Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


29.12.13
1114 6 Друкувати

Разработан проект Заявления об избрании упрощенной системы налогообложения

   На офіційному сайті Міндоходів з’явився проект заяви щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування (далі — Заява). Таким чином, нова форма Заяви забезпечуватиме можливість обрання спрощеної системи оподаткування ще на етапі реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності в держреєстратора.
   
   До того ж таку Заяву можна буде подавати ще й в електронному вигляді.
   
   Проект наказу Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження форми та Порядку подання заяви щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік»

За матеріалами Іеткрактивна бухгалтерія
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • бух
30.12.13 05:57

Дааааа.... Во люди работают!!!! Не зря зарплату получают!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Iehbr
30.12.13 06:20

Молодцы азаро-мельниковские выкормыши, скоро проэкты надписей на туалетной бумаге выдавать станут. Проэктами так всё загадили аж забыли форму заявления в электронном виде выдать, что приводить к невозможности выполнения всех ихних похеращиваний.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена 25
30.12.13 07:40

Подскажите.Юр лицо на едином налоге.Надо было подавать заяву до 15 декабря про спрощену систему на следующий год ,чтобы оставаться дальше на едином налоге или нет?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • аудит
30.12.13 07:46

Для Елена 25, если вы на едином в 2013 году, Ваше свидетельство бессрочное, само свидетельство в 2014 отменено, нода будет в налоговой по месту регистрацыи получить выписку.

Відповісти