Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


17.03.14
2109 10 Друкувати

Когда плательщик НДС сменил адрес

   При зміні даних про платника податку на додану вартість, які стосуються податкового номера та/або найменування (прізвища, імені та по батькові), та/або місцезнаходження (місця проживання) платника ПДВ, а також встановлення розбіжностей чи помилок у записах реєстру платників ПДВ, платник подає заяву протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ або виникли інші підстави для перереєстрації (п. 183.15 ст. 183 розділу V Податкового кодексу України).
   
   Перереєстрація такого платника здійснюється з дотриманням правил та у строки, визначені для реєстрації платників ПДВ, шляхом внесення відповідного запису до реєстру платників ПДВ.
   
   Для перереєстрації платник ПДВ подає до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація». У реєстраційній заяві зазначає дані станом на дату заповнення заяви, у тому числі критерії, за якими станом на дату заповнення заяви особа відповідає статусу платника ПДВ.
   
   У разі перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою перереєстрації є останній день строку у 5 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація».
   
   За бажанням та згідно із заявою датою перереєстрації може бути встановлено день до закінчення строку у 5 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація». При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою перереєстрації є бажана дата перереєстрації платником ПДВ.
   
   До дати перереєстрації платник ПДВ використовує попередні реквізити податкової реєстрації.

За матеріалами ГУ Міндоходів у Тернопільській області
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • П
18.03.14 07:37

А еще выдается витяг, а не новое свидетельство. Ведь так?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • маруся
18.03.14 08:33

100%

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • альфа
18.03.14 08:39

так просто

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Авиация
18.03.14 08:55

И при этом всё это можно сделать через медок и в электронном виде, сама в январе проходила перерегистрацию, отправляли электронную заявку - через 5-ть дней получили витяг. Очень удобно, думала будут "палки в колеса", но ничего получили без проблем. Позже сами налоговики звонили консультировались как отправляла? Какие ответы приходили? Я была у них первая такая (в смысле заявка по электронке). Так что не бойтесь общаться с ними через интенет, тем более они сами об этом декларируют. Всем УДАЧИ!!!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
18.03.14 09:09

Заявка в электронном виде не работает. Она есть, но при отсылке в налоговой ее не видят. Так что ножками...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ната
18.03.14 09:18

Авиации а можно поподробней где почитать как в медке подать заявку, у вас демо версия или полная ? Мне тоже нужно , более подробно где почитать. В каком разделе искать этот бланк ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • oper
18.03.14 10:29

10 дней, 5 дней - звучит очень оптимистично. А когда столкнулись по жизни изменить юридический адрес, так почти 3 месяца футболили. Сначала не могли со старой ГНИ дело передать, потом в новой не могли (или не хотели) его находить. Заявку тупо не принимали. В электронном виде подавать не пробовали - никто не подсказал как. Пробовали отправлять по почте с описанием вложения - тоже отказ, только с большим опозданием. Короче, этот долгожданный ВЫТЯГ чуть не со слезами получали. А за весь период - старое свидетельство со старым адресом и номером.И насколько действительны будут эти документы в проверку - один Бог знает?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Авиация
18.03.14 11:17

Для Ната В полной версии Медка в реестре звітів выбираем в группе бланков ПДВ- первинні документы и выдает для создания и отправки через инет - регистрационную заяву. Заполняете, отправляете. Потом набрала по тел. отдел по регистрации НДС в своей налоговой и убедилась что они видят мою заявку, пришла по єлектронке вторая квитанция что изменения проведены и т.п. Получили витяг из реестра - работаем дальше.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Авиация
18.03.14 11:29

Нам проще все происходило в одной налоговой (просто к номеру дома добавили букву и в названии исправили ошибку). Да наверно в каждой налоговой свои тараканы и если им чем-то захочется прижать предприятие у них это хорошо получается.

Відповісти