Розбираємося з дивідендами!!!

Розділ IV ПКУ
Аватар користувача
Орлов
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1295
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 317 разів

Повідомлення Орлов »

Inna Medvetska писав: А прибуток після оподаткування - це те, що ви на 441 рах. маєте після 1, 2, 3 кварталу або рік.
Извините за нескромный вопрос.#blush#
А разве нельзя ежемесячно подсчитывать остаток на счете 441? :^o
З повагою А.Орлов

– Коли ви вперше усвідомили, що ви бухгалтер?
– Дешева бухгалтерія дорого коштує.
- dura Lex, sed Lex (Закон суворий, але це закон)

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Орлов писав:
Inna Medvetska писав: А прибуток після оподаткування - це те, що ви на 441 рах. маєте після 1, 2, 3 кварталу або рік.
Извините за нескромный вопрос.#blush#
А разве нельзя ежемесячно подсчитывать остаток на счете 441? :^o
можете хоч кожен день його підраховувати, це ваше право#curtsey#

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

оляля писав:не забудьте, що має бути прописано в статуті, коли проводиться виплата дивідендів (ми через це міняли статут, бо було прописано що раз на рік)
А Інна говорить про те, що потрібно скласти баланс, по якому буде видно, що у Вас прибуток, сплатити податок на прибуток, а після цього - розподіляти прибуток. І я щось такого не чула, щоб виплачували щомісячно, хіба за результатами певного періоду. Тобто Ви не можете виплатити дивіденди наперед, а тільки за результатами роботи за 1 кв, 1 півріччя, 9 місяців чи рік. Мені так видається.
Девочьки подскажите пож. , хоть этот вопрос больше к юристам, но у меня знакомых юристов нет. Как понимать такую формулеровку в уставе (это единственное в уставе, что касается дивидендов):
"8. ВИПЛАТА УЧАСНИКАМ ПРОЦЕНТІВ З ПРИБУТКУ НА ВНЕСКИ

8.1. Проценти з прибутку на внески виплачуються в порядку, строки та розміри, встановлені на річних Загальних зборах Учасників."#dntknw#

Имеются ввиду проценты с прибыли выплатить или все-таки распределить прибыль согластно процентного соотношения вкладов?
Хоть у нас и один учредитель, но устав составлен по некоторым моментам как-то замысловато.
Просто не могу понять, как правильно сформулировать решение участника про выплату дивидендов согластно этой (см. выше) формулеровке в уставе!#blush#

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Валюша с писав:
оляля писав:не забудьте, що має бути прописано в статуті, коли проводиться виплата дивідендів (ми через це міняли статут, бо було прописано що раз на рік)
А Інна говорить про те, що потрібно скласти баланс, по якому буде видно, що у Вас прибуток, сплатити податок на прибуток, а після цього - розподіляти прибуток. І я щось такого не чула, щоб виплачували щомісячно, хіба за результатами певного періоду. Тобто Ви не можете виплатити дивіденди наперед, а тільки за результатами роботи за 1 кв, 1 півріччя, 9 місяців чи рік. Мені так видається.
Девочьки подскажите пож. , хоть этот вопрос больше к юристам, но у меня знакомых юристов нет. Как понимать такую формулеровку в уставе (это единственное в уставе, что касается дивидендов):
"8. ВИПЛАТА УЧАСНИКАМ ПРОЦЕНТІВ З ПРИБУТКУ НА ВНЕСКИ

8.1. Проценти з прибутку на внески виплачуються в порядку, строки та розміри, встановлені на річних Загальних зборах Учасників."#dntknw#

Имеются ввиду проценты с прибыли выплатить или все-таки распределить прибыль согластно процентного соотношения вкладов?
Хоть у нас и один учредитель, но устав составлен по некоторым моментам как-то замысловато.
Просто не могу понять, как правильно сформулировать решение участника про выплату дивидендов согластно этой (см. выше) формулеровке в уставе!#blush#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Валюша, ще з ранку бачила Ваш пост, але щоб це значило - чесно, я не розумію, що значить ця фраза. Вчитувлаася - ну не доходить і все.
Я виплачую дивіденди так: затверджується баланс, складається протокол про розподіл прибутку, вказуються % і відповідно суми. з суми сплачую 5% і видаю через касу решту.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Можно ли выплатить дивиденды, если в уставе про них воообще не написано ни слова?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

я б не ризикувала. Може слова дивіденди нема, а є щось інше? наприклад, розподіл прибутку або ще якось

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Про прибуток є така фраза "Частина чистого прибутку (доходу) Підприємства за рішенням власника Підприємства може бути вилучена власником Підприємства"

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

думаю, що це можна притягти під дивіденди

Катя7ak
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1288
З нами з: 11 серпня 2011, 05:54
Дякував (ла): 1277 разів
Подякували: 1789 разів

Повідомлення Катя7ak »

Подскажите, пожалуйста, СП ТОВ с иностр.инвестициями 2учредителя, наш и Не наш(давно канул в лету, ни слуху ни духу с 97года), наш учредитель хочет дивидендов(прибыль есть, но ни разу дивиден. не выплачивались), можно ли выплатить ему только его долю?

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”