Корпоративная карта

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Alyona писав:Да девочки это была я! Как то не получала ответов на вопросики, сгрешила всё на аватарку #g_crazy# теперь я такая!
Теперь ясно, приятно видеть, читать и т.д.

Alyona
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 557
З нами з: 16 вересня 2011, 02:43
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alyona »

Спасибо!

Yulia
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 24 березня 2010, 10:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Yulia »

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Питання:

Чи необхідно оприбутковувати готівкові кошти у касі підприємства, якщо вони були отримані ФО - довіреною особою підприємства з застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу, та чи складається Звіт про використання коштів?

Відповідь:

Відповідно до п. 2.12 глави 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року N 637, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за N 40/10320, із змінами і доповненнями, фізичні особи - довірені особи підприємств (юридичних осіб), які відповідно до законодавства України одержали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі. Зазначені довірені особи подають до бухгалтерії підприємства Звіт про використання коштів разом із підтвердними документами в установлені строки і порядку, що визначені для підзвітних осіб законодавством України, а також документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала тощо) разом з невитраченим залишком готівки. Відповідно до пп. 170.9.2 п. 170.9 ст. 170 р. IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається за формою, встановленою центральним органом державної податкової служби, до закінчення п'ятого банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку: завершує таке відрядження; завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок особи, що видала кошти під звіт. Згідно із пп. 170.9.3 п. 170.9 ст. 170 р. IV ПКУ дія цього пункту поширюється також на витрати, пов'язані з відрядженням чи виконанням деяких цивільно-правових дій, що були оплачені з використанням корпоративних платіжних карток, дорожніх, банківських або іменних чеків, інших платіжних документів, з урахуванням таких особливостей:

а) у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа - платник податку отримав готівку з застосуванням платіжних карток, він подає Звіт про використання виданих на відрядження коштів і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження;

б) у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа - платник податку застосував платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, а строк подання платником податку Звіту про використання виданих на відрядження коштів не перевищує 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може його продовжити до 20 банківських днів (до з'ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами).

Форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та Порядок його складання затверджені наказом ДПА України 23.12.2010 N 996.
Від 21.04.2011 р.
 

Как я понимаю судя по этому ответу с единой базы все-таки не надо приходовать в кассу денежные средства, которые сотрудник снял с корпоративной карточки на командировку или хозяйственные нужды.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

в мене от ще питання по платіжну картку: як бути з призначенням платежу, коли робітник повертає кошти на корпоративну картку. Наприклад: директор з корпоративної картки зняв аванс на господ. потреби. Не використав і на 5 день повертає назад на картку, так як каси на підприємстві немає. Коли вносиш гроші через банкомат призначення платежу пише Перевод личных средств. Як з цим бути.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Inna Medvetska писав:в мене от ще питання по платіжну картку: як бути з призначенням платежу, коли робітник повертає кошти на корпоративну картку. Наприклад: директор з корпоративної картки зняв аванс на господ. потреби. Не використав і на 5 день повертає назад на картку, так як каси на підприємстві немає. Коли вносиш гроші через банкомат призначення платежу пише Перевод личных средств. Як з цим бути.
Внесите через кассу банка, они напишут нужное назначение платежа.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Ир4ик писав:
Inna Medvetska писав:в мене от ще питання по платіжну картку: як бути з призначенням платежу, коли робітник повертає кошти на корпоративну картку. Наприклад: директор з корпоративної картки зняв аванс на господ. потреби. Не використав і на 5 день повертає назад на картку, так як каси на підприємстві немає. Коли вносиш гроші через банкомат призначення платежу пише Перевод личных средств. Як з цим бути.
Внесите через кассу банка, они напишут нужное назначение платежа.
це я розумію, але директор інколи робить так як йому заманеться, а мені тільки чеки приносить. От я думаю може варто написати лист до банку щоб змінити призначення платежу.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Inna Medvetska писав:це я розумію, але директор інколи робить так як йому заманеться, а мені тільки чеки приносить. От я думаю може варто написати лист до банку щоб змінити призначення платежу.
Да, директора они такие... Я так понимаю, что у Вас есть чек с терминала и в банковской выписке будет указано то же самое, что в чеке. Я сомневаюсь, что банк Вам изменит назначение платежа, хотя "попытка-не пытка".

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Ир4ик писав:
Inna Medvetska писав:це я розумію, але директор інколи робить так як йому заманеться, а мені тільки чеки приносить. От я думаю може варто написати лист до банку щоб змінити призначення платежу.
Да, директора они такие... Я так понимаю, что у Вас есть чек с терминала и в банковской выписке будет указано то же самое, что в чеке. Я сомневаюсь, что банк Вам изменит назначение платежа, хотя "попытка-не пытка".
ви правильно мене зрозуміли. Завтра буду дізнаватися, що з цим робити.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Маю таке питання: на корпоравній картці були кошти. Директор, купуючи канцтовари для підприємства в магазині розрахувалася карткою. Як правильно зробити проведення:
1 варіант:
Дт 372 Кт 313
Дт 209 Кт 372
2 варіан:
Дт 209 Кт 372
Дт 372 Кт 313
Я розумію, що суті це не міняє, але від цього залежить правильність заповнення авансового звіту.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Inna Medvetska писав:Маю таке питання: на корпоравній картці були кошти. Директор, купуючи канцтовари для підприємства в магазині розрахувалася карткою. Як правильно зробити проведення:
1 варіант:
Дт 372 Кт 313
Дт 209 Кт 372
2 варіан:
Дт 209 Кт 372
Дт 372 Кт 313
Я розумію, що суті це не міняє, але від цього залежить правильність заповнення авансового звіту.
А чому не Дт 3711 (631 або 685) Кт 313?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”