Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.09.13
1163 11 Друкувати

Миндоходов предлагает разделить понятия обычной и справедливой рыночной цены

   Міністерство доходів і зборів пропонує розділити поняття звичайної і справедливої ціни. Про це йдеться в Проекті Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо використання поняття “звичайна ціна”), оприлюдненого на сайті відомства, передає УНН.
   
   При цьому, Міндоходів пропонує використовувати поняття “звичайна ціна” лише у випадках здійснення контрольованих операцій.
   
   В інших випадках проектом закону запропоновано застосовувати справедливу вартість, механізм визначення якої є набагато простішим, ніж звичайної ціни.
   
   Законопроектом визначається поняття справедлива ринкова ціна — як ціна, яка склалася на ринку ідентичних (а за їх відсутності — однорідних) товарів (робіт, послуг), за якою товари передаються (роботи — виконуються, послуги — надаються) в операціях між особами, які не є пов’язаними.
   
   При цьому відповідно до діючого законодавства, звичайна ціна — це ціна товарів (робіт, послуг), визначена сторонами договору, якщо інше не встановлено цим Кодексом. Якщо не доведено зворотне, вважається, що така звичайна ціна відповідає рівню ринкових цін.
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 1
10.09.13 08:14

ну не уроды ?

Відповісти
  • Алексей
10.09.13 08:22

Натуральные уроды!

Відповісти
  • а1
10.09.13 08:23

Интересно, а как будет применяться справедливая.

Відповісти
  • НаТаЛкА_01
10.09.13 08:37

только так, как выгодно "нашему великому и честейшему государству"

Відповісти
  • Олег
10.09.13 09:26

Действительно уроды, справедливость у каждого своя и оценивает каждый по-своему

Відповісти
  • Бухгалтер
10.09.13 09:31

Можно еще добавить цены "по понятиям", "супер справедливой"

Відповісти
  • 555
10.09.13 09:41

В МСФО применяется термин: Справедлива вартість – це сума, за якою можна обміняти актив або погасити заборгованість в операції між обізнаними, зацікавленими та незалежними сторонами. Именно его и нужно использовать если мы стремимся сблизить налоговый учет с бухгалтерским.

Відповісти
  • Бух
10.09.13 10:06

Види цін в Україні Митна податкова справедлива ринкова фактична договірна та "як пацани добазарились"

Відповісти
  • Дмитро
10.09.13 12:56

"Справедливая" - це в розумінні даунбасувських керманичів країни - ціна яка, незалежно від ринкових тенденцій, повинна покрити не тільки ваші витрати на виробництво + накладні витрати + рентабельність, вона ще повинна покрити бажання мінздоховців зібрати на золоті унітази пахану в розмірі 50% від собівартості + корупційна складова державних органів управління. Все дуже просто і легко - виробляти в Україні дуже дороге задоволення, краще купуй іноземне - плати мзду - продавай народу. Але ж у народу скоро грошики закінчаться бо роботи все менше і менше ......... До керувались! З покращенням всіх:)

Відповісти