Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.12.13
1604 13 Друкувати

В Миндоходов в 2013 г. поступило 260 жалоб на работников налоговых и таможенных органов

   На антикорупційний сервіс Міністерства доходів і зборів України "Пульс" у 2013 р. надійшло 260 скарг на працівників податкових і митних органів. Про це заявив міністр доходів та зборів України Олександр Клименко в інтерв'ю "Урядовому кур'єру".
   
   За словами Клименка, кожна четверта скарга на працівників Міндоходів надходить на "Пульс". У цьому році надійшло 260 повідомлень про службові правопорушення, бездіяльності або перевищення повноважень з боку працівників Міндоходів, з них 32 повністю або частково підтверджені.
   
   "Як наслідок, п'ятеро працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, троє звільнені, розпочато три кримінальних виробництва", - заявив Клименко.
   
   За його словами, за рік до Міндоходів звернулося понад 5 тис. громадян. Після того як "Пульс" почав приймати скарги з митних питань, кількість звернень збільшилася в 1,7 разів.
   
   "Найчастіше йдеться про труднощі в оформленні декларацій, затримку з митним оформленням товарів", - зазначив Клименко.
За матеріалами РБК-Украина
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Маруся
12.12.13 07:06

240 надо умножить... Даже не знаю на сколько!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Алиса в Стране чудес
12.12.13 07:31

Множьте на бесконечность. Не ошибетесь. :)

Відповісти
  • hpd56
12.12.13 07:50

Якщо вірити повідомленню то з 260 скарг 228 виявились просто наклепами на податківцями і тільки 32 справедливими скаргами. Платники податків майте совість -не очорнюйте даремно податківців.

Відповісти
  • Джур
12.12.13 07:52

hpd56 клаассс)))) не то слово)) Ну просто массовые гонения какие-то на минздоховцев!!)) ну прямо-таки минздоховский геноцид!!))))

Відповісти
  • hpd56
12.12.13 07:53

Якщо вірити повідомленню то з 260 скарг 228 виявились просто наклепами на податківців і тільки 32 справедливими скаргами. Платники податків майте совість -не очорнюйте даремно податківців.

Відповісти
  • Джаконда
12.12.13 10:07

Кошмар , смешно то что написано , а сколько не пожаловалось, потому ч то понимают , это бесполезно 260 надо умножить , как минимум на 260 . Их поменять нужно всех , как милицию в Грузии, и чтобы как приходишь в налоговую тебя встречали с улыбкой , а то идешь и если нужно что-то уточнить , они тебе вякают как будто они меня содержать , а не мы их!

Відповісти
  • Хай їм грець
12.12.13 10:28

Ну Клим. і дав 32 із 260 це ж треба.

Відповісти
  • Лина
12.12.13 10:30

Не нужно на много умножать, я думаю, что на форуме у каждого были причины пожаловаться на податкивцив. Лично мне ну ОЧЕНЬ хотелось на одну даму пожаловаться, жалко тогда пульса этого небыло!

Відповісти
  • Вера в будущее
12.12.13 11:52

hpd56, не 32, а всього 8 :"п'ятеро працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, троє звільнені, розпочато три кримінальних виробництва" Накльопів більш за все.

Відповісти
  • Догадливая
12.12.13 14:06

Прямо по Жванецкому: "Причем не так смешно, что он писатель, как смешно, что мы читатели"

Відповісти
  • аудитор
12.12.13 17:28

Я звонила на Пульс- на одного зама настучала. На следующий день вся область была "на ушах", а район до сих пор не пришел в себя. Что-то мелкое "выдали" этому заму, но морально - для всех был шок определенный.

Відповісти
  • Таня
13.12.13 12:56

Господи, как надоело некомпетентность, грубость, узколобость минсдоховцев!!!! В нашей налоговой общалась недавно с инспекторшей по ПДВ, лет 20-ти. Она и название своего налога с трудом запомнила, не то, чтобы знать как заполнять декларацию. И они все там такие, м.б. единицы в аудите более менее осмысленные. Они по своему налогу, который ведут, который должны знать от и до, ничего не знают и знать не хотят. Зачем они вообще там есть. А есть они все гаразды. Почему за бухгалтерскую ошибку штрафуют на 510 грн., а их за их ошибки на 0,00 грн. ПОЧЕМУ???????? Причем при нашем законодательстве, которое только так и устроено, чтобы налогоплательщик ошибался со всеми его изменениями, нестыковками, дополнениями и маразмом. Как надоела химерность этой страны.!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • gafi
13.12.13 22:01

"Як наслідок, п'ятеро працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, троє звільнені, розпочато три кримінальних виробництва", - заявив Клименко. За його словами, за рік до Міндоходів звернулося понад 5 тис. громадян. Після того як "Пульс" почав приймати скарги з митних питань, кількість звернень збільшилася в 1,7 разів. Неужели с начала 2013г было только 5000,00 обращений? Со всеми заявами и скаргами??? Или это только жалоб было 5000? Так вы так нас загрузили, что нам голову поднять некогда. И суть первых двух абзацев, читат читаем так: "На ваши 5 тыс жалоб, ладно, умойтесь, мы пятерых наказали. Довольны?"

Відповісти