Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.01.14
1269 10 Друкувати

Миндоходов готовится внедрить еще ряд новых электронных сервисов

   Фахівці Міністерства доходів і зборів України працюють над створенням програмного забезпечення нових та оновлених сервісів, які розміщуються на офіційному веб-порталі Міндоходів.
   
   Ними будуть «Реєстр страхувальників», «Реєстр платників ПДВ», «Дані про взяття на облік платників податків», «Інформація щодо РРО та КОРО» та «Реєстр платників єдиного податку». Дані до реєстрів будуть вноситися щодекадно, а до деяких баз даних, навіть, щоденно.
   
   –Електронні сервіси створюються з метою поліпшення обслуговування платників, запровадження прозорих правил ведення господарської діяльності в Україні та конструктивного та соціально-відповідального діалогу держави в межах правового поля з платниками, – говорить Олександр Семченко, начальник Головного управління Міндоходів у Сумській області.
За матеріалами Головне управління Міндоходів у Сумській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Гость
27.01.14 09:04

"Миндоходов готовится внедрить еще ряд новых электронных сервисов" - звучит блин, уже просто угрожающе !

Відповісти
  • Прынцесса, но не на бобах
27.01.14 09:52

С 01.01.14 свидетельство по единому налогу не выдается и мы должны проверяться на сайте и даже брать витяги. С 1 января невозможно зайти на сервис по единому налогу - он дорабатывается. Он ежеденевно уже почти месяц НЕ работает. )))((( А капчу вы там видели? А проходили? 88 уровень. )))(((

Відповісти
  • Лана
27.01.14 10:32

А у кого-нибудь получается зайти в Кабинет налогоплательщика, а то я там пару отчетов успела сдать, а квитанции теперь распечатать не могу...

Відповісти
  • Прынцесса, но не на бобах
27.01.14 11:09

Лана, квитанции теперь распечатываются нормально. Сама вчера пераарспечатала те, которые в начале января не получалось. А вот отчеты по-прежнему распечатать не получается.

Відповісти
  • Прынцесса, но не на бобах
27.01.14 11:16

Лана, простите, действительно опять не пускает, но вижу, что со вчерашнего дня опять новая версия - вместо 95 уже 96. Ждем "поліпшення від фахівців Міністерства доходів і зборів України ", вони ж працюють. )))(((

Відповісти
  • Лана
27.01.14 12:37

Прынцесса, но не на бобах Спасибо! Но у меня вообще не получается уже вторую неделю зайти в этот гребаный кабинет.... :(

Відповісти
  • Прынцесса, но не на бобах
27.01.14 13:15

У Вас ключи записаны на диски или флешки? Если на диски - перепишите на флешку и используйте для входа в кабинет ТОЛЬКО ключ директора, а не печать. Я сейчас вошла нормально. У меня ключи прошлогодние.

Відповісти
  • Лариса
27.01.14 13:30

Меня кабинет не пускал (неможливо зв'язатись із сервером...), перезагрузила сертификаты- пустил

Відповісти
  • GalinaLV
27.01.14 14:29

У мене з кабінетом "адмін" не розібрався, а що говорити про мене???? звичайного бухгалтера.

Відповісти
  • &&&
27.01.14 14:46

Они бы доработали то что уже есть-добиться чего-то из их сервисов-уходит уйма времени и нервов!

Відповісти