Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


17.09.13
667 10 Друкувати

Миндоходов разработало Порядок заполнения документов на перевод платежей в бюджет

   На офіційному сайті Міндоходів оприлюднено проект наказу "Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів".
   
   Проектом наказу затверджуються Порядок та приклади заповнення розрахункових документів у разі:
   
   • сплати сум податків і зборів, єдиного внеску, сплати пені, процентів за користування податковим кредитом, адміністративного штрафу, оплати податкового векселя;
   
   • повернення сум податків і зборів, митних платежів, помилково або надміру зарахованих до бюджету, перерахування коштів з одного бюджетного рахунку на інший, відшкодування ПДВ на рахунок платника;
   
   • передоплати (доплати) за митне оформлення;
   
   • перерахування до бюджету суми митних платежів;
   
   • погашення податкового боргу в позасудовому порядку, за рішенням суду шляхом стягнення готівкових (безготівкових) коштів, дебіторської заборгованості, реалізації майна боржника, а також за рахунок продажу майна підприємства-банкрута тощо.
   
   У додатку до Порядку наведено перелік кодів видів сплати, які використовуються платниками податків при заповненні поля „Призначення платежу” платіжних документів. Розрахунок за кожним видом платежу та за кожним видом сплати має оформлятися окремим розрахунковим документом.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Александр
18.09.13 06:12

А чем их старый Порядок не устраивал, к которому все привыкли!!?? Чем новый Порядок лучше старого? Разумного объяснения нет, придумывают разную дрянь лишь бы сымитировать бурную деятельность!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Виталий
18.09.13 06:38

Ну как это, надо же было "єдиного внеску" добавить))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • аса
18.09.13 07:51

Напоминание для новичков! Спасибо!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • офигевшая
18.09.13 08:20

""" • повернення сум податків і зборів, митних платежів, помилково або надміру зарахованих до бюджету, перерахування коштів з одного бюджетного рахунку на інший, відшкодування ПДВ на рахунок платника;""" Повеселило! Оказывается в ТЕОРИИ бывают такие забавные штучки.....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Радуга
18.09.13 09:31

Почему только для новичков? Налоги и сборы перечисляют все бухгалтера, и всех это касается. А на счет "повернення" действительно смешно

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ратьяна
18.09.13 10:20

Ребята вопрос не в этом. Или это только у нас? ... т.к. каждый налог идёт на отдельный счёт то у нас не требуют коды в платёжках вписывать - так что это по большому счёту инструкция для служебного пользования

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • П
18.09.13 12:52

Следующим этапом деятельности Миндоходов, я так понимаю, будет открытие счетов для зачисления ЕСВ. Или снова напишут письмо, что и в октябре все остается в ПФУ.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • татьяна
19.09.13 07:42

Это только проект, значить его еще не утвердили?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
19.09.13 11:16

Или я туплю или в корне ничего не поменялось помимо нереальных возмещений?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Утомленная солнцем
19.09.13 14:00

Имитация деятельности. Работают, аж пиджаки заворачиваются!

Відповісти