Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


17.02.14
1699 7 Друкувати

Неуказание кода УКТ ВЭД в налоговой накладной не свидетельствует о ее не соответствии

   Постанова Київського Апеляційного адміністративного суду від 19.11.2013 № 826/5770/13-а
   
   І знову суд підтримав позовні вимоги платника податків, зазначивши, що недоліки в заповненні податкової накладної, зокрема, незазначення виду цивільно-правового договору та коду товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України), не свідчить про її неналежність та недопустимість як доказу та не впливає на розмір податкового кредиту покупця.
   
   На думку суду, податковий кредит покупця вважається підтвердженим податковими накладними, якщо на момент перевірки платника податку суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, відповідають зазначеним сумам у податкових накладних. Особливо за умови, що податкові накладні не перешкоджають можливості ідентифікувати особу, яка видала податкову накладну, містять, зокрема, відомості про придбані товари (роботи, послуги), їх вартість, дату здійснення операції та відповідну суму податку на додану вартість.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Коментарі
  • koty
18.02.14 06:24

Утром, и столь позитивно, вот уж спасибо.

Відповісти
  • Star
18.02.14 06:28

Добрый день всем! Вопрос не по теме. Плательщики НДС Голосеевского района! Хочу уточнить р/с для перечисления НДС (Просто два года сумма к уплате была отрицательной, а в этом месяце надо платить). р/с 31117029700002, МФО 820019, ЕДРПОУ 38039757. Спасибо.

Відповісти
  • Еще не вечер
18.02.14 07:28

Для Star. Реквизиты верные! код налога 14010100

Відповісти
  • Бухгалтер устал
18.02.14 10:44

а с 03 марта - уже будут неверные. будьте бдительны

Відповісти
  • НОВЕНЬКАЯ
18.02.14 11:15

Вопрос не по теме. Подскажите, пожалуйста, как правильно оформить налоговую накладную, если в оплаченном счете товар с кодом и услуга. Нужно две налоговые ? На отпуск товара и на оказание услуги? Заранее спасибо.

Відповісти
  • Анна
18.02.14 14:01

Для Новенькая Налоговая может быть и одна (по оплате), только зарегистрировать не забудьте (потому что товар с кодом), но после Вам нужно выписать расходную накладную на товар и акт выполненных работ на услугу.

Відповісти