Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи є платниками збору за припаркування автотранспорту мешканці будинку в разі паркування транспорту на прилеглих до нього майданчиках?

Чи є платниками збору за припаркування автотранспорту мешканці будинку в разі паркування транспорту на прилеглих до нього майданчиках?


Відповідно до ст. 3 Декрету КМ України від 20.05.93 № 56-93 ”Про місцеві податки і збори” (із змінами і доповненнями) платниками збору за припаркування автотранспорту є юридичні особи та громадяни, які паркують автомобілі в спеціально обладнаних або відведених для цього місцях. Ставка збору за припаркування автотранспорту встановлюється із розрахунку за одну годину паркування, її граничний розмір не повинен перевищувати 3% неоподатковуваного мінімуму доходів громадян за паркування автомобілів у спеціально обладнаних і 1% — у відведених для цього місцях.
Збір за припаркування автотранспорту сплачують водії на місці паркування. У м. Києві збір за припаркування автотранспорту встановлено рішенням Київської міської ради від 17.05.94 № 9а „Про впровадження збору за парковку автомобілів у м. Києві ” (із змінами і доповненнями) . З метою запровадження єдиного порядку організації та функціонування платних місць для паркування транспортних засобів Київська міська рада рішенням від 26.09.2002 № 47/207 встановила Правила паркування транспортних засобів у м. Києві, пп. 10.1 п. 10 яких визначено пільги щодо безкоштовного паркування для мешканців будинків, прилеглих до паркувальних майданчиків, за умови, що в межах 200 м від будинку стоянка транспортних засобів неможлива або заборонена, крім як на території платного паркування.
Таким чином, мешканці будинків, прилеглих до паркувальних майданчиків (за умови, що в межах 200 м від будинку стоянка транспортних засобів неможлива або заборонена, крім як на території платного паркування), можуть паркувати власні транспортні засоби безкоштовно.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115734 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно