Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


12.01.14
2353 20 Друкувати

С 1 января 2014 года вместо свидетельства НДС - Выписка из реестра

   Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує про зміни до пункту 183.11 статті 183 Податкового кодексу України, а саме: з 1 січня 2014 року платники податку на додану вартість мають право за запитом до органу Міндходів замість Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ отримувати, безоплатно протягом 2 робочих днів, витяг з реєстру платників ПДВ.
   
   Платники, які внесені до реєстру платників ПДВ до 01.01.2014, не підлягають обов’язковій перереєстрації, а отримання витягів з реєстру платників ПДВ не є обов’язковим для платників ПДВ.
   
   Тобто, Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ є дійсні станом на 01.01.2014 та можуть застосовуватись як витяги із реєстру платників ПДВ до внесення змін до такого реєстру чи отримання витягу із такого реєстру, а також виникнення змін у даних про платників ПДВ.
   
   При першому зверненні платника податку на додану вартість за отриманням витягу із реєстру платників ПДВ, Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ та свідоцтво про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ, та їх засвідчені копії, підлягають поверненню до органів Міндоходів.
   
   Зауважимо, що для новостворених юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передбачена можливість подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ державному реєстратору під час реєстрації бізнесу або в електронному вигляді до органу Міндоходів (зміни до пункту 183.7 статті 183 Податкового кодексу України).
   
   Процедури та строки реєстрації платників податку на додану вартість у 2014 році не відрізняються від процедур та строків, що діяли у 2013 році. Зокрема, реєстрація платників ПДВ здійснюється протягом 5 робочих днів від дати надходження реєстраційної заяви до органу Міндоходів.
   
   Форми Запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість та Витягу з реєстру платників податку на додану вартість розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів України.
   
   Проект наказу Міністерства доходів і зборів України “Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість”

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ксюша
13.01.14 06:46

как заполнять НН с 01.01.2014? Что делать с графой № св-ва ПДВ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лю-Лю
13.01.14 06:50

я так понимаю, что это только проект закона, его еще не приняли, поэтому налоговую заполняем как прежде.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • колишній
13.01.14 07:03

Для Лю-Лю: поняли Вы правильно, только всё ещё смешнее - изменения в НКУ приняты и действуют с 01.01.14, а вот подзаконный акт ещё в проекте, пока утрясут, пока зарегистрируют в Минюсте... Так что пока заполняем как прежде - старые свидетельства никто не аннулировал!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • sasha
13.01.14 07:29

а у вас разве на свидетельстве не написано, что оно действует до конца января? нам сказали позвонить в конце января и уточнить, какие документы надо подать, чтобы зарегистрироваться в базе.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алина
13.01.14 07:47

Я заполняла налоговую, как и прежде и она регистрируется и все нормально, т.к. сроки регистрации никто не отменял.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Тата
13.01.14 07:49

Для чого повертати вже видані раніше свідоцтва та їх копії? Вони ж не анулюються, а лише заміняються надалі витягами.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ta
13.01.14 07:55

Если кто-то станет плательщиком НДС с 01.01.14 то в налоговой накладной у него будет стоять только ИНН, а у всех остальных ИНН + №св-ва - и так до изменения формы налоговой накладной - я правильно думаю или могут быть другие варианты???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • sashko
13.01.14 08:03

для ta: тільки вот попробуйте зареєструвати накладну без внесеного номера свідоцтва.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ксюша
13.01.14 12:39

короче, перед сделкой нужно провести анкетирование контрагента : до даты Х, после даты Х. Свежая фишка, после размера букв в названии прям заскучала.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • !!!!!!!!
13.01.14 12:54

Если кто-то станет плательщиком НДС с 01.01.14 то в налоговой накладной у него будет стоять только ИНН, а у всех остальных ИНН + №св-ва - и так до изменения формы налоговой накладной - я правильно думаю или могут быть другие варианты??? ////////// своими глазами видела свидетельство НДС выданное 2.01.2014- все там так же как и раньше - все номера на месте ... и ИНН и №свид.НДС

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ta
13.01.14 13:44

Не удивляюсь сегодня из сайта http://zir.minrd.gov.ua/ 101.03 Коли починає діяти ставка з ПДВ 17% відповідно до норм ПКУ? Коротка та повна відповіді ідентичні: Відповідно до ст. 193 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) ставки податку встановлюються від бази оподаткування в таких розмірах: а) 17 відсотків; б) 0 відсотків. П. 10 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ встановлено, що за податковими зобов’язаннями з ПДВ, що виникли: з 1 січня 2011 року до 31 грудня 2013 року включно ставка податку становить 20 відсотків; з 1 січня 2014 року - 17 відсотків.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Жираф
13.01.14 13:55

Нам тоже поставшик выдал свидетельство от 03.01.14 и приложил письмо, что действовать оно будет до 31.01.14, а что будет потом сообщат дополнительно. А на сайте Миндоха, номера свидетельства этого поставщика нет, только дата, с которого действует.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
13.01.14 15:00

Где, простите, искать форму "Запиту", ссылаясь на последний абзац статьи? Весь сайт Миндоходов перерыла. Может кто-нибудь поделится ссылочкой?!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • tomassa
13.01.14 15:38

Елена, аналогично. перерыла весь сайт... Уже думаю... може мені повилазило...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 151213
13.01.14 17:22

В программе ОПЗ есть документ(J1300402) Запит щодо отримання інформації з Реєстру платників ПДВ

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Татьяна
14.01.14 12:25

Скажите, пожалуйста, , получить выписку с реестра о том, что плательщик НДС, можно только тем, у кого есть цифровая подпись? И получать ее можно только на свое предприятие или на контрагента тоже?

Відповісти