Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.09.13
1444 17 Друкувати

Минсоцполитики предлагает поощрять работодателей за трудоустройство женщин, выходящих из отпуска по уходу за ребенком

   Мінсоцполітики запропонувало новий пакет ініціатив, спрямованих на допомогу матерям з маленькими дітьми. Про це сьогодні на круглому столі заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.
   
   «Ми пропонуємо надавати роботодавцям дотації за працевлаштування жінок, які виходять з декретної відпустки і не можуть знайти роботу. Це механізм, який пришвидшить працевлаштування матерів», - сказала Наталія Королевська.
   
   До пакету ініціатив також входить підтримка роботодавців, які надають матерям з маленькими дітьми дистанційну роботу. Перш за все Мінсоцполітики пропонує регламентувати такий спосіб працевлаштування. Крім того, ініціатива щодо захисту мам з маленькими дітьми полягає у механізмі стимулювання роботодавців – зменшення сплачуваного єдиного соціального внеску (ЄСВ) за людину, котра працює дистанційно, на суму мінімального ЄСВ, до досягнення дитиною трьох років.
   
   Крім того, до пакету ініціатив входить пропозиція надавати матері ваучер на безкоштовне навчання, перепідготовку або підвищення кваліфікації під час трирічної відпустки по догляду за дитиною.
За матеріалами ПФУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Симпа
12.09.13 08:38

Сказка сказочная

Відповісти
  • Аноним
12.09.13 09:39

это точно

Відповісти
  • оба-на
12.09.13 10:00

очередное бла-бла-бла... и не устает же...

Відповісти
  • Владимировна
12.09.13 10:11

и, по традиции. условия покращення будут невыполнимы

Відповісти
  • Лина
12.09.13 10:38

Я бы от ваучера не отказалась, но наверное это таки "сказка сказочная"

Відповісти
  • Владимировна
12.09.13 10:49

Лина, поспрошайте в своем ЦЗ Наш нас уже достал эими ваучерами на переподготовку

Відповісти
  • Лина
12.09.13 11:07

Мне уже наверное не дадут, я вышла из декрета в марте :(((

Відповісти
  • 1209
12.09.13 11:47

Лина это проект а нынче сами можете спокойно получить ваучер, если уже *взрослые сильно*

Відповісти
  • Михаил
12.09.13 12:28

а нынче сами можете спокойно получить ваучер, если уже *взрослые сильно*\\ и выучится на бджоляра или водителя троллейбуса

Відповісти
  • Лина
12.09.13 12:33

А что, вариант, сколько можно уже нервы с нашими "полипшителями" мотать?

Відповісти
  • противный
12.09.13 12:40

Чудят без баяна! А баян без мехов (в казне пусто).

Відповісти
  • новичок
12.09.13 12:45

Наше правительство, чиновники и все вместе взятые .....(по сути своей) не улучшают жизнь граждан, а только разговоры разговаривают..

Відповісти
  • Я
12.09.13 13:41

за "уходящих" уже пенсионным поощрили..... теперь за "выходящих" взялись....

Відповісти
  • аса
12.09.13 14:49

Трудоустроили мамочку, получили дотацию и спокойно уволили! Это сценарий всех наших руководителей!

Відповісти
  • аса
12.09.13 14:51

И никакой Ваучер не поможет. Кто будет за ваучер предоставлять услуги за обучение!

Відповісти
  • ___________________
13.09.13 08:21

Для АСЫ - уволиться мамочка может только по собственному желанию - может стать вопрос о возвращении дотации - и потом - не забывайте - ежемесячный отчет по дотационному рабочему месту - контроль за работодателем конкретный - у нас 3 работало - замоталась отчеты сдавать - дотацию платили 1 год, неплохо - спасибо, договор о трудоустройстве на 2 года - 2 года ежемесячные отчеты!

Відповісти
  • аса
13.09.13 08:35

2 года - большой срок, а увольняются у нас все по собственному желанию, даже кого выгоняют.

Відповісти