Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


02.03.14
1769 14 Друкувати

Вышло очередное обновление OPZ 1.30.32 с новой формой налоговой накладной

   
Перелік змін та доповнень (версія 1.30.32) (станом на 27.02.2014)

   
   Нові документи:
   
   У разі необхідності створення нових документів, їх необхідно вибрати у довіднику документів (пункт 4.1 допомоги).
   
   Згiдно наказу Міністерства доходів і зборів України від 11.11.2013 № 669 «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.12.2013 за № 2190/24722 додано нові документи:
   
    • J(F)0104702 - "Звіт про контрольовані операції";
    • J(F)0147101 - Додаток "Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях" ;
    • J(F)0147201 - "Інформація до Додатка «Інформація про пов'язаних осіб»"
   
   Нові версії документів:
   
   У разі оновлення програмного забезпечення створення попередніх версії документів, після початку дії нової версії, буде неможливе.
   
   Згiдно наказу Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 № 10 «Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.01.2014 за № 185/24962 додано нові версії документів:
   
    • J(F)1201005 - "Податкова накладна";
    • J(F)1201105 - "Додаток до податкової накладної" ;
    • J(F)1201205 - "Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної"
   
   Згiдно наказу Міністерства доходів і зборів України від 05.12.2013 № 767 «Про затвердження форми Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2014 за № 139/24916 додано нову версію документа
   
    • J0303403 - "Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів;
   
   Коригування існуючих форм, шаблонів та даних:
   
   Форми для вводу (XSL):
   
   1.Додано відсутні поля в форми:
   
    • J(F)0296302 - "Уточнюючі розрахунки суми особливого податку за біржовими операціями з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами додаток Д2 до Декларації"
    • J(F)0296502 - "Уточнюючі розрахунки суми особливого податку за біржовими операціями з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами додаток УД2 до Декларації"
   
   Форми для друку:
   
   1. Виправлено поле R02G02I
   
    • J(F)0299806 - "Заява про повернення суми бюджетного відшкодування (Д4)"
   
   Довідники вводу:
   
   Приведено у відповідність до останніх змін "Ставки збору за першу реєстрацію транспортного засобу". відповідно до норм Податкового кодексу у редакції від 19.12.2013 Розділ VII, стаття 234.
   
   spr_transp_RateTaxFirstReg.xml - "Ставки збору за першу реєстрацію транспортного засобу".

За матеріалами opz.org.ua
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Игорь
03.03.14 07:27

Так новая форма НН введена в действие? ведь наказ від 14.01.2014 № 10 так и не был опубликован, а минсдох ликвидирован

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена, ЗП
03.03.14 07:41

Как не был, Вы что, Игорь? смотрите на официальном сайте! давно опубликован!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена, ЗП
03.03.14 07:42

кто уже столкнулся: с 1 марта новая НН. если выписываем ее неплательщику, понятно, ставим условный номер «400000000000» (п. 11 Порядка № 10), а что писать в графе "особа - платник податку (покупець)" - как и раньше - "Неплатник податку" или реальное названия этого неплатника??? кто как делает?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • КакВсегда
03.03.14 07:51

Лена, ЗП думаю несущественно. Если есть конкретные реквизиты -пишу их, если итог за день = неплатнику

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Игорь
03.03.14 07:53

Так новая форма НН введена в действие? ведь наказ від 14.01.2014 № 10 так и не был опубликован, а минсдох ликвидирован

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Леся
03.03.14 07:58

Лена, ЗП - Для кода 400000000000, если неплатник СПД, то надо писать его название,( в том числе и ФИО и ИНН для предпринимаиелей ФЛ ), а если просто конечный потребитель " не для перепродажу" то " кінцевий споживач, неплатник податку ", так уточняли в налоговой.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лена, ЗП
03.03.14 08:12

Леся, где ЭТО написано??? раньше даже СПД писалось "неплатник податку", если он НЕ НДС-ник, так и в инструкции было общее правило для всех, и в разъяснениях. а тут как-то забыли.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IT
03.03.14 11:15

В шапке текст уже без привязки к правому краю?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АВ
03.03.14 11:41

У Минсдоха и сайт не работает!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IT
03.03.14 12:07

Выпустили 33 релиз ОПЗ...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IT
03.03.14 12:14

AB Все работает, даже Клименко на старом месте - на стартовой странице.... :) :)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • НВ
03.03.14 14:35

Напишить, будь ласка, номерацію ПН продовжуємо з початку року чи з "1" з 03.2014р.

Відповісти