Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.10.13
2405 10 Друкувати

Когда бумажный отчет по ф. N ЗВР -1 можно не подавать

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Ольга Шара
   
   Контролери повідомляють: суб’єкти господарювання, які використовують РРО, не подають паперовий звіт за ф. N ЗВР-1, якщо подають до Міндоходів електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків дротовими або бездротовими каналами зв’язку.
   
   Але якщо суб’єкти господарювання проводять розрахунки без застосування РРО, а з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки, то звітувати за ф. N ЗВР-1 необхідно.
   
   Крім того хочемо звернути вашу увагу на лист N 17296/7/99-99-01-03/17/1375 від 09.09.2013 р. (на жаль, у відкритому доступі його тексту наразі немає, але на сайтах територіальних органів Міндоходів він згадується). В ньому зазначено, що в разі проведення персоналізації РРО (підключення його до Системи зберігання та збору даних) посеред звітного місяця, звіт за ф. N ЗВР-1 подається до 15 числа наступного місяця за період з 1 числа звітного місяця до дня такого підключення.
   
   Тобто, якщо РРО персоналізовано 25 серпня, то до 15 вересня потрібно подати звіт за ф. N ЗВР-1, в якому вказати обсяги розрахункових операцій, проведених з 1 до 25 серпня. В подальшому подання звітності за формою за ф. N ЗВР-1 припиняється.
   ----------------------
   
   Лист Міністерства доходів і зборів України N 12061/6/99-99-22-61-0315/1187 від 27.09.2013 р.
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • iluji
21.10.13 08:35

"очень своевременно"

Відповісти
  • Ксюша
21.10.13 08:58

как всегда, сегодня на позавчера

Відповісти
  • вика
21.10.13 09:19

да да

Відповісти
  • Юра Г.
21.10.13 09:20

Так, смеха ради. Года через 2 - 3 всех кто не подал бумажный отчет оштрафуют. ОСНОВАНИЕ: ЗАРЕГИСТРИРОВАННАЯ РАСЧЕТНАЯ КНИЖКА, ПОТОМУ -ЧТО: суб’єкти господарювання проводять розрахунки без застосування РРО, а з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки, то звітувати за ф. N ЗВР-1 необхідно. Кто согласен на пари.

Відповісти
  • Светлана Одесса
21.10.13 10:15

А я как подавала отчет до 15 числа, так и подаю. Ну их в лес!

Відповісти
  • Ирина для Юра Г.
21.10.13 10:22

Зачем пари? Это и так понятно... Я вообще даже и не знаю сдавать этот отчет или нет, т.к. Закон РРО гласит одно, а порядок подачи данного отчета другое http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0108-01. Кстати, и у меня нет зарегистрированной РК, но тем не менее я даже сомневаюсь относительно неподачи данного отчета... Поэтому буду подавать такой отчет пока не внесут изменения в Порядок подачи отчетности, связанной с РРО. Пусть у них задваивается эта информация. Я то здесь ни при чем... А относительно того, что часть суммы надо включить в отчет, так это вообще полный бред!!! Пусть меняют законы и положения, а не письма свои нам подсовывают и разъяснения в ЕБНЗ.

Відповісти
  • Никуша
21.10.13 10:23

Для Светлана Одесса в нашей налоговой сказали,что если будете подавать отчет , то сумма дохода задвоится . И будет нам всем счастье! Хотя я тоже сторонница носить отчет. Боюсь, чтобы не припояли штраф

Відповісти
  • Ирина
21.10.13 10:27

единственный выход - написать запрос в ГНИ на индивид. консультацию...пусть отвечают...

Відповісти
  • Inspector
21.10.13 15:02

Примите и мальнький смехуёчек от меня. Опытным путем установил, что не вся отчетная информация, переданная модемами отображается в налоговой. Всплывает всё большее кол-во модемных РРО, которые начали передавать инфу ещё в мае, а потом как бэ прекратили (хотя достоверно установлено что РРО применялись ежеденевно, орбнулялись по всем правилам, модемы отчитывались о доставке и т.д.) А отчетности за лентие месяцы тупо нет. Причем есть субъекты, у которых несколько РРО. Так вот, по одним отчетность есть, а по другим - отстутствует как таковая. Ну !, - закомпьютеризацию !!!

Відповісти
  • anjelika
21.10.13 19:42

Ну, гении же придумали, которых интересует финансовая сторона вопроса, но никак ни техническая. Отчеты не приходят в миндох, покрытия в селах нет, по 20 дней отчеты невозможно отправить - не уходят тупо, что интересно и РРО работают не блокируются (некоторые модели). А техника - на грани фантастики!!! За что люди платят деньги такие?

Відповісти