Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


03.11.13
1785 9 Друкувати

Миндоходов не будет выдавать справки об отсутствии за пределами Украины валютных ценностей и имущества

   Спільним листом НБУ та Міндоходів від 28.10.2013 р. було скасовано довідки для резидентів
   
   У зв’язку зі змінами в законодавстві України Нацбанк спільним листом із Міндоходів скасував форму довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна, затверджену спільним листом НБУ, ДПАУ та ДМСУ „Щодо подання Декларації про валютні цінності та майно” від 09.01.1998 р. № 13-226/53-188, № 206/10/22-0117, №11/3-247.
   
   Нагадаємо, що згідно зі скасованим документом валютне регулювання і валютний контроль здійснювався шляхом реєстрації органами державної податкової служби виданих суб'єктами господарювання довідок про відсутність у них за межами України валютних цінностей та майна. Листом було встановлено форми зазначеної довідки і журналу їх обліку та передбачено, що після реєстрації органами державної податкової служби зазначені довідки є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями або здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.
   
   Враховуючи, що новим спільним листом попередній було відкликано та скасовано, у Міндоходів відтепер відсутні правові підстави для надання таких довідок.
   
   ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Очень устали
04.11.13 06:33

И справки эти вообще теперь не нужны при оформлении грузов на таможне???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ****
04.11.13 06:44

И шо теперь?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Дмитро
04.11.13 06:53

Да по суті ці довідки надавала податкова для подання на митницю. Зараз це одне і те саме міністерство, по логіці давно потрібно скасувати цю довідку. Я розумію довідку про декларування вал.цінностей яка оформлюється з декларацією залишили?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Назар
04.11.13 07:07

так, скасували лише форму Довідки про відсутність валютних цінностей

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Lili
04.11.13 07:08

Я щось теж не зрозуміла щодо випадку, коли довідка супроводжується подачею Декларації в МДЗ та НБУ. То її не відмінили?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Iehbr
04.11.13 07:26

А смысла в ней никогда и небыло, только гонение по коридорам. Сам подавал декларацию и рисовал ту довидку оббежав все комнаты подписывали где каждая тварь как могла выделывалась.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Рома
04.11.13 08:30

ЗЕФИР ранее уже писал (или писала): Есть две справки: об отсутствии валютных ценностей за границей, и о декларировании валютных ценностей ,чтобы получить вторую, нужно сдать декларацию о валютных ценностях в ГНС, экземпляр с отметкой ГНС - в НБУ + справка, затем подписанную НБУ справку- в ГНС +10 дней,забрать, отдать на таможню. Если нет ценностей-декларация была не нужна. Так что, ЛИЛИ, справку о декларировании валютных ценностей никто не отменял.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Анна
04.11.13 13:36

ага, теперь все будем подавать декларацию о вал ценностях, чтоб получить справку ....(даже и те кто не подавал), так что ли?

Відповісти