Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.09.13
1081 10 Друкувати

Похищен ТМЦ - нужно начислить налоговое обязательство по НДС

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Ольга Шара
   
   Міндоходів роз’яснює: якщо платник податку відніс суми ПДВ при придбанні ТМЦ до податкового кредиту, то у разі їх викрадення такий платник податку повинен нарахувати податкові зобов’язання виходячи з вартості придбання даних цінностей, незалежно від того, чи встановлено винних осіб, та чи стягуються з цих осіб втрати. Такий висновок контролери зробили на підставі пп. "г" п. 198.5 ПКУ, відносячи викрадення до негосподарського використання ТМЦ.
   
   При цьому відшкодування заподіяних втрат винними особами не призводить до додаткового виникнення податкових зобов'язань з ПДВ.
   _______________
   
   За інформацією з Єдиної бази податкових знань
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Котовасий
23.09.13 06:22

Круто! А если пожар и ТМЦ сгорело?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Voland
23.09.13 07:05

Интересно, кто будет подобную фигню делать в бухучете...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Iehbr
23.09.13 07:48

ПДВ и есть грабёж постоянный.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • дауш
23.09.13 08:20

- Что случилось с податковым кредитом? - Его украли...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Андрій
23.09.13 08:58

Затролили)))))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • La Estrella
23.09.13 10:37

Дауш, в точку. У меня налоговый кредит тоже украли.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ta
23.09.13 11:23

Похищен ТМЦ - уголовное дело. С начала вы заплатите НДС в бюджет, а потом взыщите с уголовника. Был у нас пожар - сгорели ОС - обязательства по НДС заплатили на не доамортизированую стоимость, но с затрат уже самортизированое не снимали - были все справки от пожарников.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Анна
23.09.13 15:08

ну во-первых в разделе 5, ст.198.5, п."г" - в операціях, що не є господарською діяльністю платника, а откуда уже выдумали все остальное не пойму.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ы
24.09.13 08:12

а какое документальное подтверждение должно быть , свидетельствующее о факте кражи ? какая-то неполная консультация

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Pyka 3AKOHA
24.09.13 10:49

Интересно, а Миндоходов не пояснило, какая разница для плательщика НДС украдены его ТМЦ или уничтожены в хоте техногенной катастрофы например. Финал то один - сначала у тебя что то было, а потом ни стало.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27572 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд