Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


18.12.13
794 9 Друкувати

Стоимость путевок на оздоровление является базой для начисления единого социального взноса

   Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 7 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску » зі змінами та доповненнями базою для нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) для підприємств, установ та організацій, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, є сума нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці» та сума винагороди фізичній особі за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.
   
   Визначення видів виплат, що відносяться до основної, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, при нарахуванні ЄВ встановлено Iнструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 № 5 (далі – Інструкція № 5).
   
   Разом з тим, підпунктом 2.3.4 пункту 2.3 Інструкції № 5 визначено, що вартість путівок працівникам та членам їхніх сімей на лікування та відпочинок, екскурсії або суми компенсацій, видані замість путівок за рахунок коштів підприємства, входять до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.
   
   Таким чином, вартість путівки, яка надається підприємством працівнику для оздоровлення або відпочинку є базою для нарахування та утримання єдиного внеску.
   
   ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ксюша
19.12.13 06:31

Начисляем ЕСВ если предприятие оплатило путевку, а если сотрудник сам оплатил путевку от ФСС, то нет? и с ПНФЛ также, я правильно понимаю?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Луганск
19.12.13 06:36

Соцстраховские не облагаютса. Пытаютса задурить мозги людям.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ......
19.12.13 06:38

Писала писака ,,,,,,,,зачем писать такие консультации ???? если сотрудник сам оплачивает путевку то какая база для нарахувань ???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1111
19.12.13 07:34

а соцстраховские ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1111
19.12.13 07:38

посмотрела инструкцию по статистике - соцстраховские не входят в ФОТ

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • A
19.12.13 07:46

неппрроффессионналлиззмм зашкаливает, все ппрроффессорра- все согласные удваиваются

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Марі
19.12.13 07:56

Цікаво, а на яких це підприємствах надаються такі путівки? Мабуть лише у ВР. Хоч би речення додали, що дана норма не стосується путівок від ФСС з ТВП, не морочили людям голови.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Крым
19.12.13 09:52

Вооще то инструкция по статистике применяется только для статистики, это написано в самом начале инструкции, а для ЕВСС был порядок 1170, который описывает перечень выплат, которые не облагаются ЕВСС,и там такого бреда просто нет, самый первый пункт: выплаты по кол. договорам, а у меня есть в кол.договоре путёвки, соответственно ЕВСС нет.

Відповісти