Ошибка в зарегистрированной накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Ан-ия писав:
Бюгюльмэ писав:Сдал ли покупатель деку за апрель, и, если сдал, то включил ли он в неё НН с завышенной суммой?
Если ни Вы, ни покупатель пока ещё не сдали декларации за апрель, то можно просто включить в декларации и Вам и покупателю ПРАВИЛЬНУЮ НН, только покупателю при этом нужно подать Дод.8 (причина - незарегистрированная НН). Прежняя НН с завышенной суммой останется в ЕРНН, но включать её в реестр и деку не нужно.
Бюгюльмэ а с покупателя неснимут НК если налог. не зарегистрирована?
Обязательно снимут, если он не подаст Дод.8 по причине нерегистрации правильной НН.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Kluyeva писав: спасибо за быстрый ответ, но увы покупатель уже сдал деку.
И какую НН он там показал? С неправильной суммой?
Ещё не поздно ему подать "нову звитну" с Дод.8.

Kluyeva
Оракул
Оракул
Повідомлень: 220
З нами з: 28 лютого 2012, 09:24
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 46 разів

Повідомлення Kluyeva »

Бюгюльмэ писав:
Kluyeva писав: спасибо за быстрый ответ, но увы покупатель уже сдал деку.
И какую НН он там показал? С неправильной суммой?
Ещё не поздно ему подать "нову звитну" с Дод.8.
да с неправильной....после дод.8 я должна буду в налоговую дать разъяснения чего я не зерегистрир. НН да ? или...

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Если спросят - дадите объяснения. По собственной инициативе делать ничего не нужно.
Покупателю, всё же, лучше подать "нову звитну" с правильной НН и Дод.8, потому как он включил в свой НК сумму, на которую не имел права. Ведь сумма по этой НН больше, чем сумма оплаты/отгрузки?
Если он на этой не пойдет, то придётся и ему потом подавать УР за апрель, платить недоимку и штраф по излишне задекларированной сумме.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

В мене така ситуація: 25.04.13 р. мій покупець заплатив мені кошти в сумі 7000 грн. в той день товар і відвантажили. але якимось чином у видатковій накладній стоїть один товар (який потрібен), а в податковій зовсім інший. і той що стоїть в податковій вітчизняний, і податкова звичайно не реєструвалася, а той що в видатковій імпортний і потрібно реєструвати податкову. я це побачила тільки вчора і от тепер думаю що робити. Виписати коригування до податкової від 25.04 і сьогоднішнім числом нову податкову чи ще одне коригування до тієїж податкової тільки з правильною номенклатурою? Бо бухгалтер покупця каже, що потрібно тільки коригування де поставити і - і +, а мені програма таке зробити не дає.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

По идее надо оформлять возврат (переделав накладную на "неправильный товар") и сразу же отпускать новый товар. Тогда и корректировка будет к месту.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Inna Medvetska писав:В мене така ситуація: 25.04.13 р. мій покупець заплатив мені кошти в сумі 7000 грн. в той день товар і відвантажили. але якимось чином у видатковій накладній стоїть один товар (який потрібен), а в податковій зовсім інший. і той що стоїть в податковій вітчизняний, і податкова звичайно не реєструвалася, а той що в видатковій імпортний і потрібно реєструвати податкову. я це побачила тільки вчора і от тепер думаю що робити. Виписати коригування до податкової від 25.04 і сьогоднішнім числом нову податкову чи ще одне коригування до тієїж податкової тільки з правильною номенклатурою? Бо бухгалтер покупця каже, що потрібно тільки коригування де поставити і - і +, а мені програма таке зробити не дає.
- можно оставить ту налогову по 1-му событию оплаты, а накладную (если получается изменить дату) + коректировку к НН сделать маем месяцем- чтобы теперь зарегистрировать все правильно

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Лилия-НИКА писав:
Inna Medvetska писав:В мене така ситуація: 25.04.13 р. мій покупець заплатив мені кошти в сумі 7000 грн. в той день товар і відвантажили. але якимось чином у видатковій накладній стоїть один товар (який потрібен), а в податковій зовсім інший. і той що стоїть в податковій вітчизняний, і податкова звичайно не реєструвалася, а той що в видатковій імпортний і потрібно реєструвати податкову. я це побачила тільки вчора і от тепер думаю що робити. Виписати коригування до податкової від 25.04 і сьогоднішнім числом нову податкову чи ще одне коригування до тієїж податкової тільки з правильною номенклатурою? Бо бухгалтер покупця каже, що потрібно тільки коригування де поставити і - і +, а мені програма таке зробити не дає.
- можно оставить ту налогову по 1-му событию оплаты, а накладную (если получается изменить дату) + коректировку к НН сделать маем месяцем- чтобы теперь зарегистрировать все правильно
ту видаткову коригувати не можна, бо товар уже пішов далі і зробити вже потрібно щось з податковими

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

А не надо менять видаткову. Нужно сделать рк на первую налоговую: в нем с "-" показать неправильные позиции, а с "+"-правильные с кодами. Если суммы совпадают, то РК получится нулевым. Его и зарегистрировать. Только не знаю, можно ли зарегистрировать РК к незарегистрированной НН?. Раньше было нельзя, но попробовать можно. Если программа не позволяет это сделать-сделайте в ОПЗ

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

VLASTENA писав:А не надо менять видаткову. Нужно сделать рк на первую налоговую: в нем с "-" показать неправильные позиции, а с "+"-правильные с кодами. Если суммы совпадают, то РК получится нулевым. Его и зарегистрировать. Только не знаю, можно ли зарегистрировать РК к незарегистрированной НН?. Раньше было нельзя, но попробовать можно. Если программа не позволяет это сделать-сделайте в ОПЗ
в мене 1 с 7.7 і дод. 2 до податкової заповнюється тільки на основі податкової. якщо ще додоати з + нову позицію, то це тільки ще один додаток 2. а як я його зареєструю, якщо податкова не зареєстрована. таке однозначно не пройде.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”