Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Який граничний розмір збору з власників собак?

Який граничний розмір збору з власників собак?


Відповідно до ст. 6 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 №56–93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями збір з власників собак справляється за кожний рік. Його граничний розмір за кожну собаку не повинен перевищувати 10 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на час нарахування збору.

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115802 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно