Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.03.14
1718 0 Друкувати

Можно ли считать созданный гарантийный резерв обязательством?

   Питання: "Чи можна вважати створений гарантійний резерв зобов’язанням?"
   
   Питання вочевидь обумовлено тим, що наказом Мінфіну від 27.06.2013 р. N 627 з п.6 ПСБО 11, який перераховує різновиди зобов’язань, було вилучено згадку про забезпечення.
   
   Втім, не зважаючи на цю зміну, слід звернути увагу на те, що в самому визначенні забезпечення (п.4 ПСБО 11) вказано на природу цієї статті:
   “Забезпечення – зобов’язання з невизначеними сумою або часом погашення на дату балансу”.
   
   Донедавна в системі ПСБО забезпечення не класифікувалися за крітерієм строку погашення. Їхнє розташування в старій формі балансу не давало користувачу звітності можливості адекватно оцінити терміни погашення цього зобов’язання.
   
   Наразі цю помилку виправлено: п.7 ПСБО 11 відносить довгострокові забезпечення до довгострокових зобов’язань, а п. 11 того ж стандарту відносить поточні забезпечення до поточних зобов’язань.
   
   Згідно з п.13 ПСБО 11, гарантійні зобов’язання підлягають забезпеченню. Залежно від терміну надання гарантій,відповідні резерви класифікуються або як поточні зобов’язання, або як довгострокові зобов’язання.

За матеріалами gaap.in.ua
Рубрика:
Теги:
Коментарі
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
3653 3
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд