НДС предоплата

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

я й сама розумію, що права, а вона мені своїє. Я їй кажу, що податкова шкворні рахувати не буде, ті що вона мені бог зна коли відвантажить, а елементарно суми порахує і отримає те, що отримала я. А податкові їй переробити нема що, в не їх за місяць 10 шт. і без реєстрації. Але ж вперлася і все тут.

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Agatha писав:Я теж заповнюю з комами після 0. АЛЕ, 1С дозволяє тільки 3 цифри після коми. От у мене 90 коп.не йде на 26000,0. Може десь ціною підкоригувати?
В конфигураторе ставите стлько знаков после запятой, сколько Вам нужно.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Inna Medvetska писав:я й сама розумію, що права, а вона мені своїє. Я їй кажу, що податкова шкворні рахувати не буде, ті що вона мені бог зна коли відвантажить, а елементарно суми порахує і отримає те, що отримала я. А податкові їй переробити нема що, в не їх за місяць 10 шт. і без реєстрації. Але ж вперлася і все тут.
Может она ведет отдельными заказами, а не в целом по договору. Поэтому разнесла оплату, по счету за апрель. Если никак не уговаривается, то Вы и себе разбейте отдельно, получите дополнительно в этом месяце налоговый кредит.

maklen
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 15 лютого 2012, 04:32
Дякував (ла): 91 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення maklen »

Всем,доброе утро!Помогите с ситуацией....Поставщик сделал предоплату.Товар на конец месяца не отгружен.НН зарегистрирована в реестре.Можно ли не проводить эту налоговую в декларацию по НДС?Правильно ли я понимаю,что это не будет ошибкой,т.к. расходы возникают в момент возникновения доходов?Спасибо.#blush#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Ир4ик писав:
Inna Medvetska писав:я й сама розумію, що права, а вона мені своїє. Я їй кажу, що податкова шкворні рахувати не буде, ті що вона мені бог зна коли відвантажить, а елементарно суми порахує і отримає те, що отримала я. А податкові їй переробити нема що, в не їх за місяць 10 шт. і без реєстрації. Але ж вперлася і все тут.
Может она ведет отдельными заказами, а не в целом по договору. Поэтому разнесла оплату, по счету за апрель. Если никак не уговаривается, то Вы и себе разбейте отдельно, получите дополнительно в этом месяце налоговый кредит.
Та я і розбила окремо. Просто з таких постачальників інколи така путанина починається, що розгрібати і розгрібати.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

maklen писав:Всем,доброе утро!Помогите с ситуацией....Поставщик сделал предоплату.Товар на конец месяца не отгружен.НН зарегистрирована в реестре.Можно ли не проводить эту налоговую в декларацию по НДС?Правильно ли я понимаю,что это не будет ошибкой,т.к. расходы возникают в момент возникновения доходов?Спасибо.#blush#
Не путайте "грішне з праведним". По НДС обязательство возникает по первому событию-предоплате, ее Вы и включаете в деку по НДС. Это в прибыли если нет отгрузки, а только предоплата, то это - не доход и в деку по прибыли не включается.

maklen
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 15 лютого 2012, 04:32
Дякував (ла): 91 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення maklen »

А что делать если НК больше чем НО в связи с этой предоплатой?Можно не проводить нн на предоплату,если они были зарегистрированы в ЕРНН?

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

maklen писав:А что делать если НК больше чем НО в связи с этой предоплатой?Можно не проводить нн на предоплату,если они были зарегистрированы в ЕРНН?
если один месяц будет минус ничего страшного

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Виктория 80 писав:
maklen писав:А что делать если НК больше чем НО в связи с этой предоплатой?Можно не проводить нн на предоплату,если они были зарегистрированы в ЕРНН?
если один месяц будет минус ничего страшного
+1, у меня такое было. Но я предварительно позвонила в ГНИ своему инспектору и предупредила, что в этом месяце возникнет стр.19, но погасится в следующем и будет налог к уплате. Проблем не было.

maklen
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 15 лютого 2012, 04:32
Дякував (ла): 91 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення maklen »

Так с минусом у меня деку не примут....Это точно...У нас с этим очень строго.Заставят переделывать...однозначно.Ответьте,пожалуйста,не будет ли нарушением,если я не буду проводить нн (НК на предоплату),если нн была зарегистрирована в ЕРНН?Спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”