Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.09.13
1134 22 Друкувати

Интернет-конференция на тему: "Вопросы уплаты единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование"

   Міністерство доходів і зборів україни на базі інформаційного портала „Ліга.net” проведе чергову Інтернет-конференцію за участі начальника Управління адміністрування єдиного внеску та методології Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Кепіної Світлани Василівни.
   
   Захід відбудеться 30 вересня 2013 року о 15 год. 00 хв.
   
   Свої запитання залишайте на порталі „ Ліга.net ”.
За матеріалами Міндоходів
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Олег
30.09.13 08:49

911, спасибо за информацию!

Відповісти
  • eMelya
30.09.13 11:41

Увидив количество вопросов Светлана Васильевна сбежит до начала конференции :)

Відповісти
  • Виталик
30.09.13 11:42

Як можна взяти участь у такій інтернет-конференції???

Відповісти
  • eMelya
30.09.13 12:00

Виталик http://press.liga.net/conf/ministerstvo_dokhodov_i_sborov_/?pagen=7#comments

Відповісти
  • FOP
30.09.13 14:01

Что-то конференция никак не начнется..

Відповісти
  • Антон
30.09.13 14:09

А он-лайн трансляция вообще будет? Или где можно будет почитать результаты?

Відповісти
  • Бегемот
30.09.13 14:16

обьясните , как в ней поучавствоввать , плз....

Відповісти
  • Татьяна
30.09.13 14:30

Она по-моему так и не состоялась...

Відповісти
  • eMelya
30.09.13 14:32

Бегемот Задавайте аопросы http://press.liga.net/conf/ministerstvo_dokhodov_i_sborov_/ По другому видать никак...

Відповісти
  • eMelya
30.09.13 14:32

Татьяна Я ж говорил, почитав вопросы, испугалась :)

Відповісти
  • Татьяна
30.09.13 14:33

Ответы все-таки появились: Для підготовки платників податків до подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міндоходів розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з ЄСВ. Розробку документів здійснено у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” від 4 липня 2013 року. Також розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник). Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на веб-порталі Міністерства http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112281.html. При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні в Україні діє 104 таких пункти. Загалом, за 8 місяців 2013 року видано 591 тис. електронних ключів. З метою реалізації норм Закону України від 04.07.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» 19 вересня було відкрито нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску. Відкриті рахунки заблоковані, про введення їх в дію буде повідомлено додатково. З остаточного вирішення усіх питань щодо рахунків, на які буде перераховуватися єдиний внесок, платникам слід звертатися до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску. Перелік рахунків опубліковано на сайті Міндоходів http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html

Відповісти
  • Татьяна
30.09.13 14:35

Звіт за вересень місяць потрібно буде подати до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік, як платників єдиного внеску до 21 жовтня 2013 року.

Відповісти
  • eMelya
30.09.13 14:36

Оооо!! Пошли ответы...

Відповісти
  • Олег
30.09.13 15:09

ответы то пошли, только вот куда завтра платить ЕСВ она, видимо, и сама не знает - пишет, что новые счета открыты, но заблокированы, а про разблокировку будет сообщено дополнительно...

Відповісти
  • eMelya
30.09.13 15:15

Отвечает выборочно, на мои вопросы так и не ответила :(

Відповісти
  • Светлана
30.09.13 15:28

а где вы смотрите ответы?

Відповісти
  • Михаил
30.09.13 15:36

http://press.liga.net/conf/ministerstvo_dokhodov_i_sborov_/

Відповісти
  • Тата
30.09.13 15:44

Вопросов было много , вот только ответов нет. Она бысто свернула конференцию, т.к. стали появляться "неудобные вопросы" :). -Дякую всім за активну участь у проведенні Інтернет-конференції! Було приємно поспілкуватись з Вами. Питання адміністрування єдиного внеску сьогодні дійсно актуальні, про що свідчить велика кількість запитань, що надійшли під час проведення заходу. Відповіді на Ваші питання буде надано найближчим часом. Время 16:32:03. Вот так они работают, а мы потом мозги ломаем, что они имели ввиду.

Відповісти
  • eMelya
30.09.13 15:48

Собствеено, а чего мы ожидали!? Ответов из ихних же Порядков и Постанов, которые мы уже детально изучили и начали задавать вопросы.

Відповісти
  • Ариадна
01.10.13 12:20

Да, начальник управления по администрированию ЕСВ ничего конкретного не смогла сказать об уплате ЕСВ за день до начала уплаты.... Счета, говорит, открыты, а насчет дальнейшего "звертатися до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску". Просто позор как непрофессионально. Зато, наверное, отчитались, что провели не абы что, а интернет-конференцию!

Відповісти
  • Светлана
01.10.13 12:38

Вчера мой вопрос добавили, а сегодня удалили и не ответили, замечательно!!!!

Відповісти