Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.01.14
1474 16 Друкувати

Как отчитываться по налогу на прибыль за 2013 год

   Базовим податковим (звітним) періодом з податку на прибуток є календарний квартал або календарний рік. Всі платники податку на прибуток повинні звітувати до контролюючих органів за підсумками звітного року, тобто подавати річну декларацію з цього податку.
   
   Виключенням є платники податку на прибуток, визначені в абзацах 8 та 9 пункту 57.1 Податкового кодексу. Тобто, платники, в яких доходи за останній рік перевищують 10 млн. грн. (ті, які сплачують авансові внески з податку на прибуток), які за підсумками звітного року отримали прибуток, а за перший квартал поточного року не отримали прибуток або отримали збиток, та платники, які за підсумками звітного року не отримали прибуток або отримали збиток, а за перший квартал поточного року отримали прибуток, повинні подати декларацію з податку на прибуток за підсумками першого кварталу, першого півріччя, трьох кварталів та за рік і перерахувати авансові внески з цього податку відповідно до пункту 57.1 Податкового кодексу.
   
   За підсумками 2013 року слід звітувати за новою формою податкової декларації з податку на прибуток підприємства, яка затверджена наказом Міндоходів від 30.12.13 р. №872 та зареєстрована в Мін'юсті 20.01.14 р. за №103/24880 і набула чинності з 24.01.2014 р.
   
   Нова форма податкової декларації з податку на прибуток підприємства удосконалена відповідно до змін до Податкового кодексу. В новій декларації враховані нові правила обліку цінних паперів, передбачена можливість самостійного виправлення помилок за авансовими внесками з податку на прибуток, коригування податкових зобов'язань платника податків для цілей трансфертного ціноутворення.
   
   Нагадуємо, що граничний термін подання квартальної декларації з податку на прибуток за 2013 рік – 10 лютого 2014 року (9 лютого – вихідний) та річної декларації за 2013 рік – 3 березня 2014 року.
За матеріалами ГУ Міндоходів у Львівській області
Рубрика:
Коментарі
  • ппп
27.01.14 06:29

Если новая форма набула чинности с 24.01.2014 то и отчитываться по ней надо за 2014 год, согласно НКУ

Відповісти
  • Оксана
27.01.14 06:33

24.01.2014 г. опубликована новая форма Налоговой декларации по налогу на прибыль предприятия, утвержденная приказом Миндоходов от 30.12.2013 г. № 872 («Офіційний вісник України» № 6 за 24.01.2014 г.) http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/14621 В письме Миндоходов от 18.01.2014 г. № 1097/7/99-99-19-03-01-17 настоятельно рекомендуют подать декларацию за 2013 г. по новой форме. Наказом Мінфіну N 7 від 16.01.2014 р. нині діюча декларація з податку на прибуток підприємства визнається такою, що втратила чинність. http://dinai.com/overview/938?utm_sourc ... aign=Dinai Форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, що додається. http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 24880.html

Відповісти
  • Лю-Лю
27.01.14 06:41

Так они законы только для нас законы пишут, а сами не выполняли и выполнять не будут.

Відповісти
  • макс.лю
27.01.14 08:05

здала по старой,приняли.Перездавать?

Відповісти
  • Ника
27.01.14 08:06

А, когда будет в ОПЗ новая форма Деки по прибыли?

Відповісти
  • 000
27.01.14 08:13

Напевно як завжди в послідній день здачі звіту

Відповісти
  • злой бух
27.01.14 10:18

Сами же нарушают законы сплошь и рядом... Ну что нельзя было до нового года это все провести и опубликовать?

Відповісти
  • Светлячок
27.01.14 11:41

Коллеги, это они настоятельно рекмендуют, но НКУ не отменили-значит сдавать по старому

Відповісти
  • бух
27.01.14 11:54

наказ №872 в минюсте на сегодня не утвержден. Минздох не имеет права "рекомендовать" сдавать декларацию за 2013 год по новой форме, а тем более требовать

Відповісти
  • *************
27.01.14 13:19

Опять я запуталась.Писали , если был оборот менее 10 млн.по результатам 9 мес.2012 г. то в 2013г. подаем годовую декларацию. А в 1 кв.2013г. у меня получился убыток, то я должна была сдавать декларацию уже за 1кв.2013г. и все остальные кварталы? Подскажите, пожалуйста!

Відповісти
  • Ольга
27.01.14 14:00

Сдавать поквартально при убытке 1 кв 2013г-это право, ( и не платить авансы) а не обязанность.А менее 10 млн. за 2012г- декларация подавется за год 2013, но авансы не платить. А была бы прибыль в 1 кв.2013г- обязаны подать декл. за 1 кв.2013г

Відповісти
  • Александра
27.01.14 19:26

Для тех, у кого выходят авансы на 2014 год - надо сдавать ТОЛЬКО на новом бланке... В этом должно быть заинтересовано само предприятие! Иначе оно просто не сможет посчитать свои авансовые платежи. В новой декларации совершенно изменена МЕТОДИКА расчета авансовых для 2014 года!

Відповісти
  • *************
28.01.14 07:20

Спасибо.

Відповісти
  • Ирина
29.01.14 11:33

отправила Деку через МастерКей по старой форме 27января (Шевченковская налоговая, Киев)- пришла квитанция №2 о том, что "..документ прийнято, реєстраційний №..."Хотела узнать ответ по горяч. линии в налоговой - пока не получилось: у автоответчика нет свободного консультанта. И что теперь? Ждать пока выйдут обновления и сдавать по новой?.

Відповісти
  • Анна
27.02.14 18:29

Оказывается в ОРЗ есть новая Декларация. Чтобы ее активизировать, нужно пройти Довидники/Довидники документів/Прибуток/найтиНовую Декларацию и поставить "Галочку" напротив J01081. Удачи.

Відповісти