Єдиний реестр податкових накладних

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

nachfin писав:
Альона1 писав:А КВИТАНЦІЯ , ЯКА ПРИЙШЛА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ , КАЖЕ, ЩО ЇЇ ПІДПИСАВ КИТАЄЦЬ. А У ВИТЯГУ ПИШЕ ПІБ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ЯПОНЕЦЬ.
А Вы эту квитанцию именно в электронном виде видели? Вам же дали уже распечатку. Похоже контрагент просто перед распечаткой подменил ФИО.
Так , Я КВИТАНЦІЮ БАЧИЛА У ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ, КОЛИ ПРИХОДИТЬ КВИТАНЦІЯ ВІД КОНТРАГЕНТА ЧЕРЕЗ МЕДОК ТОБТО В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ В НИЗУ Є ПІДКРІПЛЕНА КВИТАНЦІЯ № 1 В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ, є наступнії дії , властивості , отримано,

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Так и думал. Вообще-то квитанцию (отправленную именно из Медка от контрагента контрагенту) подделать нельзя.
Вот выгрузить и подправить в Ворде можно. Не думал что до такого дойдет - править квитанции....

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А можна якось через медок підтянути дані про контрагента, тобто хто у контрагента має право підпису.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Альона1 писав:Дивіться у мене так:
Контрагент приніс ПН у бумажному вигляді ПІБ і підпис Китайця, той же підпис того ж Китайця і у квитанції, що контрагент приніс. Я попросила прислати мені ПН у електронному вигляді Медок це дозволяє, прийшла мені податкова накладна , там де підпис і призвіще особи , яка склала ПН, ВЖЕ СТОЇТЬ ПРИЗВІЩЕ ЯПОНЦЯ, А НЕ КИТАЙЦЯ, А КВИТАНЦІЯ , ЯКА ПРИЙШЛА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ , КАЖЕ, ЩО ЇЇ ПІДПИСАВ КИТАЄЦЬ. А У ВИТЯГУ ПИШЕ ПІБ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ЯПОНЕЦЬ.


Все що я тут написала, це не підроблено, це наяву так є і я не можу знайти правильне рішення. Тобто як правильно перевірити чи правильне призвіще стоїть у графі 8 витягу.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Если хотите увидеть все сертфикаты контрагента (в т.ч. директора и бухгалтера), тогда см. вкладку "Инши".

В ней:
1) в верхнем поле укажите ЕДРПОУ контрагента, нажмите "Загрузить" (глобус со стрелкой).
2) фильтруем по этому ЕДРПОУ (первое поле в таблице). Будет отфильтрован список всех сертификатов, которые есть в программе по этому коду - директора, бухгалтера, печати, сотрудника (если есть).

ЗображенняЗображення
Таким образом увидите, кто подписанты.
Уточнение: это можно узнать только для тех контрагентов, которые пользуются ключами УСЦ. Причина думаю понятна и нетребует объяснений.
Запросить информацию у Мастеркея или налоговой не получится.

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Альона1 писав:
Альона1 писав:Дивіться у мене так:
Контрагент приніс ПН у бумажному вигляді ПІБ і підпис Китайця, той же підпис того ж Китайця і у квитанції, що контрагент приніс. Я попросила прислати мені ПН у електронному вигляді Медок це дозволяє, прийшла мені податкова накладна , там де підпис і призвіще особи , яка склала ПН, ВЖЕ СТОЇТЬ ПРИЗВІЩЕ ЯПОНЦЯ, А НЕ КИТАЙЦЯ, А КВИТАНЦІЯ , ЯКА ПРИЙШЛА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ , КАЖЕ, ЩО ЇЇ ПІДПИСАВ КИТАЄЦЬ. А У ВИТЯГУ ПИШЕ ПІБ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ЯПОНЕЦЬ.


Все що я тут написала, це не підроблено, це наяву так є і я не можу знайти правильне рішення. Тобто як правильно перевірити чи правильне призвіще стоїть у графі 8 витягу.
У меня сейчас такая же проблема по одному контрагенту. Оказывается они оформили новую подпись бухгалтера 5/08. Налоговую подписал директор и квит. № 1 была на директора. А в ВЫТЯГЕ стоит, что подписал бухгалтер. И как это понимать?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito дякую за інфу.

Тепер чиє призвіще повинно стояти у податковій накладній і підпис , той хто підписав своїм електронним ключом податкову?????????#help# #help# #help# #help#

Я перевірила по своїх контрагентах ПІБ працвників , які мають право підпису ПН. Жодне призвіще у графі 8 витягу і ті хто мають електроний підпис не співпадає.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Альона1 писав:

Я перевірила по своїх контрагентах ПІБ працвників , які мають право підпису ПН. Жодне призвіще у графі 8 витягу і ті хто мають електроний підпис не співпадає.
А я сверяю подпись на бумажном варианте НН и в Вытяге. Квитанции ни у кого не прошу. А оказываются тут таки страсти могут быть.
Чем дальше, тем страшнее

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito скажіть що не будь

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

20е число, горю...
В общем так должно быть (по правилам):
накладная
ЗображенняЗображення
витяг
ЗображенняЗображення
Квитанции тоже должны быть подписаны этим ФИО:
ЗображенняЗображення
Если это реквизиты ФИО несоответсвуют, тогда НН оформлена с нарушением. Что за это будет....даже нескажу. Штраф наверно...

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”