Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Лелешка писав:
asv писав:та вони прийуть то, але ось бентежить...що в статіті више якби малі раз в рік здають тепер...шось вже заплуталась ((
квартальную финансовую отчетность (кроме предприятий, которые в соответствии с ХКУ относятся к субъектам малого предпринимательства, в т. ч. к субъектам микропредпринимательства);
#impossibl
Это в налоговую.
Это касается не только налоговой. Читайте пункт 2 постановления 419 до конца:
2. Фінансова звітність подається органам, до сфери управління яких належать підприємства, трудовим колективам на їх вимогу, власникам (засновникам) відповідно до установчих документів, а також згідно із законодавством - іншим органам та користувачам, зокрема органам державної статистики.
....
....
Платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають органові державної податкової служби у порядку, передбаченому Податковим кодексом України для подання податкової декларації:

- квартальну фінансову звітність (крім підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України належать до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб'єктів мікропідприємництва);

- річну фінансову звітність.


Юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, та юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб'єктів мікропідприємництва, подають відповідним органам річну фінансову звітність, передбачену для суб'єктів малого підприємництва.

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

ЮЛ-ЕН-5% за 2012 год сданы отчеты 1-мс и 2-мс один раз до 09.02.13, а за 2013 год-до 09.02.14, было предоставлено письмо в статистику и всё...
Если надо могу скинуть письмо для статистики.
Для них письмо тогда тоже было как китайская грамота, но приняли и проблем не было.

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Мы малое предприятие,я позвонила в статистику,начальница сказала,что всё сдаём как обычно,каждый квартал...

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

если с НДС, то поквартально 1-м и 2-м

Monik
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 08 вересня 2012, 08:17
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Monik »

Была сегодня в Днепропетр облстате- сказали сдавать поквартальн / правда посоветовали еще звонить-точно не знают/
Бланк финзвита малого пр-я не менялся

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

Monik писав: Была сегодня в Днепропетр облстате- сказали сдавать поквартальн / правда посоветовали еще звонить-точно не знают/
Бланк финзвита малого пр-я не менялся
Бланк старый? А я жду обновления в 1С...#g_haha#

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

ORXIDEA писав:
Monik писав: Была сегодня в Днепропетр облстате- сказали сдавать поквартальн / правда посоветовали еще звонить-точно не знают/
Бланк финзвита малого пр-я не менялся
Бланк старый? А я жду обновления в 1С...#g_haha#
Обновления ждём все. А Бланк Баланса ф.1 и ф.2 не меняется для малых предприятий.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

asv писав:та вони прийуть то, але ось бентежить...що в статіті више якби малі раз в рік здають тепер...шось вже заплуталась ((
квартальную финансовую отчетность (кроме предприятий, которые в соответствии с ХКУ относятся к субъектам малого предпринимательства, в т. ч. к субъектам микропредпринимательства);
#impossibl

Цитата, которую Вы выделили, относится не к срокам сдачи фин. отчётов, а к изменению в самой форме отчётности. Т.е для этих предприятий не изменилась форма финансовой отчётности. А сроки остались прежние. Поквартально.

ИРИС
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 10 квітня 2013, 05:32
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ИРИС »

Подскажите, налог на прибыль за 1 квартал мы не платим, т.к. доход меньше 10 мл. В отчете о фин. рез. в строке 140 (податок на прибуток) ничего не будет? Или все равно рассчитать его, даже если не сдаем деку?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

ИРИС писав:Подскажите, налог на прибыль за 1 квартал мы не платим, т.к. доход меньше 10 мл. В отчете о фин. рез. в строке 140 (податок на прибуток) ничего не будет? Или все равно рассчитать его, даже если не сдаем деку?
Эта тема уже обсуждалась. насколько я понимаю, однозначного ответа нет.Я буду начислять налог по итогам года.По-квартально-не буду.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”