявність у такому реєстрі розбіжностей з даними контрагентів. При цьому платник податку протягом десяти днів після отримання такого повідомлення має право уточнити податкові зобов’язання без застосування штрафних санкцій (п. 201.6 Податкового кодексу України). Електронні повідомлення про виявлені помилки направляються за відповідними запитами. Наприклад, для отримання електронного повідомлення про виявлені розбіжності між податковими зобов’язаннями/податковим кредитом платника податків та його контрагентів необхідно за допомогою відповідного програмного забезпечення сформувати запит за електронними формами J1350101, вказати у ньому код запиту Q1450101, звітний період (останній день звітного місяця) та надіслати його до «Інформаційного порталу органів Міндоходів України».
   
   Доводимо до Вашого відома, що детальніше про електронний сервіс можна прочитати на офіційному веб-сайті Міндоходів в розділі /Платникам податків про електронну звітність /Повідомлення платникам податків про подання електронної звітності/Про запровадження електронного сервісу для платників податків — юридичних осіб.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Коментарі
  • Iehbr
02.09.13 07:50

Почему только юридичних, несправедливо это нарушение закона "О предпринимательстве". Тут коррупция в ограничениях получения нужной информации..

Відповісти
  • Корво
02.09.13 08:03

И какая же статья закона о предпринимательстве нарушена? ;)) Да и никто не говорил, что ФЛП не сможет получить эту выборку.

Відповісти
  • уставший бух
02.09.13 08:37

"Iehbr" почему Вы решили, что только для юридических лиц? В статье написано "платник податку", а это как юр.лицо так и физ.лицо.

Відповісти
  • нива
02.09.13 09:03

А кто-то формировал запрос на розбіжності?

Відповісти
  • СЕРГЕЙ
02.09.13 09:13

п.201.6 ПКУ обязывает ГНИ информировать налогоплательщика о наличаи розбижностей, а не запрашивать....

Відповісти
  • vethera
02.09.13 09:17

Не работает, в медке отослала этот запрос пришла ошибка и документ не принят Виявлені помилки: Помилка XML - запит містить некоректні дані і не може бути оброблений. Опис помилки: "HNUM": Error parsing '' as nonNegativeInteger datatype. The element 'HNUM' with value '' failed to parse.. Відправник: Портал прийому звітності 'ДПС України', версія 2.1.5.71

Відповісти
  • Прынцесса, но не на бобах
02.09.13 09:49

Я понимаю, что имелось в виду, что файл запроса в размещенной новости зашифрован для юрлиц J1350101, поэтому Iehbr и написал о дискриминации ФОПов.

Відповісти
  • Алексей
02.09.13 10:03

Я не пойму принцип роботы этого сервиса мне всё время пишет что ЗАПИТ ОБРОБЛЕНО ІЗ ЗАУВАЖЕННЯМИ. Виявлені помилки: Попередження - розбіжності відсутні. Но, я точно знаю что допустил ошибку, дату нн указал в реестре неправильно, буду подавать уточнёнку и реестр, а тут оказывается всё правильно

Відповісти
  • Аноним
02.09.13 10:23

Алексею: видимо, сверяется только сумма НДС

Відповісти
  • бух
02.09.13 10:28

Кто-то получил вменяемый ответ или у всех только 1 квитанция и все?

Відповісти
  • Соня
02.09.13 10:48

А что, если сдали свидетельство НДС и спустя 5 месяцев приходит повидомлення, что есть расхождения 2-3-летней давности?

Відповісти
  • Ирина В
02.09.13 10:50

у меня отчет J1350101 не отправляется вообще, а отправляется аналогичный но J1350102, по нему приходит 1 квитанция : ЗАПИТ ОБРОБЛЕНО ІЗ ЗАУВАЖЕННЯМИ. Виявлені помилки: Попередження - розбіжності відсутні.

Відповісти
  • И мои пять копеек
02.09.13 11:27

Друзья! Эта функция работает ПОКА в ТЕСТОВОМ РЕЖИМЕ. я звонила в гор. инспекцию Киева и инспектору. ВОТ ТАК ...

Відповісти
  • Юлия
02.09.13 13:20

с 2011 года работает в тестовом режиме???

Відповісти
  • 999
02.09.13 13:51

Ну да хлеб они свой продадут, в виде расхождений по 5 додатку))))) улыбнуло аж........ втирают короче очки. как и всегда

Відповісти
  • Милла
02.09.13 16:00

А я обрадовалась!!!!!!!!!!! Глупенькая!!!!!!!

Відповісти