Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


13.03.14
777 8 Друкувати

Александр Шлапак очертил первоочередные задачи перед новым руководством Министерства доходов и сборов Украины

   Представляючи керівників Міністерства доходів і зборів України Міністр фінансів Олександр Шлапак окреслив першочергові завдання, які стоять перед новим керівництвом відомства.
   
   По-перше, це ліквідація всіх кримінальних схем та конвертаційних площадок. Міністр підкреслив, що будь-які махінації з податком на додану вартість будуть тягнути за собою негайне відкриття кримінальних справ, а всіх причетних буде жорстко покарано.
   
   Міністр фінансів доручив провести заходи щодо негайного закриття підпільного ринку лікеро-горілчаних напоїв та вилучення алкогольної продукції без марок акцизного податку. «У разі невиконання даного завдання впродовж тижня будуть звільнені відповідальні за виконання посадовці», - наголосив Міністр.
   
   З метою мобілізації доходів до бюджету особливу увагу Міністр фінансів також зосередив на посиленні заходів щодо боротьби з митними правопорушеннями, недопущенні використання легальним бізнесом «податкових ям», знищення корупції та ін.
   
   Окрім того, серед серйозних проблем у податковій сфері Міністр фінансів визначив наявність значних переплат податку на прибуток та невідшкодованого ПДВ. Отже, керівникам Міндоходів було поставлено завдання детально вивчити ситуацію та надати пропозиції щодо її вирішення.
   
   Олександр Шлапак зазначив, що головною ознакою реальних змін є залучення громадськості до діяльності податкових та митних служб. Тому, потрібно:
   
   - відновити роботу «гарячої» лінії та забезпечити негайне реагування на порушені громадянами питання;
   
   - налагодити активний діалог та тісні партнерські взаємовідносини з організаціями, які займаються захистом прав платників податків;
   
   - повернутися до практики ухвалення документів після публічного обговорення з громадськістю;
   
   - максимально активізувати роботу з засобами масової інформації.
   
   Міністр фінансів зауважив, що підтримує взятий курс на перетворення Міністерства доходів і зборів з фіскально-карального органу на сервісну службу, яка б допомагала платникам податків.

За матеріалами Міністерство фінансів
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Пандочка
14.03.14 07:18

А не наоборот с сервисной службы в фискально-каральную

Відповісти
  • 123147
14.03.14 07:19

Начнем-с ловить ведьм!

Відповісти
  • tomassa
14.03.14 07:25

"....По-перше, це ліквідація всіх кримінальних схем та конвертаційних площадок... " Сами создаём, а потом героически ликвидируем.... и параллельно создаём новые... "...Міністр підкреслив, що будь-які махінації з податком на додану вартість будуть тягнути за собою негайне відкриття кримінальних справ, а всіх причетних буде жорстко покарано..." Аналогично... Сначала сверху спускаем схемы махинаций, а потом делаем вид, что ничего об этом не знаем и типа... жорстоко караємо винних....на местах... Что-то недобрая я... и почему-то лохом себя чувствую при таких-то речах наших правителей...

Відповісти
  • A
14.03.14 09:36

omassa 14.03.2014 09:25:53 "....По-перше, це ліквідація всіх кримінальних схем та конвертаційних площадок... " Сами создаём, а потом героически ликвидируем.... и параллельно создаём новые... "...Міністр підкреслив, що будь-які махінації з податком на додану вартість будуть тягнути за собою негайне відкриття кримінальних справ, а всіх причетних буде жорстко покарано..." Аналогично... Сначала сверху спускаем схемы махинаций, а потом делаем вид, что ничего об этом не знаем и типа... жорстоко караємо винних....на местах... Что-то недобрая я... и почему-то лохом себя чувствую при таких-то речах наших правителей... Имя вообще-то. будьте справедливы!!! вы ведь не можете упрекнуть Шлапаки и того кого он представляет в организации площадок. поживем - увидим!

Відповісти
  • Доктор Бух
14.03.14 10:41

Дак мы и Клименко прямо не могли упрекнуть))) но все равно все всё знали

Відповісти
  • Полюс
14.03.14 11:04

Цей податок самий несправедливий

Відповісти
  • Валентина
14.03.14 14:38

Уважаемые перестаньте создавать все эти схемы, и вам не с кем будет бороться, так как, простому человеку, без власти. самому, самому при самому умному составить такую схему не возможноооооооооооо и тогда Украина станет богатой и независимой Державой.

Відповісти