Єдиний реестр податкових накладних

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Миронова повинна мати електронний підпис????? Ви вже мене випередили. Так от Миронова у мене не має електронного підпису , а стоїть у гр8. підпис має директор , або бухгалтер , а миронова не понятно хто. Призвіще Миронова стоїть у мене у бумажному форматі і напевне у електронному податкової накладної , там де підпис і призвіще особи , яка склала податкову накладну. Я ж не думала , що медок пустить у гр 8 витягу кого не попадя. я думала , що там має стояти призвіще особи , яка має електронний підпис.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

В данном случае это бухгалтер. Да.
ЗображенняЗображення
Если это не бухгалтер, а менеджер (..), у него д.б. своя ЭЦП.

На скрине выше - например, менеджер Иванов - тип печати "Спивробитник".
Вот его можно было бы указать в НН и подписывать им (сделать соответтсвующие настройки в "Администрирование - Параметры -подпись").

Медок никого в 8графу не пускает :) Он просто берет данные из зарегистрирвоанной накладной. А вот какие данные в ней указанывали при регистраци... это уже на совести того, кто ее оформлял/регистрировал. Хотя проверка наверно не помешала бы...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

так в тому то справа , що це не бухгалтер , а чорт маму зна хто???. Виявляється воно затягує ПІБ те , яке ми поставимо внизу у самій податковій.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Абсолютно верно. И это вина того, кто регистрировал НН. Он можно сказать нарушил правила ее заполнения.
Правда, налоговая еще неразработала как она это будет сверять и штрафовать :)) Хоть что-то хорошее :)))

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito от так я вимагаю від своїх контрагентів , а вони кажуть , що я прибацана, вимагаю , то не знаю , що . так от скажіть , якщо Миронова не має електронного підпису , як вона попадає у графу 8 витягу?????

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito писав:Абсолютно верно. И это вина того, кто регистрировал НН. Он можно сказать нарушил правила ее заполнения.
Правда, налоговая еще неразработала как она это будет сверять и штрафовать :)) Хоть что-то хорошее :)))
Про це я вкурсі,бо я звонила до свого інспектора, і вона сказала, що ще немає ніякого розпорядження на рахунок цього всього. Блін самі допустили це все, щоб птім нас штрафувати.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А як бухгалтер допускає помилку при реєстрації, хоче підписати своїм електронним підписом податкову, а підписує директорм ?????

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Очень просто. В накладной укажут Миронову (бухгалтер), а подпишут ЭЦП Ивановым (директор) - контроля за соответствием нет.
Поэтому в Витяге, гр8 будет фигурировать Миронова (бухгалтер), а в квитанции Иванов (директор).
Вобщем, все на совести (внимательности) бухгалтера (или др, кто организовует выписку накладных. Например, ТОП менеджер по продажам). Составят и подпишут правильно - все будет ОК, а нарушат - "шеф, все пропало!"

Насчет документа непомню, где-то видел разъяснение на "Ресурсах".

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А де написано, що електрониий документ і бумажний має співпадати і всі призвіща мають бути одинакові , щоб я тим контрагнтам приклеїла того листа на лобі. Вони мені тут такі істерики закатують . достали вже.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1844 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

последние два абзаца.
Комментарии ОЧЕНЬ советую почитать.

Кстати... в налоговой можно оформить бесплатные ключи "сотрудника", или нет? Пробовал кто-то получить - или только директор-бухгалтер-печать?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”