Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


24.11.13
1106 8 Друкувати

Первый отчетный период для вновь созданных плательщиков налога на прибыль

   Платники податку на прибуток підприємств, зареєстровані протягом року, вперше подають податкову декларацію та сплачують податок за підсумками року, в якому вони зареєструвалися.
   
   Декларація подається до територіального органу Міндоходів протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Тобто, останнім днем подання декларації для платників, зареєстрованих протягом 2013 року, буде 3 березня 2014 року. При цьому, податкове зобов’язанання, визначене в декларації, потрібно сплатити протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації, тобто до 11 березня 2014 року включно.
   
   Порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств регулюється розділом ІІІ Податкового кодексу України.
За матеріалами Міністерство доходів і зборів України
Рубрика:
Коментарі
  • аааа
25.11.13 10:24

Ці придурки достали вже . У мене підприємство зареєсторване у листопаді 2012 р. Я принесла деку за 2012 рік. Так вони не прийняли , сказали , що принесете за 2013 р.

Відповісти
  • Бухг
25.11.13 10:52

А вопрос что делать предприятию которое в 2013г. привысило объем 10 млн. гривен с чего считать авансы с какой деки и когда их платить?Кто в курсе

Відповісти
  • nice girl
25.11.13 10:58

Бухг Звоните а налоговую уточняйте. А еще лучше напишите письменный запрос на получение интересующей информации...

Відповісти
  • Лілу
25.11.13 12:07

Для Бухг Будете платити з березня 2014 по лютий 2015 у розмірі 1/12 нарахованої до сплати суми податку за річною Декою (за 2013 р.). Успіхів.

Відповісти
  • Лілу
25.11.13 12:17

Для Бухг P.S. : п.57.1 ПКУ.

Відповісти
  • Соль
25.11.13 15:23

Для ааа: надо было сдавать деку за 1 квартал 2013 с данными за 4кв.2012+1кв.2013, далее полугодие + 4 кв.2013, далее 9 мес.+4 кв.2012 и т.п.

Відповісти
  • ОД
25.11.13 16:18

подскажите пожалуйста,если по декл по налогу на прибыль за 2012, где розрах.аванс.внеску стр.33 например 60000,00, с марта по декабрь2013 я должжна заплатить 50000 ежемес.(5000*10мес) в январе и в феврале 2014 еще 10000,00. а ,что делать с суммой кот.платили 1/9 в январе-феврале2013. Получается переплата. И где это все показывать в декларации за 2013. Спасибо.

Відповісти
  • ааа
26.11.13 09:46

Для Соль. Це якщо прибуток був у 1-шому кварталі 2013 р., а якщо пусто, то не треба

Відповісти
Коментування новини вимкнено
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
64087 225
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно