Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.11.13
3094 27 Друкувати

Продлен срок подачи годовой финансовой отчетности

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Наталія Чепіга
   
   Урядом передбачено зміни в Порядок подання фінансової звітності (N 419 від 28.02.2000 р.), якими, зокрема, подовжено термін подання річної фінансової звітності. За підсумками 2013 року таку звітність необхідно буде подати не пізніше 28 лютого 2014 року (на сьогодні - не пізніше 9 лютого).
   
   Також на 1 січня 2015 року (замість 1 січня 2014 року) перенесено строк, з якого кредитні спілки зобов’язані почати складати фінзвітність та консолідовану фінзвітність за МСФЗ.
   
   Окрім цього, будуть відкориговані Стратегії застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні, схвалені розпорядженням КМУ N 911-р від 24.10.2007 р.
   
   Примітно, що в найближчих планах нормотворців - забезпечити можливість подання фінансової звітності в електронній формі за принципом "єдиного вікна".
   
   ------------------------
   
   Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 р. N 419 і розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2007 р. N 911" (N 820 від 07.11.2013 р.)
   
   Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування, за винятком деяких норм
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Выдох господина ПэЖэ
20.11.13 22:08

А смысл ? Если в налоговую хоть кричи , хоть плачь , подаем 9 февраля ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Светлана
20.11.13 22:51

Почему 9 февраля? Период -год, значит на 60 календарный день.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • алиca
21.11.13 06:12

конечно на 60, то есть 28.02

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
21.11.13 06:52

- если 60дней - то это 01.03.2014

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Радуга
21.11.13 07:29

в статистику и был срок 28 февраля, его не меняли. Вот когда начали подавать финотчетность и в налоговую вместе с декларацией и возникла шумиха по срокам.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
21.11.13 07:35

для Радуги - в статистику ранее был срок 25, а с прошлого года - уже было 09 февраля

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ника
21.11.13 07:43

25 числа, это квартальная финотчётность была. А годовая до 20 февраля. А в прошлом году сделали до 9 февраля. Теперь, при сдаче ПРИБЫЛИ годовой в теч 60дней нет смысла в статистику сдавать до 9 февраля. Вот они нам и сделали "одолжение в барского плеча".

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лю
21.11.13 07:45

ну и слава богу, что в налоговую и в статистику теперь в один срок

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • tomassa
21.11.13 07:59

Покращення что ли на нас таки наступают?...:))))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бууууу
21.11.13 08:11

товарищи, а единщики 4 группа подают фин отчетность, что-то я запамятовала???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IN_NOCHKA
21.11.13 08:25

Для бууу__________Подають

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Таша
21.11.13 08:55

Не подают. Подают только прибыльщики

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Галя
21.11.13 09:12

единщики подают в статистику, но не подают в налоговую

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена2
21.11.13 09:15

Без Баланса и формы квартальный опт не сдать, а срок опта 20 февраля... Смысл продлевать срок?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Для бууууу
21.11.13 09:15

Единщики на 4 группе подают фин.отчетность в органы статистики, а общесистемщики подают фин.отчетность как органы статистики, так и в налоговую с декой по прибыли.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1
21.11.13 10:44

ребята, а един. 1 группы до какого числа годовой отчет подают? спасибо

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ванессик
21.11.13 11:12

до 9 февраля (для 1)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ника
21.11.13 11:21

Для Елены2! У нас 1-ОПТ сдаётся совершенно в другом кабинете , чем Баланс. Вот 1- підприємство сверяют с Балансом, но там тоже сроки сдачи до 20 февраля. для 1! Годовая декларация для Единщиков 1 группы, тоже срок 60дней. Так, что до 1 марта

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лилия
21.11.13 12:47

Хоть одна хорошая новость за сегодня.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Инесса
21.11.13 14:55

А есть ли в природе неприбыльщики (ЖСК ОСББ) ,подающие фин.отчетность?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТЬ
21.11.13 20:57

для Елена2 - опт квартальный только за 1,2,3 кв-лы , а за 4-й кв-л его нет - только опт-годовая форма и всегда вместе с балансом.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
21.11.13 21:50

Инессе Я сдаю фин.отчетность (формы 1-м и 2-м) и в статистику, и в налоговую. В налоговую не сдают только единщики, коими неприбыльные организации не являются, значит - обязаны сдавать, как и все общесистемщики.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • яяя
22.11.13 08:43

что-то я пропустила в этой жизни... отчет по налогу на прибыль сдавали до 9-го февраля за 2012 год, а в 2013 будем сдавать до 28-го февраля? а когда были изменения?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
22.11.13 11:25

@ что-то я пропустила в этой жизни... отчет по налогу на прибыль сдавали до 9-го февраля за 2012 год, а в 2013 будем сдавать до 28-го февраля? а когда были изменения?@ и я что-то прошляпила такие новшества. Киньте ссылочку пожалуйста..

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ИринаМ
23.11.13 12:43

Если предприятие создано в 2013 годау, то сроки дкларации фин. отчета совпадают ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ http://minrd.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/120787.html Перший звітний період для новостворених платників податку на прибуток 20.11.2013 Платники податку на прибуток підприємств, зареєстровані протягом року, вперше подають податкову декларацію та сплачують податок за підсумками року, в якому вони зареєструвалися. Декларація подається до територіального органу Міндоходів протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Тобто, останнім днем подання декларації для платників, зареєстрованих протягом 2013 року, буде 3 березня 2014 року. При цьому, податкове зобов’язанання, визначене в декларації, потрібно сплатити протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації, тобто до 11 березня 2014 року включно. Порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств регулюється розділом ІІІ Податкового кодексу України.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алла
03.02.14 12:45

Не пойму а 2 группа- до 03 марта или 09 февраля????? Подскажите, плиз!!!

Відповісти