Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


25.11.13
609 14 Друкувати

Внешнеэкономическая деятельность не осуществлялась - Декларацию о валютных ценностях подавать не нужно

   Прес-служба ДПІ у Шевченківському районі ГУ МДЗ у м. Києві
   
   Відповідно до статті 9 Декрету КМУ від 19.02.93 № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» та статті 1 Указу Президента України від 18.06.94 № 319/94 «Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами» декларуванню підлягає лише наявність у резидентів належних їм валютних цінностей та майна, які знаходяться за межами України.
   
   Органи доходів і зборів приймають декларації у суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності лише при наявності у них валютних цінностей та майна, які належать резиденту України і знаходяться за її межами, у порядку, який передбачено наказом Мінфіну від 25.12.1995 № 207.
   
   Отже, у разі відсутності у суб’єкта підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, валютних цінностей та майна за межами митної території України, Декларацію про валютні цінності до контролюючих органів подавати не потрібно.

За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Лапа
26.11.13 06:43

Да Вы что!!! А справку получаем - и каждая ... отчет с квитанцией просит посмотреть!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • tomassa
26.11.13 07:22

СЛАВА БОГУ!!! Неужели? А то как-то при проверке целый день отвоёвывала эту позицию в валютном отделе... Даже их юристов подключали... Говоришь им русским языком, что взаиморасчёты закрылись ещё в том году, валютных ценностей за бугром нет, деку подавать не надо... Слышать ничего не хотят. Аргумент: ну и что... деку подавать надо до окончания срока договора... А если договор на 10 лет? В итоге выдавили: "ну что, вам жалко всего 750 грн. за не подачу (цифру точно не помню...). ???!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • офигевшая
26.11.13 09:23

ВАлютный отдел мне "поведал" еще в первом квартале - сдавать не надо, НО подача деки свидетельствует, по ихнему о том, что предприятие "не прячется"! Хоть смейся, хоть плачь!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Джаконда
26.11.13 12:05

А что с Довідкой , будет или нет ??????????????????

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бух-бух
26.11.13 14:00

А письмо писать не нужно, что валютные операции прекратились? ( ведь по забрудненню носим каждый год)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Таня
26.11.13 14:32

Я на днях читала что и справку тоже отменили!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лариса
27.11.13 07:17

Нацбанк спільним листом із Міндоходів скасував форму довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна, затверджену спільним листом НБУ, ДПАУ та ДМСУ «Щодо подання Декларації про валютні цінності та майно» від 09.01.1998 р. № 13-226/53-188, № 206/10/22-0117, № 11/3-247. Аргументував Нацбанк і Міндоходів таке скасування змінами в законодавстві України.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Податкова-ворог-бізнесу№1
27.11.13 09:51

на 25-11-2013р. все було по старому, навіть за відсутністю майна деки приймали, довідки видавали... про лист 28.10.2013 № 22-394/7/99-99-22-03-01-17 навіть не чули, читати його не схотіли. Все тупо, робимо як завжди не так як в НПА написано, а так як каже посадова особа яка навіть не відповідає за свої помилки та не грамотність у тому числі і правову.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Податкова-ворог-бізнесу№1
27.11.13 09:55

Платники податків не соромтесь у висловлюваннях, кажіть податківцям в очі, що вони не праві... Треба відстоювати свою позицію, не лише на форумі писати, що все погано.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Таня
28.11.13 17:45

Лист і довідку відмінили, але. Залишається діючим У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами" а саме п. 2 який дозволяє здійснення зонішньоекономічної діяльності лише за наявності щоквартальних декларацій. І той лист певним чином давав згоду на підміну декларації довідкою про відсутність у разі відсутності таких валютних цінностей.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Бухгалтер
02.12.13 08:38

А подскажите. пожалуйста, если декабрем будет подписан акт с нерезидентом, оплата по которому будет в январе, нужно ли подавать декларацию о валютных ценностях?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • fleur
03.12.13 08:23

А подскажите. пожалуйста, если декабрем будет подписан акт с нерезидентом, оплата по которому будет в январе, нужно ли подавать декларацию о валютных ценностях? думаю, що так-станом на 01.01 у вас буде заборгованість нерезидента.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • КИЕВЪъь.
04.12.13 07:51

все треба здавати як і раніше, на сьогодні те, що було скасовано вище згадуваним листом не діє як і сам лист! Щоб перестрахуватися і бути правим робимо все як і раніше, здаємо декларацію, купуємо папки з марками, просимо щоб по бистріше...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • .
04.12.13 07:52

Погані новини у Вас тут.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28417 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд