Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • Чи можливо застосування спрощеної системи оподаткування суб'єктами підприємництва, які здійснюють оптову і роздрібну торгівлю ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння?

Чи можливо застосування спрощеної системи оподаткування суб'єктами підприємництва, які здійснюють оптову і роздрібну торгівлю ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння?

Законом України від 3 червня 2005 року N 2642-IV "Про внесення змін до деяких законів України" (далі – Закон N 2642) встановлено, що спрощена система оподаткування, обліку та звітності не поширюється на оптову та роздрібну торгівлю промисловими виробами з дорогоцінних металів (КВЕД 27.41.0), які відрізняються від оптової та роздрібної торгівлі ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння. Згідно з п. 1.3 Ліцензійних умов, затверджених спільним наказом Держпідприємництва та Міністерства фінансів України від 26 грудня 2000 року N 82/350, до промислових виробів з дорогоцінних металів належать такі як пластина, дріт, філь'єри тощо.
Таким чином, обмеження на застосування спрощеної системи оподаткування суб'єктами підприємництва, які здійснюють оптову і роздрібну торгівлю ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у Законі N 2642 відсутні, крім тих, які здійснюють торгівлю промисловими виробами з дорогоцінних металів, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно