Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

Надежда Д писав:нет не сдавали. а по какой причине я должна была сдать дод. 8?
не вы а покупатели в декаб- если я правильно поняла, в декаб неправ выписана НН и покупат ее вкл в НК.

конечно это проблема покупат, вы завысили НО- проблем нет

Надежда Д
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 23 лютого 2012, 01:52
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Надежда Д »

инина писав:
Надежда Д писав:
не вы а покупатели в декаб- если я правильно поняла, в декаб неправ выписана НН и покупат ее вкл в НК.

конечно это проблема покупат, вы завысили НО- проблем нет
включали наши клиенты весь НК или нет это тайна покрытая мраком и я думаю и не узнаю как было на самом деле

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

Надежда Д писав:
инина писав:
Надежда Д писав:
не вы а покупатели в декаб- если я правильно поняла, в декаб неправ выписана НН и покупат ее вкл в НК.

конечно это проблема покупат, вы завысили НО- проблем нет
включали наши клиенты весь НК или нет это тайна покрытая мраком и я думаю и не узнаю как было на самом деле
Во подполье работает!!!#good#

Надежда Д
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 23 лютого 2012, 01:52
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Надежда Д »

да уж. я телефон бухгалтерии прошу у них уже 4 месяца, а они отвечают не положено. Большой завод это маленькое царство-государство в режиме строгой секретности.

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

Надежда Д писав:да уж. я телефон бухгалтерии прошу у них уже 4 месяца, а они отвечают не положено. Большой завод это маленькое царство-государство в режиме строгой секретности.
А тот тел. который в НН указываете, что не берут?

Надежда Д
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 23 лютого 2012, 01:52
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Надежда Д »

нет не берут, там указывается номер секретаря #blush#

Надежда Д
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 23 лютого 2012, 01:52
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Надежда Д »

всем спасибо большое за ответы #good#

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Из удаленной темы От: 24 апреля 2012 г. 11:24:18
gfctxybr писав:Як завжди, бухгалтер "дура", директор правий, але помилки виправляти бухгалтеру. Прошу допомоги! Мій поставщик велика і "знатна" фірма, дозвонитись до них не можу , спілкуюся ,якщо повезе, по ел. пошті. А тепер по суті: 20.03.2012р зробила поставщику передоплату 6000,00 і 06.04.2012р. 13000,00 закрила всю суму рахунку. Не дочикавшись податкової накладної від постачальника за березень (а директор криком кричить проти 8 дод.), скинув поставщик по ел. пошті тільки № податкової. За березень я подала під цим номером в дек. 6000,00 под.кредиту.В дек. за березень - р.25 до сплати 500,00 грн.Сьогодні поставщик повідомив , що під цим №він подав 19000,00( всю суму і виписав видаткову накладну за березень). Як мені зробити: якщо подам УР то дек. за березень вийде з -, сплачувати мені 500,00 грн. і подавати УР , чи подати УР як самостійний докумет і все? В УР в гр.6,7,8 що проставляти , поставщик мені ніякого корегування не видавав. Дуже прошу допоможіть...
Вишенка писав:Если подавать УР как самостоят. документ (обязательно со всеми додатками), то он "втянется" в программу ГНИ датой подачи. Если до 30.04, то оплачивать не нужно. А если после 30.04., то срок уплаты НДС пройдет, и уплатить придется. У Вас нет причины для коригування. Просто проставите данные из сданной деки и правильные, т.е. те, которые должны быть

gfctxybr
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 лютого 2012, 08:48
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення gfctxybr »

Вибачте за турботу, але хочу перестрахуватись. Подаю УР -самостійний документ, звітний(податковий) період 2012 місяць-4, звітний (под.) за який виправляються помилки 2012 місяць-3. В податкових зобов. в колонках 4,5 проставляю покасники з дек. за березень, а в подат. кредиті (розд.ІІ) кол.4 - з декл. за березень, кол. 5- уточнені показники.Тут начебто все правильно. А от які додатки додавати? Реєстр ? але він подається тільки до декл. звітної, або звітної нової. Д5- там є відмітка уточнюючий. І якщо подавати Д5, то всі вказувати ПН за березень, а в роз.ІІ вказати ПН з дек. за березень з -, і правильну ПН (за тим же номером) ? Я так зрозуміла.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

К УР реестр не подается, дод 5 заполняется только по тому контагенту , накладные которого изменились, неправидьная запись с - , правильная с +.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”