Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.10.13
2539 28 Друкувати

Укргосреестр открыл бесплатный доступ к Единому государственному реестру юридических лиц и физических лиц - предпринимателей

   З 19 жовтня 2013 року користувачам мережі Інтернет буде надано доступ майже до всіх відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
   
   «На сайті Укрдержреєстру додатково можна буде отримати відомості про засновників, відокремлені підрозділи юридичних осіб та багато іншої інформації, що сприятливо вплине на розвиток ділового середовища України на засадах прозорості та відкритості.
   
   При цьому, закритими залишаться лише ті відомості, які охороняються законодавством про захист персональних даних» – підкреслив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.
   
   Ця ініціатива ще раз підтверджує факт того, що Укрдержреєстр продовжує створювати оптимальні та зручні інструменти для користування електронними сервісами, а також нарощувати свою присутність у мережі Інтернет.
   
   Як повідомлялось раніше, Державна реєстраційна служба України вже запровадила ряд сучасних технологій для зручності осіб, які потребують допомоги та консультацій у сфері державної реєстрації: електронна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, консультації за допомогою Skype, тощо.
За матеріалами Укрдержреєстр
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • колишній
22.10.13 06:29

о 7:30 пошук вже "перевантажений"!... Невже стільки таких цікавих, як я??? А за півгодини підключаться всі держреєстратори, ще за дві - нотаріуси. Ну як воно тоді запрацює?

Відповісти
  • Владимировна
22.10.13 06:42

реестр и вчера не работал и извинялся за "тимчасові незручності"

Відповісти
  • бух-хи-хи
22.10.13 07:43

мдаааа... главное отчитаться, что "доступ надано", а то что не работает - это мелочи :)

Відповісти
  • shadow
22.10.13 08:11

и как работать? по реестру проверяли юр.адреса, а теперь все висит

Відповісти
  • Ната
22.10.13 08:21

Вчера с утра уже "висел"...Заходила проверить где-то около часу ночи сегодня - картина все та же.

Відповісти
  • igorblin1
22.10.13 08:39

Ваш пошуковий запит не можливо обробити зараз в зв’язку зі значним навантаженням на сервери пошуку відомостей у Реєстрі. Оскільки пошукова система працює у звичайному режимі, будь ласка спробуйте виконати Ваш пошуковий запит пізніше. Колектив ДП «ІРЦ» постійно працює над оптимізацією пошукової системи, просимо вибачення за тимчасові незручності.

Відповісти
  • ПРОСТО АЛИНА
22.10.13 08:43

))))))))))))))))))))))))))))))) «На сайті Укрдержреєстру додатково можна буде отримати відомості : приблизно в такому вигляді: Ваш пошуковий запит не можливо обробити зараз в зв’язку зі значним навантаженням на сервери пошуку відомостей у Реєстрі. Оскільки пошукова система працює у звичайному режимі, будь ласка спробуйте виконати Ваш пошуковий запит пізніше. Колектив ДП «ІРЦ» постійно працює над оптимізацією пошукової системи, просимо вибачення за тимчасові незручності.

Відповісти
  • ПРОСТО АЛИНА
22.10.13 08:44

igorblin1- і у Вас теж саме1 як казав Чебурашка- "мы строили-строили и наконец построили!ура!!"

Відповісти
  • Натали
22.10.13 08:45

Какой сайт?

Відповісти
  • Владимир
22.10.13 08:52

Вчера в 14:00 заходил, как только новость узнал, все работало. сейчас не работает.

Відповісти
  • Игорь бухгалтер
22.10.13 09:21

Вот и ответ!!!! Ваш пошуковий запит не можливо обробити зараз в зв’язку зі значним навантаженням на сервери пошуку відомостей у Реєстрі. Оскільки пошукова система працює у звичайному режимі, будь ласка спробуйте виконати Ваш пошуковий запит пізніше. Колектив ДП «ІРЦ» постійно працює над оптимізацією пошукової системи, просимо вибачення за тимчасові незручності.

Відповісти
  • eMelya
22.10.13 10:33

А разве то, куда все полезли было платно?

Відповісти
  • S_mk
22.10.13 10:53

Для Натали http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html , однако пока "Ваш пошуковий запит не можливо обробити зараз в зв’язку зі значним навантаженням на сервери пошуку відомостей у Реєстрі"

Відповісти
  • ВаленТина
22.10.13 10:58

Зато медаль на грудь уже повесили, что доступ открыт к единому реестру, а что он не работает "зі значним навантаженням" то уже не их проблемы, как все в нашей стране........ а может уже пора сказать в ихней....

Відповісти
  • лелик
22.10.13 13:37

Мне аж интересно , это какие данные они открыли? Ведь юр.лицо или фопа можно было и на сайте минздоха проверить.

Відповісти
  • лелик
22.10.13 13:39

АААААААААААА, простите засновники, их же нельзя было увидеть. А кому они нужны?

Відповісти
  • provodnica
22.10.13 14:07

хм... це ще як сказати... декому дуже дуже невигідно світитися... от і ддосять сайтег

Відповісти
  • злой бух
22.10.13 14:12

Еще на прошлой неделе я прекрасно пользовалась поиском, проверяла данные на контрагентов, а теперь доступ закрыт. ВОТ ПОКРАЩИЛИ! Тогда уже бы сделали другую какую-то сслку на полную информацию, а предыдущая версия пускай бы и работала в старом режиме. Интересно, кому-нибудь удалось посмотреть информацию о предприятии и что именно высвечивается?

Відповісти
  • Valentina
22.10.13 14:25

Вчора я ознайомилась з інформацією про нашого підприємця. Була майже вся інформація (коди КВЕД, основний вид діяльності, дата реєстрації), крім податкової адреси. А сьогодні це вже неможливо. Сайт видає повідомлення "Ваш пошуковий запит не можливо обробити зараз в зв’язку зі значним навантаженням на сервери пошуку відомостей у Реєстрі. Оскільки пошукова система працює у звичайному режимі, будь ласка спробуйте виконати Ваш пошуковий запит пізніше. Колектив ДП «ІРЦ» постійно працює над оптимізацією пошукової системи, просимо вибачення за тимчасові незручності."

Відповісти
  • злой бух
22.10.13 14:38

меня больше интересует информация про учредителей предприятия. в каком виде она там представлена?

Відповісти
  • Таня
22.10.13 15:09

злой бух в полном объеме представлено (на 16 ч вчера): состав, % владения и уставной капитал

Відповісти
  • Чветка
22.10.13 15:33

ГЛАВНОЕ В ЭТОМ ДЕЛЕ- ОБЪЯВИТЬ, ЧТО ДЕНЬГИ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ УЖЕ ПОТРАЧЕНЫ НА РАЗРАБОТКУ РЕСУРСА, И " ПОКРАЩЕННЯ " НЕ ЗА ГОРАМИ :"Ваш пошуковий запит не можливо обробити зараз в зв’язку зі значним навантаженням на сервери пошуку відомостей у Реєстрі. Оскільки пошукова система працює у звичайному режимі, будь ласка спробуйте виконати Ваш пошуковий запит пізніше. Колектив ДП «ІРЦ» постійно працює над оптимізацією пошукової системи, просимо вибачення за тимчасові незручності."

Відповісти
  • shadow
22.10.13 18:01

было два варианта, усеченный и полный. пришли деньги, нужны данные по контрагенту и оп-па...висим. когда починят инфы нет

Відповісти
  • Таня
24.10.13 11:16

так и не работает, кроме фл-п

Відповісти
  • pva
25.10.13 15:55

Когда зже закончится этот спектакль с перегрузкой сервера ЕГР? Пробовал в 6 утра и 1 ночи, все равно перегрузка и до настоящего времени не работает.

Відповісти
  • Влад
26.10.13 15:11

Криворукие у них программисты, вот что. Неспособны сделать доступ НА ЧТЕНИЕ при числе запросов больше пару десятков в секунду. Такое ощущение, что опять студентов наняли (как раньше в свое время ПФУ практиковал при разработке своего "софта")

Відповісти
  • ;-)
29.10.13 13:23

Я Вас умоляю-криворукие))) Специально сделали так-вроде и открыли сам реестр, а доступа то нет по техническим причинам. Уверена-не будет. А на счет студентов-не обольщайтесь, большинство студентов вообще ничего толком не умеют...Сейчас у студентов большие амбиции и ничего более(это те, которые гордо себя величают программистами, а в резюме-одно желание зарабатывать). Никто и никогда не даст информацию об учредителях и % долей, уставном фонде итп. А я считаю, что и не нужно это знать всем. Достаточно, что-бы о чиновниках такая информация была-хотя именно о них там и нет ничего-все в офшорах. А как распределяют свои доходы бизнесмены(большинство которых миллиардами не ворочают)-это никого не должно интересовать.

Відповісти