Ошибка в зарегистрированной накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:підкажіть: є ПН з кодами УКЕД ЗЕД. зареєстрували в ЄРПН з не усіма кодами. Варто робити коригування - виключати те що прописала без кодів і включати з кодами. Думаю що так, але ще б хотілось почути думки
ВАРТО, коригуй

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Дівчаточка, допоможіть будь-ласка, а то я зовсім заплуталася. я 3 тижні була на лікарняному і звичайно податкові накладні реєструвалися і виписувалися без мене. і от тепер я знайшла ляп в одній податковій. По банку 10,09 пройшла сума 94163,92 грн (це була повна передоплата, бо працювали з цим покупцем перший раз), а податкову виписали і зареєстрували на 94229,94 грн. А відгрузки були часткові у різні дні після 10 числа. Коли я почала звіряти щ рахунком на основі якого була проплата, то виявидося що в одній позиції в податковій стоїть ціна вища ніж в рахунку, чому так вийшло не знаю. Видаткову накладну можна підкоругувати без проблем, а як правильно і яким днем відкорегувати податкову і що написати в причині корегування, а то зовсім щось заплуталася.

ovr
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 16 серпня 2012, 03:11
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення ovr »

Inna Medvetska писав:Дівчаточка, допоможіть будь-ласка, а то я зовсім заплуталася. я 3 тижні була на лікарняному і звичайно податкові накладні реєструвалися і виписувалися без мене. і от тепер я знайшла ляп в одній податковій. По банку 10,09 пройшла сума 94163,92 грн (це була повна передоплата, бо працювали з цим покупцем перший раз), а податкову виписали і зареєстрували на 94229,94 грн. А відгрузки були часткові у різні дні після 10 числа. Коли я почала звіряти щ рахунком на основі якого була проплата, то виявидося що в одній позиції в податковій стоїть ціна вища ніж в рахунку, чому так вийшло не знаю. Видаткову накладну можна підкоругувати без проблем, а як правильно і яким днем відкорегувати податкову і що написати в причині корегування, а то зовсім щось заплуталася.
причина корегування - зміна вартості товара, дата... да хоч сьогодні.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Сделайте РК в один из дней отгрузки, который ещё укладывается в сроки регистрации в ЕРНН. Причина "зміна вартості". Поставьте минус в цене на требуемую сумму. Если не получается привязать к какой-то отгрузке - делайте РК последним рабочим днём сентября.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

тепер іще питання: ця позиція що не вірно я ставлю з знаком "-", і тут же та ж сама позиція тільки з ін. ціною з знаком "+", а то в мене таке перший раз.
І ще якщо змінюється номенклатура в зареєстрованій податковій накладні, то потрібно робити корегування + нову податкову на змінені товари, чи це все можна показати в корегуванні

ovr
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 16 серпня 2012, 03:11
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення ovr »

Inna Medvetska писав:тепер іще питання: ця позиція що не вірно я ставлю з знаком "-", і тут же та ж сама позиція тільки з ін. ціною з знаком "+", а то в мене таке перший раз.
І ще якщо змінюється номенклатура в зареєстрованій податковій накладні, то потрібно робити корегування + нову податкову на змінені товари, чи це все можна показати в корегуванні
1. Вы правильно поняли.
2. При смене номенклатуры ТОЛЬКО корректировка к первоначальному варианту НН.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Inna Medvetska писав:тепер іще питання: ця позиція що не вірно я ставлю з знаком "-", і тут же та ж сама позиція тільки з ін. ціною з знаком "+", а то в мене таке перший раз.
І ще якщо змінюється номенклатура в зареєстрованій податковій накладні, то потрібно робити корегування + нову податкову на змінені товари, чи це все можна показати в корегуванні
Ту позицию, по которой не правильно указана цена, нужно показать со знаком минус именно на сумму разницы, например: стоит цена 2,60грн., а нужно 2,55грн., показываете минус 0,05грн. в цене
Если изменяется номенклатура, то можно отминусовать непр. и прибавить прав. номенклатуру в одном РК,
а можно и РК с минусом + новая НН ( в этом случае новая НН должна быть привязана к дате отгрузки или переброски на другой заказ).

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Бюгюльмэ писав:
Inna Medvetska писав:тепер іще питання: ця позиція що не вірно я ставлю з знаком "-", і тут же та ж сама позиція тільки з ін. ціною з знаком "+", а то в мене таке перший раз.
І ще якщо змінюється номенклатура в зареєстрованій податковій накладні, то потрібно робити корегування + нову податкову на змінені товари, чи це все можна показати в корегуванні
Ту позицию, по которой не правильно указана цена, нужно показать со знаком минус именно на сумму разницы, например: стоит цена 2,60грн., а нужно 2,55грн., показываете минус 0,05грн. в цене
Если изменяется номенклатура, то можно отминусовать непр. и прибавить прав. номенклатуру в одном РК,
а можно и РК с минусом + новая НН (но в этом случае новая НН должна быть привязана к дате отгрузки или переброски на другой заказ).
тепер я знов про свою зміну ціни: а чому не можна показувати з - стару ціну в одному рядку а в іншому вже нову ціну вірну. Де це прописано, а то у всіх різні думки на цей рахунок, бо зочеться щоб вірно було.

lulu0
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 18 листопада 2009, 08:00
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lulu0 »

Inna Medvetska писав:
Бюгюльмэ писав:
Inna Medvetska писав:тепер іще питання: ця позиція що не вірно я ставлю з знаком "-", і тут же та ж сама позиція тільки з ін. ціною з знаком "+", а то в мене таке перший раз.
І ще якщо змінюється номенклатура в зареєстрованій податковій накладні, то потрібно робити корегування + нову податкову на змінені товари, чи це все можна показати в корегуванні
Ту позицию, по которой не правильно указана цена, нужно показать со знаком минус именно на сумму разницы, например: стоит цена 2,60грн., а нужно 2,55грн., показываете минус 0,05грн. в цене
Если изменяется номенклатура, то можно отминусовать непр. и прибавить прав. номенклатуру в одном РК,
а можно и РК с минусом + новая НН (но в этом случае новая НН должна быть привязана к дате отгрузки или переброски на другой заказ).
тепер я знов про свою зміну ціни: а чому не можна показувати з - стару ціну в одному рядку а в іншому вже нову ціну вірну. Де це прописано, а то у всіх різні думки на цей рахунок, бо зочеться щоб вірно було.

Наказ №1379 "Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної"
...
24. Показники у графах 7, 8, 10 - 12 розрахунку коригування заповнюються у вартісному виразі відповідно до правил ведення бухгалтерського обліку.
25. У графі 7 вказується фактична ціна без врахування податку на додану вартість, за якою раніше було здійснено постачання.
26. У графі 8 вказується сума різниці між ціною домовленості без податку на додану вартість та фактичною ціною без податку на додану вартість, за якою здійснено постачання.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

lulu0 писав:
Inna Medvetska писав:
Бюгюльмэ писав: Ту позицию, по которой не правильно указана цена, нужно показать со знаком минус именно на сумму разницы, например: стоит цена 2,60грн., а нужно 2,55грн., показываете минус 0,05грн. в цене
Если изменяется номенклатура, то можно отминусовать непр. и прибавить прав. номенклатуру в одном РК,
а можно и РК с минусом + новая НН (но в этом случае новая НН должна быть привязана к дате отгрузки или переброски на другой заказ).
тепер я знов про свою зміну ціни: а чому не можна показувати з - стару ціну в одному рядку а в іншому вже нову ціну вірну. Де це прописано, а то у всіх різні думки на цей рахунок, бо зочеться щоб вірно було.

Наказ №1379 "Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної"
...
24. Показники у графах 7, 8, 10 - 12 розрахунку коригування заповнюються у вартісному виразі відповідно до правил ведення бухгалтерського обліку.
25. У графі 7 вказується фактична ціна без врахування податку на додану вартість, за якою раніше було здійснено постачання.
26. У графі 8 вказується сума різниці між ціною домовленості без податку на додану вартість та фактичною ціною без податку на додану вартість, за якою здійснено постачання.
тепер іще питання: в мене програма в друкованій формі графу 7 залишає пустою, а показує тільки різницю ціни. Це вірно, бо в мене вже голова обертом

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”