Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.10.13
2008 6 Друкувати

Каким образом возвращаются ошибочно уплаченные после 01.10.2013 года суммы ЕСВ на счета Пенсионного фонда Украины?

   Яким чином повертаються помилково сплачені після 01.10.2013 року суми ЄВ на рахунки Пенсійного фонду України ?
   
   Сплачені кошти єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після 01.10.2013 на рахунки Пенсійного фонду України в подальшому автоматично будуть перераховані до Міністерства доходів і зборів та штрафні санкції і пеня нараховуватись не будуть.
За матеріалами ЄБПЗ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анна
07.10.13 08:08

Не верю.

Відповісти
  • Злой бухгалтер
07.10.13 08:36

Вранье. В налоговой спрашиваешь как писать назначение, а их интересует "а сколько вы нам будете перечислять" СКОТЫ.

Відповісти
  • Ольга Запорожье
07.10.13 10:00

1-10 оплачено на "старые счета" - в пятницу звоню в ДПС района - деньги есть - так что , думаю что проблем не будет - хотя сказано, что после 1-10

Відповісти
  • Галина Киев
07.10.13 10:35

А моих денег, оплаченных 03.10.2013 за 2ю половину сентября 2012, ПФ не видит, банк говорит, раз за 1 день не вернулись, то счёт не заблокирован, а Голосеевская ГНИ советует оплатить ещё раз на уже тновые реквизиты "а то мы не знаем как и когда будут нам передаваться данные из ПФ". Лодыри!!!!!!! Ни хрена делать не хотят. Для всех нормальных людей должен был переходной период хоть месяц. Что это такое?

Відповісти
  • Галина Киев
07.10.13 10:37

ой, сентября 2013(!)

Відповісти
  • Травень
07.10.13 11:21

Там ,де податкова бере щось в свої руки,завжди бардак.Пояснити нічого не можуть,зате руки уже потирають,щоб штрафи нараховувати.Поки у податківців не буде відповідальності (в т.ч.кримінальної) ,нарівні з платниками податків ,порядку не буде.У нас норми ПКУ ,у них-тимчасові регламенти по відпрацюванню платників(Шедевр останнього періоду)

Відповісти