Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


24.12.13
1410 10 Друкувати

В 2014 году предприниматели получать свидетельство плательщика единого налога не будут

   З 1 січня 2014 року платників єдиного податку очікує новація - фізичні особи–підприємці, які бажають обрати спрощену систему оподаткування, отримувати свідоцтво платника єдиного податку (далі – свідоцтво) не будуть. Замість свідоцтва зареєстрований платник єдиного податку може за бажанням отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Витяг платники одержуватимуть безоплатно. Діятиме витяг до внесення змін до реєстру.
   
   Зауважимо, реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюватиметься шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.
   
   Зазначені нововведення передбачені Законом України від 24.10.2013 року № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».
За матеріалами Міністерство доходів і зборів України
Рубрика:
Коментарі
  • устала
25.12.13 06:55

д они уже сегодня не выдают свидетельство

Відповісти
  • Elena
25.12.13 07:28

Я вчера получила, перешла с общей системы.

Відповісти
  • ))
25.12.13 08:18

а тем, у кого есть свидетельство, нужно идти к регистратору?

Відповісти
  • ))
25.12.13 08:18

за выпиской

Відповісти
  • 119
25.12.13 08:23

02 січня - вперед за витягами, після 1-го січня всі із шаппанським у чергу за витягами

Відповісти
  • ФОП
25.12.13 10:19

в чем "покращення"??? все-равно при регистрации ФОП надо идти в налоговую и регистрировать у них книгу

Відповісти
  • ФОПу
25.12.13 18:10

ПОКРАЩАННЯ для миндоховцев - не надо выписывать на местах кучкования "документ " - это же "работа ". А так распечатал - и если ШО? - тож компутер , не мы.

Відповісти
  • !
25.12.13 19:41

Книгу вроде можно в электронном виде вести, не?

Відповісти
  • джилга
28.12.13 20:41

Да,с Нового года.

Відповісти
  • ФОП
09.01.14 09:37

А со старыми тогда что делать, действуют они или нет?

Відповісти