Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


03.09.13
1004 10 Друкувати

Теперь возмещения НДС можно получить в виде финансового казначейского векселя

   До 1 січня 2014 року платник податку може за власним бажанням отримати бюджетне відшкодування податку на додану вартість у вигляді фінансового казначейського векселя.
   
   Так, видача фінансового казначейського векселя прирівнюється до видачі платнику податку суми бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів із бюджетного рахунку на рахунок платника.
   
   Про обрання способу відшкодування ПДВ з бюджету шляхом видачі векселів платник має зазначити у поданій ним заяві. Тобто, платники зможуть самостійно визначати, в якій формі отримувати бюджетне відшкодування: грошима чи векселями.
   
   Зазначимо, що сума ПДВ, що підлягає відшкодуванню з бюджету шляхом видачі фінансових казначейських векселів, поділяється на рівні частини. На кожну таку частину видається окремий фінансовий казначейський вексель із строком платежу один, два, три, чотири та п'ять років.
   
   Платник податку має право сплачувати суми будь-яких узгоджених грошових зобов’язань, що сплачуються до Держбюджету, шляхом пред'явлення для сплати фінансового казначейського векселя (не раніше настання строку платежу, визначеного у векселі).
   
   Відповідна норма передбачена Законом України від 04.07.2013р. №407-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо фінансових векселів» (набрав чинності з 03.08.2013 р.).
   
   Нагадуємо, що ведення реєстру векселів здійснюється Державною казначейською службою України.

За матеріалами Інформаційно-комунікаційний департамент Міндоходів
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ****
04.09.13 07:56

До 1 января плательщик налога вместо возмещения обязан получить фантик, фантики приравниваются к бюджетному возмещению.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 111
04.09.13 08:33

Сегодня такие юмористы коментируют... хи хи хи... фантики.. класс!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Тет
04.09.13 08:58

Особенно радует фраза "ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ"....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Хай їм грець
04.09.13 09:04

Не зрозумів, це що ПДвешним векселем можна сплатити податок на прибуток?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Н
04.09.13 09:57

Хай їм грець - можно заплатить любой налог, но после наступления срока погашения векселя

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • / *007* /
04.09.13 10:44

интересно, как на это согласились наши олигархи (без них б не приняли), у них ж это в млрд. грн будет ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аноним
04.09.13 10:48

Тема качества бумаги сего докУмента не раскрыта...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Оля-ля
04.09.13 12:01

Меня уже вызывали в налоговую. Дали запрос: потребовали фин.отчёт, дебеторов-кредиторов. Спрашиваю, зачем это всё? А они: вексель вам хотим выдать.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IN_NOCHKA
04.09.13 12:36

Оля-ля 04.09.2013 13:01:58 Меня уже вызывали в налоговую. Дали запрос: потребовали фин.отчёт, дебеторов-кредиторов. Спрашиваю, зачем это всё? А они: вексель вам хотим выдать.______Я ж так розумію "добровільно" з вашої сторони?

Відповісти