Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.02.14
758 8 Друкувати

Старая - новая декларация по плате за землю

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Наталія Чепіга
   
   Міндоходів переформатувало чергову форму податкової звітності. Цього разу мова йде про Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності). Проте загострювати увагу не варто, адже суттєвих змін не відбулося, хіба що замінено по тексту найменування фіскального органу та назву декількох граф першого додатка.
   
   ------------------------
   
   Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)" (N 865 від 30.12.2013 р.)
   Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.01.2014 р. за N 130/24907 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Ника
21.02.14 07:44

Принимали же по старой форме. Новая есть уже в ОПЗ или нет?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • NataBUH
21.02.14 09:09

Приняли по старой 14.02. По новой не надо сдавать?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Оксана
21.02.14 09:11

Опубликовали 19.02.2014. Я тоже сдавала по старой в январе

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Юлия
21.02.14 19:51

Оксана, а где Вы видели, чтобы ее опубликовали? Насколько я знаю, приказ еще не опубликован

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
22.02.14 08:54

Сколько можно издеваться над бухгалтерами ? Опубликовано 19.02.14г.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Светлана
23.02.14 18:03

Всім привіт. В МЕДОК нова форма так і не з'явилась до 10.02.2014. Тому здала звіт за старою формою - прийнято у двох податкових. За загальним правилом ПКУ, якщо форму опубліковано 19.02.2014, то використовуємо її для звітування, починаючи із звіту на 2015 рік. Чи не так?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Виктория
24.02.14 14:03

Николаев. Приняли но новой форме в бумажном виде.

Відповісти