Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

gfctxybr писав:Вибачте за турботу, але хочу перестрахуватись. Подаю УР -самостійний документ, звітний(податковий) період 2012 місяць-4, звітний (под.) за який виправляються помилки 2012 місяць-3. В податкових зобов. в колонках 4,5 проставляю покасники з дек. за березень, а в подат. кредиті (розд.ІІ) кол.4 - з декл. за березень, кол. 5- уточнені показники.Тут начебто все правильно. А от які додатки додавати? Реєстр ? але він подається тільки до декл. звітної, або звітної нової. Д5- там є відмітка уточнюючий. І якщо подавати Д5, то всі вказувати ПН за березень, а в роз.ІІ вказати ПН з дек. за березень з -, і правильну ПН (за тим же номером) ? Я так зрозуміла.
В дод. 5 показываете только ту информацию, которая отображается в столбце уточнюючи показники

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

gfctxybr писав:Вибачте за турботу, але хочу перестрахуватись. Подаю УР -самостійний документ, звітний(податковий) період 2012 місяць-4, звітний (под.) за який виправляються помилки 2012 місяць-3. В податкових зобов. в колонках 4,5 проставляю покасники з дек. за березень, а в подат. кредиті (розд.ІІ) кол.4 - з декл. за березень, кол. 5- уточнені показники.Тут начебто все правильно. А от які додатки додавати? Реєстр ? але він подається тільки до декл. звітної, або звітної нової. Д5- там є відмітка уточнюючий. І якщо подавати Д5, то всі вказувати ПН за березень, а в роз.ІІ вказати ПН з дек. за березень з -, і правильну ПН (за тим же номером) ? Я так зрозуміла.
Как я понял, вы уточняете НК? В Д5 идёт только "разница" от уточнений, т.е. гр.6 УР
Опишите конкретно, каковы причины подачи УР...

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Popen прочтите это пост
Evelina писав:Из удаленной темы От: 24 апреля 2012 г. 11:24:18
gfctxybr писав:Як завжди, бухгалтер "дура", директор правий, але помилки виправляти бухгалтеру. Прошу допомоги! Мій поставщик велика і "знатна" фірма, дозвонитись до них не можу , спілкуюся ,якщо повезе, по ел. пошті. А тепер по суті: 20.03.2012р зробила поставщику передоплату 6000,00 і 06.04.2012р. 13000,00 закрила всю суму рахунку. Не дочикавшись податкової накладної від постачальника за березень (а директор криком кричить проти 8 дод.), скинув поставщик по ел. пошті тільки № податкової. За березень я подала під цим номером в дек. 6000,00 под.кредиту.В дек. за березень - р.25 до сплати 500,00 грн.Сьогодні поставщик повідомив , що під цим №він подав 19000,00( всю суму і виписав видаткову накладну за березень). Як мені зробити: якщо подам УР то дек. за березень вийде з -, сплачувати мені 500,00 грн. і подавати УР , чи подати УР як самостійний докумет і все? В УР в гр.6,7,8 що проставляти , поставщик мені ніякого корегування не видавав. Дуже прошу допоможіть...
Вишенка писав:Если подавать УР как самостоят. документ (обязательно со всеми додатками), то он "втянется" в программу ГНИ датой подачи. Если до 30.04, то оплачивать не нужно. А если после 30.04., то срок уплаты НДС пройдет, и уплатить придется. У Вас нет причины для коригування. Просто проставите данные из сданной деки и правильные, т.е. те, которые должны быть

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Романтика писав:Popen прочтите это пост
Спасибо, ничего не понял, поэтому умолкаю...

gfctxybr
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 лютого 2012, 08:48
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення gfctxybr »

popen писав:
Романтика писав:Popen прочтите это пост
Спасибо, ничего не понял, поэтому умолкаю...
Такой вопрос. В марте я уплатила поставщику 6000,00грн. (как предоплату) , в апреле -13000,00 и закрыла счёт полностю. Но НН от поставщика не дождалась (директор запретил подавать Д.8).Общаюсь с поставщиком только по эл. почте ( он дал только № НН), я за этим № подала в декл. за март 6000,00, а сегодня поставщик отписался что они подали за этим № всю сумму (19000,00) и выписали мне "видаткову накладну" мартом. Поставщик сказал исправляйте сами. В дек. за март у меня в строке 25 -567,00 до сплаты.У меня вопрос, если я подам УР (увеличу кредит) до 30.04.2012, то получется стр.20.2 (декл. с -), мне платить 567,00 по декл. за март? В УР я указываю "Звітний період"-2012 месяц-4, "Звітний період, за який виправ. помилки-2012, месяц-3. И подавать за март реєстр с исправлениями? В реєстре нет отметки "подається до УР".

Вишенка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 20 квітня 2012, 03:10
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 94 рази

Повідомлення Вишенка »

реестр не нужно подавать. под "додатками" я имела в виду, те, которые Вы подавали к декларации

gfctxybr
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 лютого 2012, 08:48
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення gfctxybr »

Романтика писав:Popen прочтите это пост
Evelina писав:Из удаленной темы От: 24 апреля 2012 г. 11:24:18
gfctxybr писав:Як завжди, бухгалтер "дура", директор правий, але помилки виправляти бухгалтеру. Прошу допомоги! Мій поставщик велика і "знатна" фірма, дозвонитись до них не можу , спілкуюся ,якщо повезе, по ел. пошті. А тепер по суті: 20.03.2012р зробила поставщику передоплату 6000,00 і 06.04.2012р. 13000,00 закрила всю суму рахунку. Не дочикавшись податкової накладної від постачальника за березень (а директор криком кричить проти 8 дод.), скинув поставщик по ел. пошті тільки № податкової. За березень я подала під цим номером в дек. 6000,00 под.кредиту.В дек. за березень - р.25 до сплати 500,00 грн.Сьогодні поставщик повідомив , що під цим №він подав 19000,00( всю суму і виписав видаткову накладну за березень). Як мені зробити: якщо подам УР то дек. за березень вийде з -, сплачувати мені 500,00 грн. і подавати УР , чи подати УР як самостійний докумет і все? В УР в гр.6,7,8 що проставляти , поставщик мені ніякого корегування не видавав. Дуже прошу допоможіть...
Вишенка писав:Если подавать УР как самостоят. документ (обязательно со всеми додатками), то он "втянется" в программу ГНИ датой подачи. Если до 30.04, то оплачивать не нужно. А если после 30.04., то срок уплаты НДС пройдет, и уплатить придется. У Вас нет причины для коригування. Просто проставите данные из сданной деки и правильные, т.е. те, которые должны быть
[/quo
В УР указываю "Звітний період"- 4 месяц, "Звітний період, за який виправляються помилки - 3 месяц, и подаю до 30.04.2012 , тогда платить не надо?
В Д5 ставлю "уточнюючий","ЗВІТНИЙ ПЕРІОД"-4 МЕСЯЦ (вот это правильно????),"Звітний за який виправляються помилки" - 3 месяц, строку исправляемую проставляю с -, правильную проставляю с +.

gfctxybr
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 23 лютого 2012, 08:48
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення gfctxybr »

Романтика писав:
gfctxybr писав:Вибачте за турботу, але хочу перестрахуватись. Подаю УР -самостійний документ, звітний(податковий) період 2012 місяць-4, звітний (под.) за який виправляються помилки 2012 місяць-3. В податкових зобов. в колонках 4,5 проставляю покасники з дек. за березень, а в подат. кредиті (розд.ІІ) кол.4 - з декл. за березень, кол. 5- уточнені показники.Тут начебто все правильно. А от які додатки додавати? Реєстр ? але він подається тільки до декл. звітної, або звітної нової. Д5- там є відмітка уточнюючий. І якщо подавати Д5, то всі вказувати ПН за березень, а в роз.ІІ вказати ПН з дек. за березень з -, і правильну ПН (за тим же номером) ? Я так зрозуміла.
В дод. 5 показываете только ту информацию, которая отображается в столбце уточнюючи показники
А реестр , как исправить? К УР реестр не подается . Исправить в апрельском :указать ПНУ с "-" за март, и указать правильную ПНУ с "+"?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

gfctxybr писав:
Романтика писав:
gfctxybr писав:Вибачте за турботу, але хочу перестрахуватись. Подаю УР -самостійний документ, звітний(податковий) період 2012 місяць-4, звітний (под.) за який виправляються помилки 2012 місяць-3. В податкових зобов. в колонках 4,5 проставляю покасники з дек. за березень, а в подат. кредиті (розд.ІІ) кол.4 - з декл. за березень, кол. 5- уточнені показники.Тут начебто все правильно. А от які додатки додавати? Реєстр ? але він подається тільки до декл. звітної, або звітної нової. Д5- там є відмітка уточнюючий. І якщо подавати Д5, то всі вказувати ПН за березень, а в роз.ІІ вказати ПН з дек. за березень з -, і правильну ПН (за тим же номером) ? Я так зрозуміла.
В дод. 5 показываете только ту информацию, которая отображается в столбце уточнюючи показники
А реестр , как исправить? К УР реестр не подается . Исправить в апрельском :указать ПНУ с "-" за март, и указать правильную ПНУ с "+"?
Да, или вообще реестр не трогать

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Прошу совета.
В отчете за март завышен НК - повторно включена ННакладная дважды .За март отрицательное значение (за февралЬ отриицательная НДС) НДМ и заполнен додаток2, Д2 .
1.Подаю УР апрелем за март,исправляю данные : снимаю НК
2.Подаю Д5 с "-"НК (- снимаю ошибочно включеную НН)
3.В реестре за апрель 9когда буду здавать НДС)покажу с "-" свою ошибочно включеную НН с пометкой .
4.Как быть с додатком 2 (Д2) Два периода отрицательное значение(Не платим в бюджет) .Его подавать как?
Изменться всего лишь сумма на 200,0грн








Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”