Лікарняні за рахунок ФСС

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
LarisaM
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 05 березня 2012, 09:17
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення LarisaM »

Коллеги у кого были выплаты за счет ФСС, подскажите, плиз.Помниться, из суммы, которую перечислит фонд нужно уплатить 2% ЕСВ и 15 (17)% НДФЛ.
Какие проводки должны формироваться при начислении больничных за счет ФСС?

Спасибо.

Natalka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 05 липня 2010, 09:24
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Natalka »

Дт378-Кт663-начислили больничные
Дт663-Кт 651-удержан ЕСВ(2%)
Дт663-Кт 641-удержан НДФЛ
Дт231,92-Кт651-начислен ЕСВ(33,2%)
Дт311-Кт378-получены средства от ФСС
Дт663-Кт311-выплачены больничные
Дт651-Кт311-перечислен ЕСВ
Дт641-Кт641-перечислен НДФЛ
33,2% начисляется и перечисляется за счет собственных средств предприятия

ИринаТ
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 120
З нами з: 19 липня 2011, 05:57
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення ИринаТ »

а сроки по этим есв с больничного и ндфл такие же как и с зп, тоесть до 20 и 30 числа сл. месяца?

alena2007_83
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 27 лютого 2012, 08:18
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення alena2007_83 »

И мне подскажите, а уплачивать ЄСВ и подоходный (тот что за счет соцстраха) с денег соцтраха? и еще вопрос а пильгу давать можно или по полной? а индексация входит при расчете среднего заработка? Буду благодарна за помощь, потому что сталкиваюсь впервые.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

ИринаТ писав:а сроки по этим есв с больничного и ндфл такие же как и с зп, тоесть до 20 и 30 числа сл. месяца?
Так , в день виплат або на наступний день після виплати в залежності від виду виплат. А якщо не виплачували то до 20 по ЄСВ і до 30 по ПДФО

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

alena2007_83 писав:И мне подскажите, а уплачивать ЄСВ и подоходный (тот что за счет соцстраха) с денег соцтраха? и еще вопрос а пильгу давать можно или по полной? а индексация входит при расчете среднего заработка? Буду благодарна за помощь, потому что сталкиваюсь впервые.
Я ПДФО та ЄСВ виплачую зі свого поточного рахунку під час виплати зарплати , так як гроші на лікарняні отримую переважно після 20 чсла. А вже лікарняні виплачую у тому розмірі, що в заяві розрахунку. Це правда діє коли у працівника у тому періоді була ще і зарплата. Томущо внески ви отримуєте із доходу прирівняної до зарплати . А лікарняні прирівнюються до зарплати при утримані ПДФО і ЄСВ.

ИринаТ
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 120
З нами з: 19 липня 2011, 05:57
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення ИринаТ »

Альона, дякую, зрозуміла. Я теж планувала так зробити, але вагалась. Тепер перерахую податки із з/п працівника, і буду чекати гроші від фонду.

alena2007_83
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 27 лютого 2012, 08:18
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення alena2007_83 »

Альона1 писав:
alena2007_83 писав:И мне подскажите, а уплачивать ЄСВ и подоходный (тот что за счет соцстраха) с денег соцтраха? и еще вопрос а пильгу давать можно или по полной? а индексация входит при расчете среднего заработка? Буду благодарна за помощь, потому что сталкиваюсь впервые.
Я ПДФО та ЄСВ виплачую зі свого поточного рахунку під час виплати зарплати , так як гроші на лікарняні отримую переважно після 20 чсла. А вже лікарняні виплачую у тому розмірі, що в заяві розрахунку. Це правда діє коли у працівника у тому періоді була ще і зарплата. Томущо внески ви отримуєте із доходу прирівняної до зарплати . А лікарняні прирівнюються до зарплати при утримані ПДФО і ЄСВ.
а разве соцстрах перечисляет деньги не на отдельный (социальный счет, который мы должны открыть)? Если я заплачу ЭСВ и Подоходний со своего счета то там зависнут они?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

alena2007_83 писав:
Альона1 писав:
alena2007_83 писав:И мне подскажите, а уплачивать ЄСВ и подоходный (тот что за счет соцстраха) с денег соцтраха? и еще вопрос а пильгу давать можно или по полной? а индексация входит при расчете среднего заработка? Буду благодарна за помощь, потому что сталкиваюсь впервые.
Я ПДФО та ЄСВ виплачую зі свого поточного рахунку під час виплати зарплати , так як гроші на лікарняні отримую переважно після 20 чсла. А вже лікарняні виплачую у тому розмірі, що в заяві розрахунку. Це правда діє коли у працівника у тому періоді була ще і зарплата. Томущо внески ви отримуєте із доходу прирівняної до зарплати . А лікарняні прирівнюються до зарплати при утримані ПДФО і ЄСВ.
а разве соцстрах перечисляет деньги не на отдельный (социальный счет, который мы должны открыть)? Если я заплачу ЭСВ и Подоходний со своего счета то там зависнут они?
Якщо ви виплатите всю нараховану суму лікарняних без утримання з соцтрахівського рахунку то не зависнуть . А утримання заберете із зарплати , воно ж у вас не розділяється .

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

Альона1 писав:
alena2007_83 писав:
Альона1 писав: Я ПДФО та ЄСВ виплачую зі свого поточного рахунку під час виплати зарплати , так як гроші на лікарняні отримую переважно після 20 чсла. А вже лікарняні виплачую у тому розмірі, що в заяві розрахунку. Це правда діє коли у працівника у тому періоді була ще і зарплата. Томущо внески ви отримуєте із доходу прирівняної до зарплати . А лікарняні прирівнюються до зарплати при утримані ПДФО і ЄСВ.
а разве соцстрах перечисляет деньги не на отдельный (социальный счет, который мы должны открыть)? Если я заплачу ЭСВ и Подоходний со своего счета то там зависнут они?
Якщо ви виплатите всю нараховану суму лікарняних без утримання з соцтрахівського рахунку то не зависнуть . А утримання заберете із зарплати , воно ж у вас не розділяється .
я тоже делала так как Альона1 говорит, перестраховалась- а то потом вдруг кому-то нецелевое финансирование еще привидится, попробуй им докажи, что ты не ослик

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”