Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


02.11.13
882 9 Друкувати

В Киеве налоговика задержали за взяточничество

   Працівниками прокуратури столиці спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Міндоходів м. Києва на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 2,5 тис. дол. затримано співробітника податкової. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.
   
   Вказану суму податківець вимагав за вирішення питання, яке не входило до його компетенції. За обумовлену винагороду представник податкової інспекції обіцяла бізнесмену не анулювати його свідоцтво платника податку на додану вартість.
   
   Службовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 (Замах на шахрайство), ч. 3 ст. 364 (Зловживання службовим становищем) КК України.
   
   Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
За матеріалами РБК-Украина
Рубрика:
Коментарі
  • Мальборо
02.11.13 21:46

"Вказану суму податківець вимагав за вирішення питання, яке не входило до його компетенції" Типа, если решал бы вопрос своей компетенции, то можно?) А вообще хорошая динамика, покращення.

Відповісти
  • Сашко
02.11.13 23:49

Нашли блоху на ухе у собаки

Відповісти
  • бух-хи-хи
03.11.13 09:23

ну-ну... пешку поймали...

Відповісти
  • колишній
03.11.13 09:47

Мальборо, хабар за питання "не своєї компетенції" кваліфікується як шахрайство!

Відповісти
  • Александра
03.11.13 12:25

колишній, а каково "назание", если квалифицируется как "шахрайство"?

Відповісти
  • Инспек
03.11.13 18:31

Чёта не понял, это её подставил тот, кто хотел остатся со свидельством плательщика НДС??? Не разумно. Скорее всего лажа какая-то от ОВБ - показатели делают....

Відповісти
  • *****
04.11.13 06:46

Очередная показуха, кого-то неугодного убрали, а может просто очередная лапша на наши "всеверующие" уши

Відповісти
  • аса
04.11.13 07:04

Нет его подставил тот кто тоже хотел, чтоб ему за это заплатили. Все знают сколько стоит "эта услуга" и в какой налоговой., сотрудники сами всем попало рсссказывают кому и сколько заплатить.

Відповісти
  • ВаленТина
04.11.13 08:36

Да.......... начальники берут побольше, да и тут "податківець" 100% делился с начальством. Может начальству и надо было проверить пасут их или не пасут.

Відповісти